Jump to content
Dogomania

NITRA CAC marzec 2007


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Jeżeli dobrze pamiętam, to bernardyny to II gr. FCI. A ja będę w sobotę...Sorki. Ale to się chyba nie uda, co?:lol:
Pzdr.[/QUOTE]
U szkoda ;) Tak, Bernardyny to II gr FCI. Ale może ktoś z Was od sznaucerków na przykład miał chwilkę w Nitrze i cyknął ze dwa zdjęcia :) to byłabym wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeżeli dobrze pamiętam, to bernardyny to II gr. FCI. A ja będę w sobotę...Sorki. Ale to się chyba nie uda, co?:lol:
Pzdr.[/quote]

Asiu a łyżwy-wyżly nie są tego samego dnia przypadkiem?

Bo j oczywiscie jak można poproszę Bracco Italiano :)) o Dogach mówić nie musze bo Iwonka cyknie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']:) spoko a są w sobotę ?? bo ja jadę tylko na sobotę[/quote]


Nie mam pojęcia :shake:
Nie sprawdzałam rozkładu ras, ale możliwe. Tylkp pytanie czy jakiekolwiek Bracco zgłoszone, bo możliwe że nie bedzie żadnego ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Rozpisanie ras na CAC-Nitra:
[B]sobota - 1,3,4,5,6,7,8[/B]
[B]niedziela - 2.9.10.[/B]
Jeżeli będzie Bracco i ja wyczaję - postaram się zrobić fotki.Pzdr.[/quote]

[B]Asiaczek[/B] a będziesz pamiętać o mnie i podasz mi później staweczkę AA :loveu: :modla: :loveu: A ja mogę obfocić w Katowicach baski - chcesz? :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Rozpisanie ras na CAC-Nitra:
[B]sobota - 1,3,4,5,6,7,8[/B]
[B]niedziela - 2.9.10.[/B]
Jeżeli będzie Bracco i ja wyczaję - postaram się zrobić fotki.Pzdr.[/quote]


Asiu na Ciebie zawsze można liczyć, Dziękuję :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety'][B]Asiaczek[/B] a będziesz pamiętać o mnie i podasz mi później staweczkę AA :loveu: :modla: :loveu: A ja mogę obfocić w Katowicach baski - chcesz? :lol:

Pozdrawiam[/quote]
O stawce AA na pewno nie zapomne.
A co do basków w Katowicach, to znam te psy i nie musisz focić ... Ten czas możesz przeznaczyc na inne rasy. A tak poza tym - dzięki za dobre chęci!:lol:

[quote name='jo-jo']Asiu na Ciebie zawsze można liczyć, Dziękuję :calus:[/quote]
Na razie tylko obiecałam..., a już mi dziękują...:evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O stawce AA na pewno nie zapomne.
A co do basków w Katowicach, to znam te psy i nie musisz focić ... Ten czas możesz przeznaczyc na inne rasy. A tak poza tym - dzięki za dobre chęci!:lol:[/quote]

Dzięki za pamięć. :loveu:
A czasu w Katowicach to będę miała pod dostatkiem od godziny ok.12.00 do 16.00 także to żadna dla mnie strata czasu. Będę się nudzić jak mops :roll:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Asiu a łyżwy-wyżly nie są tego samego dnia przypadkiem?
Bo j oczywiscie jak można poproszę Bracco Italiano :)) o Dogach mówić nie musze bo Iwonka cyknie :multi:[/quote]
[B]jojeczku[/B], ale Iwona jedzie dzień wcześniej na kluba do Nitry :evil_lol: Przez miłe Panie w Katowicach, które nam zgubiły zgłoszenia na krajówkę w Nitrze już nas nie przyjęli i jedziemy tylko w sobotę na Kluba :)
Tak, że ja sama się przyłączam do prośby [B]jo-jo[/B] o fotecki z niedzieli dogów :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi'][B]jojeczku[/B], ale Iwona jedzie dzień wcześniej na kluba do Nitry :evil_lol: Przez miłe Panie w Katowicach, które nam zgubiły zgłoszenia na krajówkę w Nitrze już nas nie przyjęli i jedziemy tylko w sobotę na Kluba :)
Tak, że ja sama się przyłączam do prośby [B]jo-jo[/B] o fotecki z niedzieli dogów :lol:[/quote]


A to wstrętne Panie :shake:
Ale Klubóweczka mam nadzieje bedzie obcykana w takim razie ze wszystkich stron :loveu: I mam nadzieje że podzeilisz się katalogiem :razz: :modla:

[quote name='Asiaczek']Na razie tylko obiecałam..., a już mi dziękują...:evil_lol:
Pzdr.[/quote]

Asiu, Ty zawsze dotrzymujesz obietnic mi danych :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']A to wstrętne Panie :shake:
Ale Klubóweczka mam nadzieje bedzie obcykana w takim razie ze wszystkich stron :loveu: I mam nadzieje że podzeilisz się katalogiem :razz: :modla:[/quote]
nooo.. wstręciuchy :(
Katalogiem na 100% (oczywiście jeśli dadzą :evil_lol:) - o foteczki będę się starała :)

[quote name='jo-jo']Taaak Bardzo Proszę :modla::multi:[/quote]
[B]Asiaczku[/B] ja teeeeesh b.b.b. proszę :modla::) No chyba, że przyjmą nas na wystawie :evil_lol: to sama zrobię :evil_lol: (ale mam marzenia :roll::loveu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...