Jump to content
Dogomania

Pilne, suczka - szczeniak wyrzucona na polach w okolicach Mielca - szuka DT !!!


agusiazet

Recommended Posts

Dzisiaj podczas spaceru z moimi psami po polach na obrzeżach Mielca znalazłam suczkę szczeniaka, śliczną, młodziutką, wilczkowatą!!! Gdyby poszła za nami na miasto miałabym kolejny problem, ale nie - bała się samochodów! Mała to ok półroczny szczeniak, na prawdę piękny, ufny i przyjacielski. Cudownie bawiła się z moją Bisią, ale jest uległa. Błagam, ja tam chodzę tylko raz dziennie na długi spacer, mogę ją wtedy dokarmiać, ale tak się nie da na dłuższą metę, zwłaszcza, że tam na około same drogi przelotowe z Mielca na Warszawę. Błagam o DT nawet płatny, ale najchętniej za karmę i weta, bo mam już tylu podopiecznych, że finansowo cienko!!!Zdjęć nie mam, nie miałam ani aparatu, ani komórki, postaram się jutro, jeśli psinka będzie!!! Do hotelu nie zawiozę, bo właśnie oddałam tam podrzuconego Kubusia. Proszę pomóżcie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Mam słabość do takich wilczków, ale w tej chwili nijak nie jestem w stanie pomóc. :( Mam na TDT psiaka, który już rok szuka domu. Finansowo kiepsko stoję. Mogę pomyśleć o jakiś fantach na bazarek.[/QUOTE]

Jaka szkoda, ale dzięki za chęć pomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

Napisz może do Ladygreen na tym wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212384-Szczeni%C4%99ta-i-suczki-w-DT-potrzebna-pomoc-w-og%C5%82oszeniach/page4[/url]
napisała
Wpisał
Ciągle jestem chętna do pomocy-mam troszkę miejsca w domu na wsi, jeśli trzeba będzie przytuliska tymczasowego to służę pomocą dla zwierzaków:smile: Schronienie znajdą:smile:
Nie chodzi tylko o ten wątek inne również

Pozdrawiam Magdalena

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...