Jump to content
Dogomania

Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc


ludwa

Recommended Posts

[quote name='Dogo07']Nie ma czegoś takiego jak pudel tasmański ale tytuł może być chwytny :).[/QUOTE]

Jak to nie ma, skoro już jest;)

[quote name='Dogo07']Ten filmik z Dżambo trzeba będzie dodawać koniecznie w ogłoszeniach :).
A o Koko jest coś ?
Jak będzie jakiś tekścik o Dżambo to będę go ogłaszać, bo Koko chyba potrzebuje jeszcze troszkę czasu.
Dziewczyny a nie wiecie przypadkiem, czy Busterek w schronisku jeszcze żyje ?


Chyba że sama mam coś sklecić, ale to jest takie składanie tekstu bo polotu u mnie obecnie brak :roll:.[/QUOTE]

Ciocia, jakbyś mogła coś sklecić, byłabym wdzięczna:) Ja też bez polotu, klepię suche fakty i nie dorabiam żadnej historii, jeśli jej nie znam.
Oboje mają po ok 2 lata. Po sterylizacji.

Koko bardziej wycofana ale bez wielkich problemów
Myślę, że warto ją ogłaszać już. Różne domy się trafiają:) Może ktoś będzie szukał psa, który wymaga pomocy:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koko jest wyższa do Dżambo ? Wydaje mi się taka drobniejsza. Ale to tylko moje wrażenie po zobaczeniu zdjęć.
A wystraszona czyli tylko wycofana czy np. warczy lub coś takiego ?
Do innych piesków i Koko i Dżambo są ok. ?
Do ludzi łagodne, przyjazne, tak ?
A czy chodzą na spacerki czy raczej są wypuszczana na ogród/wybieg w hoteliku ?
I jak zniosły podróż ?

Link to comment
Share on other sites

Koko jest wyższa od Dzamboła ale generalnie też niewielka, tylko filcu dużo
Tylko wycofana, nie warczy, po prostu obawia się, jest nieśmiała, chociaż przes kraty pierwsza rwie się do głaskania i przytulania:)
Nie wiem jak zniosły podróż, bo dostałyśmy z dostawą prosto do hotelu.
Są w kojcu i są wypuszczane na spacery/bieganie. W kojcu utrzymują czytość (poza Landryną;))

Link to comment
Share on other sites

A można by się dowiedzieć jak podróż ? To autkiem było ?
Ważne wiedzieć jak najwięcej o psiaku. A one gdzie są w hotelu, gdzieś w okolicach Ostrowii ?
A na smyczy będą pewnie uczone chodzić, bo to ważne skoro mają domki znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']Busterek żyje, nawet mu zdjecie zrobiłam ostatnio.
Podrzucę Ci na wątek wieczorem, jak nie zapomnę ;)

Dopiero teraz zauważyłam Twój wpis, dziekuję :).

pudel tasmański -to też wymyśliła :D[/QUOTE]

Zebrałam co wiedziałam z wątku o Dżambo i jakoś mało mi tego wyszło:
[SIZE=1][COLOR=#000000][B]Dżambo młody ok. 2-letni kochany wesoły nieduży piesek, [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]z budowy raczej niski przysadzisty, głową sięga do połowy łydki.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]Spokojny, zrównoważony, przyjazny, kontaktowy, chętnie idzie do człowieka ale nie jest nachalny.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]Ma świetne uszyska, które sterczą mu uroczo.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]Został zabrany ze schroniska, gdzie ginął w tłumie psów, teraz w hoteliku, uczy się życia z człowiekiem, [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]i pożytecznych psich umiejętności jak spacery na smyczy czy zachowanie czystości.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]Dżambo może nie jest piękny ale bardzo uroczy (co pokazuje załączony filmik) [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]i bardzo potrzebuje mieć swojego człowieka.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]


[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]Kontakt:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]tel. 501 588 482 lub 600 101 446[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]
[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B][email protected][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ok. Jeśli macie jakieś własne spostrzeżenia z kontaktu z psiakami na żywo to też można coś dopisać, dobrze to brzmi takie własne wrażenia oprócz suchych faktów, zresztą czasami ciężko ubrać w same przymiotniki zachowanie czy charakter psa albo jego indywidulane cechy :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...