Jump to content
Dogomania

Fruzia 12 letnia sunia po 6 latach pojechala do PDT. Ma dom


Klauzunka

Recommended Posts

[quote name='kora78']Kochana bambo, aniela nasz ty.... Z nieba nam soadasz.

Przepraszam, klawiatura sama pisze Za mnie głupoty. Nie mój komputer... Ja teraz nad morzem zamiarem, jak wrócę to ruszamy z kopyta. Miało byc zamarzammm. 12stopni!!!!! Paranoja! Tragedia!
pisalam wcześniej, ale mi uciekło.
Bambino,jak naprawdę sie zgadzasz za te kwote [B][COLOR=#ff8c00]gryzie przygranicznych to cie po stopach bede całość do końca zycia[/COLOR][/B].[/QUOTE]

Ha, ha faktycznie głupoty piszesz. Rozumiem, że po polskiemu miało byc: .... Fruzię przygarnać to cię po stopach będę do końca życia całować.

Kwota za tymczas jest taka, jak napisałam + dodatkowo opłaty za szczepienia i inne sprawy wetowe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kizimizi']a ktos wogole Kore zrozumial? :D[/QUOTE]

Kizia czepiasz się :)
Ostatnie zdanie miało znaki przystankowe, a i metafor dalekich skojarzeń nie nadużyła :) Terapia idzie w dobrym kierunku :evil_lol:

Poza tym Luśkę trzeba pokochać taką jaka jest i absolutnie nie próbować zrozumieć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka'] Terapia idzie w dobrym kierunku :evil_lol:
Poza tym Luśkę trzeba pokochać taką jaka jest i absolutnie nie próbować zrozumieć :evil_lol:[/QUOTE]

w takim razie mi jest terapia potrzebna.

No ale wrocmy do Fruzki; Bambino zaoferowala srednio zapsiony dt -super! Czy mamy juz jakies stale deklaracje? Ktos pierwszy na ochotnika?
Rozumiem ze MY jako SKARPETA ( prosze czytac to jako alegorie) dorzucamy sie rozumiem na to co brakuje? Jak na razoie 160 zl.

Bambino twojeb dt sa domowo-ogrodowe czy kojcowe?

Link to comment
Share on other sites

ahahah
wieczorem sobie na spokojnie ogarne wszystko.

zbieramy wiec deklaracje na dt u babmbino, miejsce mamy zarezerwowane? szukamy transportu?
klauzunka sue zglosila na glownodowodzaca i skarbnika, tak? przejmujesz 1 post? mam pisac do moda?

pierwsza deklaracja satriny, czekamy na wiecej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']w takim razie mi jest terapia potrzebna.

No ale wrocmy do Fruzki; Bambino zaoferowala srednio zapsiony dt -super! Czy mamy juz jakies stale deklaracje? Ktos pierwszy na ochotnika?
Rozumiem ze MY jako SKARPETA ( prosze czytac to jako alegorie) dorzucamy sie rozumiem na to co brakuje? Jak na razoie 160 zl.

[B]Bambino twojeb dt sa domowo-ogrodowe czy kojcowe?[/B][/QUOTE]Moje dt jest domowo-werandowo-ogrodowe. Tak jak pisałam onegdaj na wątku Aprili - miejsce jest zarezerwowane, ale z podpisu usunę je wtedy, jak Fruzia już u mnie będzie. Kogo będzie mylić, wyjaśnię mu na pw.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje mimblunka!
dziekuje bambino!

rozmawialam dzis z bambino prze tel, miejsce na fruzie czeka :) wiec szybko szukamy deklaracji i fruzia wreszcie zazna normalnego zycia!!! juhuuuu


satrina 10zl
gruba berta 50zl
mimblunka 20zl
= 80zl

brak 70zl.

kto jeszcze, kto???


satrina, wiesz... ekhm, ekhm... mozna sie do Ciebie w jakis wekend usmiechnac o kawalek transportu? choc do wrocka, 5km za wroclaw w strone poznania, do takiej miejscowosci jednej malej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dzieki fiorka :)

satrina, wlasnie bambino pracuje do 16stej i nie bardzo moze jechac w tyg, a mialaby ze 200km w 1str. jej wekendy pasuja.
a sama nie wzielabys auta tza? i razem we 2 bysmy pojechaly?[/QUOTE]
nie da mi na dłuższą drogę, bo jak jakiś dzwon się przytrafi to będą problemy. Nie mogę sobie jeżdzić jego służbówką. Pogadam z nim żeby po 16 wyjechać w takim razie.Na razie się nie odzywamy, więc dam znać na dniach:-P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...