Jump to content
Dogomania

Kusy, warszawski wyżeł MA DOM :)


tanitka

Recommended Posts

tresc ogloszen:
''dane kontaktowe:
662 743 219, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]

WNK- paroletni, bardzo posluszny, umiejacy sie zachowac na smyczy, uwielbiajacy aportowanie patykow.Spokojny, zrownowazony.Ladnie dogaduje sie z towarzyszami niedoli. Wykastrowany.

Niedawno mial dobry dom. Teraz jest jednym z 2000 psow...czekajacych na dom i pana. On jeszcze nie wie ze to moze byc miejsce gdzie po wielu, wielu latach opuszczony, umierajac ze starosci bedzie nadal niczyj. On tego nie wie...
Ale juz jest zrezygnowany, juz umie rozpoznac czlowieka ktory go nie zabierze z klatki ... i wtedy odchodzi w cien, do budki bardzo smutny i zrezygnowany. Wciskanie nosa w siatke nie pomoglo ublagac czlowieka o kawalek serca.

Kusy To Wyzel Niemiecki Krotkolwosy, bardzo ladny pies. Nie znamy jego przeszlosci, ale wiemy jak bedzie wygladac jego przyszlosc o ile nie znajdzie sie Pan/ Pani ktorzy chcieliby adoptowac wyzla.
Jezeli jestes Ta osoba prosze skontaktuj sie z wolontariuszka i adoptuj Kusego.''

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma sprawy.

Jeśli chodzi o hotelik - u Astaroth nie ma aktualnie miejsca (chyba, że w domkach dla psów 'komercyjnych').
Nie wiem, jak jest u DIF, nigdy nie miałam psa w jej hotelu - ale można dopytać, myślę, że byłoby to dobre miejsce dla Kusego, skoro dogaduje się z innymi psami.
Może u Joaa coś się znajdzie ?

Uważam, że wystarczy trochę ogłoszeń z dobrymi zdjęciami - i Kusy powinien znaleźć dom, to piękny pies.
W schronisku problem jest taki, że może zostać wydany do adopcji w niezbyt odpowiednie ręce - ale zobaczymy, może z aktualnych ogłoszeń odezwie się ktoś sensowny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...