Jump to content
Dogomania

NITRA CAC marzec 2007


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w sobotę jest klubówka sznaucerów. Info było gdzies na początku roku. Zgłoszenia przyjmowała pani Kollarova Sarka. Sedziuje Marcel Horvath i Lubomir Spitalsky (SK) i klubówka nemecka doga, sędziuje Miroslav Vaclavik (CZ). Zgłoszenia przyjmował Tibor Havelka tel +421 908 776 501, jeżeli ta informacja się jeszcze teraz przyda.

Link to comment
Share on other sites

ja dzwoniłam w tej sprawie do pani Kollarovej i powiedziała mi, że jak nie dostane potwierdzenia to nie mam się przejmować, tylko stawić się na miejscu rano w sobotę przed rozpoczęciem sędziowania. Myślę, ze najlepiej będzie też przedzwonić (rozumiem że w sprawie dogów). Pozdrawiam i życzę powodzenia na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barbórka']ja dzwoniłam w tej sprawie do pani Kollarovej i powiedziała mi, że jak nie dostane potwierdzenia to nie mam się przejmować, tylko stawić się na miejscu rano w sobotę przed rozpoczęciem sędziowania. Myślę, ze najlepiej będzie też przedzwonić (rozumiem że w sprawie dogów). Pozdrawiam i życzę powodzenia na wystawie.[/quote]

ja 2 razy bylam na slowackiej klubowce i 2 razy potwierdzenie przychodzilo kilka dni po wystawie :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A mojemu koledze, z którym jadę do Nitry, coś się pomyliło i chciał już w najbliższy piątek tam jechać...

Jak mu wytłumaczyłam, że to jeszcze tydzień ... oh, żebyście słyszeli to pełne ulgi westchnienie...:lol::evil_lol::lol::evil_lol::lol::evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...