Jump to content
Dogomania

Znaleziony Jużak szuka nowego domu !!!


Patrycha555

Recommended Posts

[quote name='holmina']na razie podniose,strasznie lubie juzaczki![/QUOTE]
Hej witaj. JaCi podsyłam temat na pocztę a Ty tu jesteś. Proponuję zgłosić go do wątku "Jużaki i jużakopodobne w potrzebie- czekają na dom.Prowadzi go" mamanabank". Taki też ma nick na alegro.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DZIR']Hej witaj. JaCi podsyłam temat na pocztę a Ty tu jesteś. Proponuję zgłosić go do wątku "Jużaki i jużakopodobne w potrzebie- czekają na dom.Prowadzi go" mamanabank". Taki też ma nick na alegro.[/QUOTE]

no właśnei założycielka musi a ona bieda kompletnie bezczasowa :( jeszcze ją pognębię

Link to comment
Share on other sites

kochani ososba któa założyła watek ma tak mało czasu że czasem zastanawiam się keidy ona je (zakłądam że je ) :) postarm sie ogarnąć temat-
newsów nei am bo to nie żaden nowy pies a nowy jedynei watek pies od dłuższego czasu jest u pani Eli wiem że tylko pani Ela ma 100% info na jego temat i najprościej jest zawsze do niej zadzwonić i wypytac co i jak (postaram sie to dziś zrobić) ale jest to osoba bez komputera któa ogrania satdo (ok 20-30) psów. dlatego w jej imieniu szukamy domów dla psów . ja neistety nie mogę przesunąć wątkó w odpowiedni dział :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Witajcie, bez lepszych zdjęć i informacji nici z pomocy...[/QUOTE]
Dokładnie , [B]informacji[/B] przede wszystkim. Co to za psy , mają jakieś tatuaże , czipy , jaka jest ich historia i czy jest ktoś na miejscu kto może zająć się tematem.

Link to comment
Share on other sites

to może osoba która zalozyla wątek przekaze pilotaż sprawy dziewczyna z wątku juzaków?(wklejałam link na tym forum - do forum juzakowego)bo szkoda psiaków-a sa takie piękne ze przy odrobinie czasu(ale zdaje sobie sprawe że to trudne)znalażłyby domek...zastanówcie sie prosze-pozdrawiam najserdeczniej:)

Link to comment
Share on other sites

Moje zdanie jest takie ,że osoba pilotująca wątek musi mieć bezpośredni ( a nie tylko telefoniczny) kontakt z p.Elą ,przekazać informacje na temat psów ( czy są kastrowane też ) mieć możliwość wykonania fotek i przejąć na siebie kontakt w przypadku chętnych na adopcję . Mogłabym zamówić ogłoszenia dla psiaków , dać info na jużaczym forum , informacje na fb ale nie mogę tego zrobić na podtawie tych bardzo skąpych informacji i zdjęć . Odległość z Krakowa do Łodzi uniemożliwia jednak inny kontakt poza tel. a to niestety za mało.

Link to comment
Share on other sites

zaglądam, mam mało czasu....
[B]PSY PANI ELI Z ŁODZI - wszystkie do adopcji, wszystkie szukają nowego domu. [/B]
[INDENT]O Pani Eli z Łodzi było już głośno na forum i zorganizowano zbiórkę karmy, pieniędzy i innych potrzebnych rzeczy. Tego, co Pani Ela potrzebuje najbardziej, to wyadoptować kolejne psy, którymi nie może sie zajmować. Ma ponad 20 psów i bardzo trudne warunki mieszkaniowe, rozsypujący się dom. Nie ma już sił i finansów na opiekę nad tak dużą ilością psów. Te, które można wydać, nie są agresywne lub chore, te powinny znależć nowy dom. Proszę o odzew i zainteresowanie losem tych psiaków i losem Pani Eli. Nr kontaktowy: 600 436 897. Wszystkich informacji udzieli Pani Ela, prosze do niej dzwonić. W pierwszej kolejności powinien zostać zaadoptowany Bergamasco i Jużak.
Poniżej jest link do zdjęć psiaków do adopcji. Patrycja



