Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Mloda-sunia-porzucona-w-Bialobrzegach-przy-zajezdzie-Zodiak-W0QQAdIdZ320876872[/url]

Gdzie to u licha jest, ktoś wie...? Może ktoś pomoże...? Bo to do licha, chyba nie Demi...?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cyt,"
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Dziś weiczorem porozwieszałam plakaty naszej SUNI na odcinku Suwalskiej od łabiszyńskiej do Chodeckiej , przy biedronce, przy przedszkolu dalej przy wejściu do parku przy przystanku autob[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]usowym oraz przy wejsciu do parku od strony Chodckiej , na Chodeckiej w strone Łojewskiej przy przystankach i sklepie . plakaty sa zafoliowane wiec nie zmokną , jutro porozwieszam dalej ale musze wydrukowac.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Dlaczego Pani Ania miałaby zrywac plakaty ?? - nie rozumiem ???[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]E.O."[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'][URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Mloda-sunia-porzucona-w-Bialobrzegach-przy-zajezdzie-Zodiak-W0QQAdIdZ320876872[/URL]

Gdzie to u licha jest, ktoś wie...? Może ktoś pomoże...? Bo to do licha, chyba nie Demi...?!?!?![/QUOTE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215905-M%C5%82oda-jasnobe%C5%BCowa-sunia-porzucona-w-Bia%C5%82obrzegach"]http://www.dogomania.pl/threads/215905-M%C5%82oda-jasnobe%C5%BCowa-sunia-porzucona-w-Bia%C5%82obrzegach[/URL]

To jest miedzy Piasecznem a Radomiem, nasza sunia jest plochliwa i nie wyglada jakby sie oszczenila. Pamietajmy ,ze ostatni szczeniak zostal zabrany 18 sierpnia i juz nie byl karmiony mlekiem matki.

[url]http://www.eholiday.pl/noclegi-oz6651.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cyt."
Witam
Plakaty ( zafoliowane ) porozwieszłam przedwczoraj i wczoraj , sprawdziłam dziś rano i wiszą !!! Codziennie szukamy SUNI ale poszukiwania są utrudnione ponieważ j zmierzch robi się juz dość wcześnie a my na spacer wychodzimy ok 18.30 .Może ktoś zadzwoni z dobrą wiadomością,że SUNIA jest cała i zdrowa i ma ciepły dom !!! liczę na to bo strach pomysleć ,że może być inaczej !!!
Pozdrawiam
E.O "

Link to comment
Share on other sites

Cyt."
Witam
Podrukowałam trochę plakatów i dziś wieczorem porozwieszam w rejonie: od zajezdni autobusowej na Krasnobrodzkiej na ul. Kowalskiego , przy kościele na ul.Rzepichy , na Tokarza , Krasiczyńskiej i Łojewskiej może te rejony odwiedziła nasza SUNIA , może ktoś zadzwoni ,że ją widział !!!!
Pozdrawiam ciepło !!!
E.O."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Wydrukowałam po 50 szt w kolorze i 50 czarno-białych czyli w sumie 300 sztuk.
Część dzieli sie na 4 więc będzie zamiast stu- 400 sztuk.

Czy drukować więcej?[/QUOTE]
Bardzo dziekujemy, absolutnie wystarczy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Cyt.:"
Witam
Porozwieszałam plakaty , pozmieniałam stare plakaty na nowe ( ta ostatnia wersja ) . W sobote i w niedziele rano byłysmy na poszukiwaniach i znowu nic !!!! czy ktos dzwonił , czy ktos coś wie o SUNI, juz przymrozki i zimno !!!
E.O."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Cyt.:"
Witam
Porozwieszałam plakaty , pozmieniałam stare plakaty na nowe ( ta ostatnia wersja ) . W sobote i w niedziele rano byłysmy na poszukiwaniach i znowu nic !!!! czy ktos dzwonił , czy ktos coś wie o SUNI, juz przymrozki i zimno !!!
E.O."[/QUOTE]
Niestety nie mamy zadnej informacji o SUNI :(

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą dzwoniła do mnie INKA, jakaś Pani dzwoniła do niej około 11, że widziała małego pieska podobnego do naszej Demi na ul. 20 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego. Sunia biegała w towarzystwie jakiegoś czarnego pieska, nic więcej nie wiem, czy ktoś może dziś to sprawdzić?!
Niestety Inka nie słyszała tego telefonu rano, teraz odsłuchała wiadomość i zadzwoniła do mnie!
Ellig, zaraz zadzwonię do Pani E.O. i do Aga2402, może będą mogły się przejść!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']przed chwilą dzwoniła do mnie INKA, jakaś Pani dzwoniła do niej około 11, że widziała małego pieska podobnego do naszej Demi na ul. 20 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego. Sunia biegała w towarzystwie jakiegoś czarnego pieska, nic więcej nie wiem, czy ktoś może dziś to sprawdzić?!
Niestety Inka nie słyszała tego telefonu rano, teraz odsłuchała wiadomość i zadzwoniła do mnie!
Ellig, zaraz zadzwonię do Pani E.O. i do Aga2402, może będą mogły się przejść![/QUOTE]
Dziekuje Malawia:)

