Jump to content
Dogomania

LUKA - "Brakuje czasem słów by mówić, jak smutno jest, gdy kogoś brak..." za TM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czorcik, a znasz Ty takie stare i nieładne powiedzenie czysto polskie "Jak chcesz psa uderzyć, to i kij znajdziesz"? Tfu, tfu tfu,dla wyjaśnienia, żeby był jasny przepływ informacji-to jest potoczne porzekadło, a nie moje stanowisko w sprawie psów.Panny zrozumiały?
Ot, po prostu ktoś sobie ubzdurał, że Luce można bezkarnie dokuczać i nikt tego nawet nie zauważy. Że można zorganizować piękną nagonkę tu i na facebook' u i zaszczuć porządnego, dobrego człowieka, który mimo wszystko robi swoje i robi to dobrze.Ja nawet wiem, jak to mówił niejaki towarzysz Gomułka "Kto za tym stoi i czemu to służy?" (ale ja jestem już stara, Gomułkę pamiętam). Towarzysz Cyrankiewicz miał jeszcze jedno słynne powiedzenie, panie w moim wieku z pewnością je pamiętają. Takie o rączce.Więc po to te pytania, Czorciku młody.

Link to comment
Share on other sites

eeeee ja już nie taka młoda :)
Znam Lukę , byłam u niej nie jednokrotnie , wiem ile robi dla zwierząt, wiem jak jest oddana psom które u niej są i wszystkie wpatrzone w Luke jak w obrazek. Luka oddaje tym zwierzakom całą siebie jak można ją jeszcze gnębić ? :(

Link to comment
Share on other sites

proponuję zorganizować zrzutkę kasy na sekretarkę dla Luki . Może to zadowoli co poniektórych , będzie wtedy zarówno robota , jak i odpowiednie i wystarczające wpisy na watkach i FB.
A może ktoś z tych pyskaczy podejmie się w ramach wolontariatu oczywiście uzupełniać wszystkie dane hmmm ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek']Czyżby znów te same panny nie pojęły czegoś? To może ja im odpowiem. Luka założyła małej Luce wątek, ponieważ miała taką potrzebę duszy i fantazję. Już? Coś mi sie zdaje, że ktoś coś usiluje udowodnić, ale na próźno, bo ludzie rozsądni i obiektywnie przyglądający się działaniu Fundacji NERO widzą, jak działa. Finka jest dobrym przykładem. Sunia jest w domu i jest dobrze. W krótkim czasie, a to oznacza, że wcinanie się niektórych osób z awanturami o nie wiadomo, co, bo z pewnością nie o dobro psa nie przeszkadza Fundacji znajdować domów dla swoich podopiecznych. I to domów, gdzie psy są, nie znikają i kontakt z nowymi ludźmi psiaków nie jest utrudniony ani niemożliwy. Czy już pojęły panny?Jak pojęły, to niech dadzą sobie spokój, bo przykro patrzeć na taki opór w przyswajaniu. A poza tym czytanie ze zrozumieniem to podstawa, jak mnie ostatnio pouczała, zdaje się, Rewelacja. Ja się szybko uczę, a panny?
Luka, po prostu nie przejmuj się.[/QUOTE]
co ty chciałeś zasugerować?
czy to donosiło się do mnie..?
jestem tu nowa, i jeszcze wiele rzeczy muszę się nauczyć, ale nie rozumiem twojego 'pouczania' oo proszę mądry się znalazł..

Link to comment
Share on other sites

Agniecho, kolejna ludowa mądrość o nożycach i stole. Ale nie, akurat nie do Ciebie się to odnosi, więc nie wkurzaj się, bo nie ma o co. Poczytaj sobie, to będziesz wiedziała, do kogo się to odnosi. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości ( jako, że jesteś nowa i uczysz się, jak sama mówisz), nie doszlusujesz do kompanii, do której się to odnosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Własnie na jednym z moich wątków dostałam zapytanie - Po co zakładałam wątek Luce, czy to ma sens? A wy co sadzicie?[/QUOTE]

Zapraszam na wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/110124-Sochaczew-SASANKA-87-5-jamnika-POMOCY/page35[/URL]

