Jump to content
Dogomania

Bytom- ul. Olimpijska dzika suczka uciekła, dopiero trafiła do nowego domu. POMOCY


vega17

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to proste,ogłoszenie miało być w życiu bytomskim,jest? -nie ma go,ogłoszeń na dworze też nie ma bo dziewczyny o tym pisały,dlaczego miałyby kłamać przecież nie mają w tym żadnego interesu,
ja przez około jeszcze 2 tygodnie fizycznie dostępna nie jestem,na dogo tyle co w domu jak robie pranie czy gotuje obiad to sobie tu czas przy kawie umilam,ja nie wierze w historie z tą synową pani,dziewczyny się nałaziły i psa nie widziały ja też w parku miejskim spędzam prawie każdy weekend i w okolicach batorego itp bardzo dużo deptam a psa nie widziałam a synowa pani miała takiego farta,że może ugryźć to wierze bo jak dziewczynki mówiły że ją zamkneły na klatce i próbowały złapać to Mika na nie szczekała i one się bały

Link to comment
Share on other sites

w synowa pani tez nie wierze i ja jej to powiedzialam, sunia nie gryzla, poza tym nie dalej sie zlapac od tygodnia a tu nagle do parowki doszla. bez sensu. ona jest tak mala ze nawet jakby ugryzla to moglaby sie przez skore nie przebic:) w kazdym badz razie, ja nie mam jak sprawdzic wiarygodnosci pani. nie mam dostepu do lokalnej prasy , nawet ogloszen nie mam jak rozwiescic :( dlateo prosze Was o pomoc, bo wiem ze macie wieksze mozliwosci niz ja

Link to comment
Share on other sites

vega ty czegoś nie rozumiesz,wiarygodność tej pani?? jaka wiarygodność?? mało przeczytałaś na wątku,dziewczyny pisały że w gazecie ogłoszenie się NIE UKAZAŁO,TELEFONÓW NIE ODBIERA(sama do niej kilkakrotnie dzwoniłam),ogłoszeń nie robi i nie wywiesza,o jakiej wiarygodności tutaj rozmawiamy,jakich ty dowodów jeszcze potrzebujesz?? to nie są plotki czy pomówienia to suche fakty,nie skomentowałaś wpisy że pan stwierdził że Mika uciekła już drugi raz a potem szybko się z tego wycofał,nie daje Ci to do myślenia?? jak można się "pomylić" w takiej sprawie i to w stosunku do psa którego ma się tak krótko???

Link to comment
Share on other sites

Jak to drugi raz? Słuchajncie, proszę Was w imieniu tej psiny, odpuścicie sobie tą panią i poszukajcie małej. PROSZĘ.[quote name='Aleksandra Bytom']vega ty czegoś nie rozumiesz,wiarygodność tej pani?? jaka wiarygodność?? mało przeczytałaś na wątku,dziewczyny pisały że w gazecie ogłoszenie się NIE UKAZAŁO,TELEFONÓW NIE ODBIERA(sama do niej kilkakrotnie dzwoniłam),ogłoszeń nie robi i nie wywiesza,o jakiej wiarygodności tutaj rozmawiamy,jakich ty dowodów jeszcze potrzebujesz?? to nie są plotki czy pomówienia to suche fakty,nie skomentowałaś wpisy że pan stwierdził że Mika uciekła już drugi raz a potem szybko się z tego wycofał,nie daje Ci to do myślenia?? jak można się "pomylić" w takiej sprawie i to w stosunku do psa którego ma się tak krótko???[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

ja robie na morusku, gumtree, alegratce, robilam tez na lokalnej jakiejs stronie ale tam nie ukazuje sie zdjecie, na innych probowalam ale sie nie ukazywalo, ponoc schron wie i ma ogloszenie o malej. dobrze by bylo gdyby ktos poszedl do tej gazety i spytal czy byl ktos kto chcial umieiscic ogloszenie lub poprosil o umieszczenie. pieniadze postaram sie uzbierac na to ogloszenie. ale najbardziej sa potrzebne ogloszenia w miescie i osoba lub dwie ktore mogly by koordynowac poszukiwania.

Link to comment
Share on other sites

mozesz podać link do tych ogłoszeń w necie? Nam pomogli ludzie, którzy przeczytali na lokalnym serwisie ze taki i taki pies zaginął. Jest taka strona internetowa w Bytomiu?[quote name='vega17']ja robie na morusku, gumtree, alegratce, robilam tez na lokalnej jakiejs stronie ale tam nie ukazuje sie zdjecie, na innych probowalam ale sie nie ukazywalo, ponoc schron wie i ma ogloszenie o malej. dobrze by bylo gdyby ktos poszedl do tej gazety i spytal czy byl ktos kto chcial umieiscic ogloszenie lub poprosil o umieszczenie. pieniadze postaram sie uzbierac na to ogloszenie. ale najbardziej sa potrzebne ogloszenia w miescie i osoba lub dwie ktore mogly by koordynowac poszukiwania.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bytom-centrum-zginela-sunia-W0QQAdIdZ313718723[/URL] tu jest na gumtree, wisi tez ogloszneie na schronisku chorzow, dzis wyslalam na bytomksie schronisko

telefon podany jest do mnie i straz, poki co nie mam na kogo miejscowego wrzucic numeru

Link to comment
Share on other sites

Papierochy nie poprawiają nastroju! To tak, jakbyśmy sobie wmawiali, że wąchanie pieprzu nam poprawia nastrój! NIE PAL! wywal to świństwo, bo znowu zaczniesz. Chcesz śmierdzieć, mieć szarą cerę i krótki oddech? czy Twoja mama poczuje się lepiej przez tego papierosa? Weź tą paczkę do łazienki, połam to świństwo i do kibla z tym! zaparz sobie dobrą herbatę. Teina poprawia nastrój i daje energię... Trzymam kciuki za Twoich rodziców i za Twój rozsądek :) Pozdrawiam i nie gniewaj się na mnie, ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...