Link to comment
Share on other sites

Cyt."
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Witam [/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Po telefonie R. wyruszyłam na poszukiwania ale niestety zbyt ciemno juz było , porozwieszałam plakaty , napewno sie uda !!!! odnajdziemy SUNIĘ !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]JA mieszkam na Bródnie ale pracuje na Okęciu czas przejazdu to min ok 1 godzina no i niestety pracuje do 17. - 18. wiec jak jestem juz w domu to jest zmierzch ale wydaje mi sie ,ze SUNIA moze nocowac na parkingach na ulicy Bolivara , jak juz tam kiedys byłam i tam ma gdzie sie schronic nasza SUNIA a pożywia sie napewno tym co ludzie daja kotom. Jak ktos by mógł w dzień tam podjechać to może by spotkal SUNIĘ. JA wokół tego trawnika i na tej ulicy porozwieszałam plakaty. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]E.O. "
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#003366][FONT=arial][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 2518/11/P
[B]Gatunek[/B]: PIES [ MIESZANIEC ] [ samica ]
[B]Masc[/B]: brązowy przesiany czarnym,
[B]Waga[/B]: 6,000

[IMG]http://napaluchu.pl/foto/011102876_mini.jpg[/IMG]

[SIZE=2]Moim zdaniem to nie jest "nasza" sunia ale wole zebyscie sie wypowiedzieli na ten temat?[/SIZE]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']przed chwilą dzwoniła do mnie INKA, jakaś Pani dzwoniła do niej około 11, że widziała małego pieska podobnego do naszej Demi na ul. 20 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego. Sunia biegała w towarzystwie jakiegoś czarnego pieska, nic więcej nie wiem, czy ktoś może dziś to sprawdzić?!
Niestety Inka nie słyszała tego telefonu rano, teraz odsłuchała wiadomość i zadzwoniła do mnie!
Ellig, zaraz zadzwonię do Pani E.O. i do Aga2402, może będą mogły się przejść![/QUOTE]
Byłam wczoraj wieczorem i dziś ok.15 (akurat miałam wolne) w ok. Ratusza, ul. Bolivara ul.20 Dywizjonu...Niestety nic. INKA dobrze by było (jeśli oczywiście możesz) być czujna na wszelkie telefony w sprawie suni. To może ktoś akurat, w razie czego, mógłby w miarę szybko zareagować.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ellig[/B] też mi się wydaje, że to nie "nasza" sunia (ta na zdjęciu ma chyba ciemniejszy pyszczek i jest bardziej ruda), tylko, że nie wiem na ile psiak po kilku miesiącach tułaczki może zmienić swój wygląd. Może warto by było się dowiedzieć, gdzie ta sunia ze zdjęcia została znaleziona.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ellig[/B], moim zdaniem zupełnie niepodobna.

[B]Aga2402[/B], dotąd zawsze byłam czujna. Jedna wtopa. I tak mam wyrzuty sumienia.

Wczoraj wydrukowałam kilka plakatów (mało, bo nie mam kasy, a koło mnie drogo drukują...).
Większość przykleiłam, jak w tamtych okolicach wczoraj ok. 2h łaziłam.
Pytałam ludzi, ale nikt jej nie widział... Mało psiarzy spotkałam.

Panowie "kierownikowie" parkingów na Bolivara (za Szpitalem Bródnowskim), których wczoraj spotkałam w liczbie sztuk 4 lub 5, to kompletne nieużytki! albo ja nie umiałam z nimi rozmawiać... :-(

Link to comment
Share on other sites

Inka :oops: przepraszam plakaty są u mnie, nawet byłam wczoraj na Bródnie, ale jestem tak zabiegana, nawet nie zadzwoniłam.
A o której godzinie byłaś i gdzie wieszałaś te plakaty, bo ja wczoraj widziałm tylko 3 szt, zapakowane w koszulki!Byłam ok 17, a E.O. też wieszała! Znów ktoś zrywa? Tak szybko! Na szczęście kilkanaście ulotek zostawiłam u pana w sklepie ZOOlogicznym.
Ja swoje rozwiesiłam wokół basenu, na drodze od Lidla do PGR, i spotkałam kilku psiarzy i ulotki wręczyłam. W niedzielę idę ,wtedy ppodrzucę plakaty, może wezmę córkę koleżanki, bo młodej spodobało się klejenie ;-)(że ja jej wcześniej nie wzięłam, złapała bakcyla obklejania wszystkiego...co stoi i się nie rusza :evil_lol:)
Inka, chyba że TY wpadniesz do mnie, mieszkam przy basenach na Namysłowskiej. Albo na rondzie Żaba możemy się umówić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...