Luka ile Ty masz lat?!
Nie czytasz ze zrozumieniem!
[B]Słowo "sens" nie odnosi się do założenia wątku starutkiej Suni!( ale Ty tego nie zrozumiałaś, bo nie czytasz własnego wątku)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek']Agniecho, kolejna ludowa mądrość o nożycach i stole. Ale nie, akurat nie do Ciebie się to odnosi, więc nie wkurzaj się, bo nie ma o co. Poczytaj sobie, to będziesz wiedziała, do kogo się to odnosi. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości ( jako, że jesteś nowa i uczysz się, jak sama mówisz), nie doszlusujesz do kompanii, do której się to odnosi.[/QUOTE]
no to moze nie będziesz mnie ' obrażał ' bo nie o to tu chodzi panie ' mądry '

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']przecież masz wyraźnie napisane , ze to nie do ciebie było, więc czego ty się dla odmiany czepiasz ?? hę[/QUOTE]

następna..
ale przeczytaj ze zrozumieniem notatkę którą do mnie napisał.. i w tedy zrozumiesz..
może jestem dziwna, ale nie lubię jak ktoś sądzi że jestem ' ludową mądrością o nożycach i stole '

Link to comment
Share on other sites

Agniecha, oj, no nie mogę. Ty sobie jaja robisz, prawda?
Po pierwsze Lilek czyli ja to baba.
Po drugie- nie Ty jesteś ludową mądrością o nożycach i stole, tylko mnie się przypomniało to powiedzenie.
Po trzecie- o co Ci w zasadzie chodzi?Wyraźnie powiedziałam, że nie Ciebie dotyczą moje wypowidzi i nie chciałabym, żeby kiedykolwiek musiały Ciebie dotyczyć. Obrażam Cię?Matko jedyna i córko, gdzie i czym?Pokaż mi, proszę.
Nie rozumiem, weszłaś na watek po to, żeby się obrażać (żebym to ja jeszcze wiedziała, o co?):shake:

Link to comment
Share on other sites

cholerka, czytam i czytam i nadal nie rozumie - co ma wspólnego mój wiek do tego dlaczego założyłam ten wątek. Faktycznie, może nie czytam ze zrozumieniem - bo czytam tylko to co dotyczy psa. Na mnie możecie powiesić wszystkie psy świata - wisi mi to. Będę zakładać tyle wątków ile mi się spodoba, dla tylu psów ile spotkam na swojej drodze, będę odchodzić z dogo i wracać w zależności od moich nastrojów - to jest przywilej, który mi nie odbierze ani Miś Yogi ani Czarownica Pechta. Już od dawna wiem, że "Człowiek człowiekowi Miszką Miki", ale mam to głęboko w dołku wykopanym przez MyszęR.
Wątków założyłam dla wielu psów, więc pisania [B]omi[/B] bedziesz miała dużo. Powodzenia kochanie, jestem za stara wiec nie pytaj o wiek - już nie pamiętam ile mam lat.

Link to comment
Share on other sites

:lol: A Wróżka Zębuszka?
:-D:-D:-D:haha::haha::haha: Oj, omi, wielce bym się zastanowiła na twoim miejscu.Ona jest pioruńsko uparta i starsza od węgla. Będziesz miała mnóstwo pracy.
Uważaj, bo doby może zabraknąć.
Agniecha, tylko i wyłącznie chodzi o psy. Przynajmniej mnie i NERO. A że są ludzie, którzy lubią sobie poszarżować, no cóż, jak to ludzie. Nie przejmuj się tym.

Link to comment
Share on other sites

ale dlaczego Ty Lukę obrażasz, kto Ci dał do tego prawo ??? przecież jej nawet nie znasz , a Luka do Ciebie nic nie pisze. Weź się kobieto opanuj , bo jak na razie to siejesz tu niepotrzebne zamieszanie , ten watek nie jest dla Ciebie i Twoich bzdur tylko dla psa , nie zapominaj o tym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniecha&Marley']ty serio jesteś taka głupia czy ktoś ci za to płaci..?
myślisz, że napiszesz o zębuszce jakiejś i świecisz..? otóż się mylisz, bo to żałosne[/QUOTE]

Wiesz, zastanowię się to ci odpowiem. Może to trochę potrwać bo chciałabym odpowiedzieć inteligentnie na tak inteligentne pytanie. Ale nie wiem czy mi się to uda bo mimo wszystko nie płacą mi za to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...