[IMG]https://picasaweb.google.com/106006732767774137281/PsyPaniEliZOdzi?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNb91tj_p-SsMA&feat=directlink[/IMG]
[URL="https://picasaweb.google.com/106006732767774137281/PsyPaniEliZOdzi?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNb91tj_p-SsMA&feat=directlink"][COLOR=#4444ff]https://picasaweb.google.com/1060067...eat=directlink[/COLOR][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patrycha555']zaglądam, mam mało czasu....
[B]PSY PANI ELI Z ŁODZI - wszystkie do adopcji, wszystkie szukają nowego domu. [/B]
[INDENT]O Pani Eli z Łodzi było już głośno na forum i zorganizowano zbiórkę karmy, pieniędzy i innych potrzebnych rzeczy. Tego, co Pani Ela potrzebuje najbardziej, to wyadoptować kolejne psy, którymi nie może sie zajmować. Ma ponad 20 psów i bardzo trudne warunki mieszkaniowe, rozsypujący się dom. Nie ma już sił i finansów na opiekę nad tak dużą ilością psów. Te, które można wydać, nie są agresywne lub chore, te powinny znależć nowy dom. Proszę o odzew i zainteresowanie losem tych psiaków i losem Pani Eli. Nr kontaktowy: 600 436 897. Wszystkich informacji udzieli Pani Ela, prosze do niej dzwonić. W pierwszej kolejności powinien zostać zaadoptowany Bergamasco i Jużak.
Poniżej jest link do zdjęć psiaków do adopcji. Patrycja



[IMG]https://picasaweb.google.com/106006732767774137281/PsyPaniEliZOdzi?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNb91tj_p-SsMA&feat=directlink[/IMG]
[URL="https://picasaweb.google.com/106006732767774137281/PsyPaniEliZOdzi?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNb91tj_p-SsMA&feat=directlink"][COLOR=#4444ff]https://picasaweb.google.com/1060067...eat=directlink[/COLOR][/URL]
[/INDENT][/QUOTE]

Czy mamy zrozumiec te wypowiedz jako rezygnacje zalozycielki watku z dalszego prowadzenia tego tematu?i przekazania go osobie ktora bedzie telefonicznie kontaktowac sie z P.Ela...i tu zamieszczać info????nie bardzo rozumiem

Link to comment
Share on other sites

Ja raczej zrozumiałam to jako chęć znalezienia takiej osoby , ale mogę się mylić . Owszem , przebrnęłam przez wątek , doskonale rozumiem ,że ze względu na trudną sytuację jedynym ratunkiem dla psów jest adopcja ....ale. Proszę mnie źle nie zrozumieć ,jednak psy pani Eli są mało adopcyjne , nie zsocjalizowane , część wraca z adopcji. Adopcja jużaków jest trudna , pies powinien najpierw trafić do hotelu aby można było go poobserwować , poznać , ocenić tak aby ten kto go zaadoptuje nie zrezygnował po kilku dniach. Od pół roku ogłaszam jednego i pomimo kilku chętnych nikt się jeszcze nie zdecydował . Jeśli znajdzie się ktoś chętny na współpłacenie za hotel mogę zaryzykować.
Chyba ,że jednak źle zrozumiałam i już jest osoba gotowa pośredniczyć w kontaktach z panią Elą.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skąd tam tyle jużaków ?! DT raczej się nie znajdzie , można tylko szukać hotelu ze szkoleniowcem . "Trudny " charakter oznacza pewnie typową dla rasy nieufność , szczególnie do obcych dla psa osób. Jeśli jakimś cudem byłyby to psy rodowodowe można spróbować prosić o pomoc hodowców. Jeśli pochodzą z pseudo ( najpewniej) to mogę dać info na fb ale warunkiem jest sterylizacja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Fundacja Medor']potrzebna jednak pomoc temu młodemu jeżakowi p Eli bo powarkuje p Ela nie wierzy ze kastracja może pomoc ale przecież on młody jest[/QUOTE]
Kastracja pomoże o tyle ,że go nieco wyciszy , uspokoi ale nie jest żadną antidotum na braki w wychowaniu . Pies trafił do adopcji ( bo tak wynika z wcześniejszych postów ) i wrócił czy jest jeszcze u Pani Eli ? Jeśli to nowy właściciel ma problemy z zachowaniem psa i mieszka w okolicach Łodzi to mogę ewentualnie nawiązać kontakt z hodowczynią i jednocześnie szkoleniowcem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Skąd tam tyle jużaków ?! DT raczej się nie znajdzie , można tylko szukać hotelu ze szkoleniowcem . "Trudny " charakter oznacza pewnie typową dla rasy nieufność , szczególnie do obcych dla psa osób. Jeśli jakimś cudem byłyby to psy rodowodowe można spróbować prosić o pomoc hodowców. Jeśli pochodzą z pseudo ( najpewniej) to mogę dać info na fb ale warunkiem jest sterylizacja.[/QUOTE]

W okolicach Łodzi, aż się roi od pseudohodowli jużaków... :-(
Ludzie kupują do pilnowania budowy i wywalają, gdy pies jest już niepotrzebny... bo budowa się skończyła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...