Jump to content
Dogomania

Znaleziony Jużak szuka nowego domu !!!


Patrycha555

Recommended Posts

[COLOR=indigo][B]Jużak ma 1.5 roku i szuka nowego domu, bo do tej pory jest u pani eli z łodzi, która pomaga psom od 30 lat. Pani ela nie ma już sił, środków i przychylności ludzi, by nadal utrzymywać dużą ilość psów, prosze o dom dla młodego, pięknego jużaka.[/B][/COLOR]
[COLOR=#4b0082][B]INFO I ZDJĘCIA NA STRONIE: [/B][URL="https://picasaweb.google.com/106006732767774137281/PsyPaniEliZOdzi?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNb91tj_p-SsMA&feat=directlink"]https://picasaweb.google.com/1060067...eat=directlink[/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Scooby_Doo']ja też na zaproszenie holminy :) Boże jaki on piękny!!!!!!!!!!! znajdzie szybko dom - poproszę o jakieś ładne zdjęcia pyszczka -to zrobię mu banerek:)ma imię?czy robimy konkurs??? ps.zdjęcie na pw. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pozdr!!!![/QUOTE]
poproszę osobe która jeżdzi do pani Eli i robi zdjęcia o jakąś fotkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Scooby_Doo']ps.ale chyba powienien być w innym dziale? "psy w potrzebie"..........wtedy miałby większy rozgłos :) pozdrawiam:)[/QUOTE]

oj oj oj faktycznie zupełnie nie zwróciłam uwagi że jest nie w tym dziale :( osoba która zakładała wątki jest nowa na dogo i jeszcze nie do końca się łapie tutaj :) cioteczki a da się przenieść wątek do innego działu ??? nigdy tego nie robiłam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aman Varda']oj oj oj faktycznie zupełnie nie zwróciłam uwagi że jest nie w tym dziale :-( osoba która zakładała wątki jest nowa na dogo i jeszcze nie do końca się łapie tutaj :smile: [B]cioteczki a da się przenieść wątek do innego działu ??? nigdy tego nie robiłam [/B]:-([/QUOTE]

Założyciel wątku musi napisać w tej sprawie do moda.

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki osoba która zakłądała wątek nie ma info o psie informacje o psie ma pani Ela z Łodzi u której jest pies wątek pani Eli tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/125923-Pani-ela-%C5%9Bcipie%C5%84-artur%C3%B3wek-potrzebna-ka%C5%BCda-pomoc!!!/page22[/url]

pani Ela wie wszystko o nim i udzieli wszelkich informacji nr do niej 600436897 wieczorem patrycha która zakłądała wątek postara sie napisac do moda zeby zmeinili miesce wątków bo jest ich kilka

Link to comment
Share on other sites

na tym dodatkowym watku jest cytuję "[B]JUŻAK 1,5 roczny[/B] na zdjeciach suczka ale chłopczyk jest taki sam" to znaczy że juzaki sa dwa??? - są z hodowli?tam sie urodziły?jaka jest ich historia???jeśli są dwa najlepiej oba umiescic na tym samym watku-ze zdjęciami,opisem-wysokosc,waga,płeć imię itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Scooby_Doo']i nalezy jeszcze podac stosunek do innych zwierząt -tu znalazłam watek juzaków -mozna tam umieścic zdjecie i odnosnik do watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/146539-Jużaki-i-jużakopodobne-w-potrzebie-czekają-na-dom./page19[/URL][/QUOTE]

kochana no dzięuję bardzo ale nie dam rady pociągnąc kolejnych watków
psy sa u pani Eli w Łodzi jak pisałam wcześneij szczegółów nie znam pani Ela opiekuje się ok 20-30 psami w większości satrymi , chorymi porzuconymi
postara m się poprosić patryche o info
albo jak uporam sie z moim tymczasem to sama się zajmę opisami

Link to comment
Share on other sites

skoro ten wątek powstał i dotarło sporo cioć,proponuje,przenieść go i poprosic założycielkę ,wątku o pilotowanie i dostarczanie info...myślę ,że w ten sposób Jużaczek ma spore szanse
będą banerki,może też jakieś ogłoszenia albo wydarzenie na FB,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...