Jump to content
Dogomania

15- letni Onek z alergią, wyniszczeniem i spondylozą porzebuje DT i leczenia


BERKANO

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłoby super, gdyby Reks też pojechał do Czarodziejki :multi:
Byłyby wtedy u Niej już dwa Reksy ;)
Najnowszy pensjonariusz Czarodziejki - "mój" Don - według papierów też okazał się Reksem ;)
Żeby tylko okazał się łagodny w stosunku do innych psów. Cioteczko Berkano, pisałaś wcześniej, że "Twój" Reks wymaga resocjalizacji, czy to znaczy, że jest dominujący ?

Link to comment
Share on other sites

cioteczko [B]DONka[/B] nie wydaje mi się, żeby Reks był dominantem, bo tak naprawdę w Naturze nie czesto rodzą się osobniki z genami Alfa. Tak jak większość psów w krainie ludzi- Reks przez większość życia był postawiony przed "dramatem debila" czyli dochodził do wniosku, że Jego ludzie kompletnie do niczego się nie nadają i On musi im pomóc i im przewodzić, bo są ciapami ;-)
Poznałam Czarodziejkę i Jej stado i wiem, że są to najbardziej zrównoważone istoty, jakie w życiu spotkałam i jestem pewna, że to udzieli się Reksowi, bo On nie jest głupi :-)
I starość przekonuje Reksia do statusu pacyfisty ;-)

cioteczko [B]Bello[/B]- jestem Twoją dłużniczką!!!!
zaraz wskakuje na bazar i pobuszuję

Link to comment
Share on other sites

Normalnie cały dzień robiłam - w końcu skończyłam :multi:
Zapraszam na kolejny bazarek dla Reksa- fanty od :loveu:Berkano:loveu: i :loveu:Marudy666:loveu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213648-Dla-REKSA-ksi%C4%99garnia-%28Rice-King-Fantasy-Udr%C4%99ka%29-ciuszki-buciki-do-07.09-%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonek666']Normalnie cały dzień robiłam - w końcu skończyłam :multi:
Zapraszam na kolejny bazarek dla Reksa- fanty od :loveu:Berkano:loveu: i :loveu:Marudy666:loveu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213648-Dla-REKSA-ksi%C4%99garnia-%28Rice-King-Fantasy-Udr%C4%99ka%29-ciuszki-buciki-do-07.09-%29[/url][/QUOTE]No to Reksiu będzie bogaty:)Ma już dwa bazarki!!Super:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']cioteczko [B]DONka[/B] nie wydaje mi się, żeby Reks był dominantem, bo tak naprawdę w Naturze nie czesto rodzą się osobniki z genami Alfa. Tak jak większość psów w krainie ludzi- Reks przez większość życia był postawiony przed "dramatem debila" czyli dochodził do wniosku, że Jego ludzie kompletnie do niczego się nie nadają i On musi im pomóc i im przewodzić, bo są ciapami ;-)
Poznałam Czarodziejkę i Jej stado i wiem, że są to najbardziej zrównoważone istoty, jakie w życiu spotkałam i jestem pewna, że to udzieli się Reksowi, bo On nie jest głupi :-)
I starość przekonuje Reksia do statusu pacyfisty ;-)
[/QUOTE]

No to jestem już spokojna o "Twojego" Reksa :multi:
Trochę się zaniepokoiłam, bo wiem, że Czarodziejka przyjmuje tylko zrównoważone psy. Gdzieś na wątkach czytałam, że z bólem serca musiała odesłać dosłownie "spod bramy" pieska, który taki nie był :(
No ale skoro Reks to mądrala i pacyfista, to jest OK :):):)
Porozsyłam jeszcze dzisiaj wątek do ONkolubnych :)
A na Reksowym bazarku już "wyskoczyłam" z ostatnich pieniędzy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']no prosze weszlam na watek bo to moj " target " z walacym serduchem :) a tu widze Czarodziejko ze mijamy sie na watkach tych samych :)
czyli bedzie dobrze :)[/QUOTE]

Ale tu doborowe ONkowe towarzystwo się zjawia :multi:
Czarna anda też kocha staruszki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę obecną sprawa wygląda następująco:
czekamy z Łukaszem aż właściciel będzie na miejscu w okolicach godz 16.30-17 żeby Reksia wziąć znowu do weta,- tym razem mojego na badania krwi, bo wcześniej nie miał, na szczepienia przeciwko wściekliźnie i po tablety na odrobaczenie. I po tej akcji umawiamy się z CZarodziejką na konkretny dzień :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Na chwilę obecną sprawa wygląda następująco:
czekamy z Łukaszem aż właściciel będzie na miejscu w okolicach godz 16.30-17 żeby Reksia wziąć znowu do weta,- tym razem mojego na badania krwi, bo wcześniej nie miał, na szczepienia przeciwko wściekliźnie i po tablety na odrobaczenie. I po tej akcji umawiamy się z CZarodziejką na konkretny dzień :-)[/QUOTE]

Czyli Wielki Dzień Reksia nadchodzi ... wielkim krokami. :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Czyli Wielki Dzień Reksia nadchodzi ... wielkim krokami. :):)[/QUOTE]
Bardzo chcialabym, aby juz pojechał. Boje sie , gdy psy przebywaja w takich podejrzanych miejscach, nigdy tam nie są do konca bezpieczne.
Porywaj go Berkano jak najszybciej i jedźcie !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Na chwilę obecną sprawa wygląda następująco:
czekamy z Łukaszem aż właściciel będzie na miejscu w okolicach godz 16.30-17 żeby Reksia wziąć znowu do weta,- tym razem mojego na badania krwi, bo wcześniej nie miał, na szczepienia przeciwko wściekliźnie i po tablety na odrobaczenie. I po tej akcji umawiamy się z CZarodziejką na konkretny dzień :-)[/QUOTE]
Oj, no dobrze, że tu cos się ruszyło:)
Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za Reksia i jego nowe , tymczasowe miejsce:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Na chwilę obecną sprawa wygląda następująco:
czekamy z Łukaszem aż właściciel będzie na miejscu w okolicach godz 16.30-17 żeby Reksia wziąć znowu do weta,- tym razem mojego na badania krwi, bo wcześniej nie miał, na szczepienia przeciwko wściekliźnie i po tablety na odrobaczenie. I po tej akcji umawiamy się z CZarodziejką na konkretny dzień :-)[/QUOTE]

Zabieraj Reksa cioteczko i szybciutko śmigajcie do Czarodziejki :):):)
Kciuki zaciśnięte !!!

Link to comment
Share on other sites

Wstępnie są na dziś między 16 a 17 umówieni.
Jak już bedzie po to zaraz Wam napisze.
Aha wczoraj tz rozmawiał z tym człekiem i zaczepiła ich sąsiadka , która mówi, że od kiedy zajęliśmy się Reksiem to [U][B]PIĘKNIEJE Z DNIA NA DZIEŃ[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...