Jump to content
Dogomania

Nadzieja Dobermana-aktualne info www.nadzieja-dobermana.pl - POMOZ DOBECZKOM!


BeataJ

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Graszka- wczoraj pytałam, ale oni teraz mają tyle roboty (wiesz, każdego psa ulokowali, teraz załatwiani lekarze, i inne organizacyjne sprawy, że prosili o cierpliwość), na pewno wszystkim psom jest już ciepło i wszystko jest OK. Wiecej informacji- w swoim czasie ;)
Ja też trzymam kciuki za wszystkie psiaki!
śliczne zdjęcia ci robi aparat, Beatko.
Asior-słyszałam, to straszne, że ludzie nie szanują dzikiej przyrody, potrafią wejść do cudzego domu z butami i nabrudzić. To tak łagodnie napisane o wtargnięciu na teren dzikich zwierząt i karmienie...:(:(:( Najgorsze, że kary za to nie dostną, pewnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Graszka- wczoraj pytałam, ale oni teraz mają tyle roboty (wiesz, każdego psa ulokowali, teraz załatwiani lekarze, i inne organizacyjne sprawy, że prosili o cierpliwość), na pewno wszystkim psom jest już ciepło i wszystko jest OK. Wiecej informacji- w swoim czasie ;)

Ok, postaram się uzbroić w cierpliwość, choć nie jest to moja mocna strona:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataJ']graszka - alez cudna jest ta sunieczka.....bidulka

ja dzis wstawie swoje fotki z soboty

Beata[/quote]

Dziewczyny ja wracam po 18.11 może kogoś najbardziej gryzionego i potrzebującego do mnie? Morze kogoś kogo wybiorą w Dobermann-nothilfe bo jadę w grudniu samochodem i mogę nie tylko postawic na łapy no i zawieść do jakiegoś miasteczka po drodzę do Kassela.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Vika a Klarnet ze spondylozą?:-( Może w Niemczech ktoś by go pokochał, jest leczony ale w hoteliku nie ma szans na zdrowienie.[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Myślałam o Klarnecie ale ja teraz mam inną pracę i w miesiącu jestem dwa tygodnie, a dwa mnie niema. Mężowi na głowie po za pracą i naszymi 5 futrzakami byłoby i leczenie Klarneta, i Bari bardzo agresywny do psów, tak że nie bardzo to widzę bo mąż się nie zgadza na dodatkowego psa w okresie grzewczym bo dochodzi mu codzienne bawienie się piecem co zajmuję z półtorej godziny co wieczór. Nu to co bym zrobiłam jak ja wyjadę do pracy z Klarnetem? Jak bym miała choć kogoś obok kto mógł by mi pomóc w czasie mojej nieobecności. Ale jak na razie to nikogo nie mam obok z dogo aby mi pomogli. [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vika_Bari']Dziewczyny ja wracam po 18.11 może kogoś najbardziej gryzionego i potrzebującego do mnie? Morze kogoś kogo wybiorą w Dobermann-nothilfe bo jadę w grudniu samochodem i mogę nie tylko postawic na łapy no i zawieść do jakiegoś miasteczka po drodzę do Kassela.[/quote]

A może tą piękną Daisy z Rudy Śląskiej Vika?:placz:
popatrz jak ona patrzy. Mąż na pewno się w niej zakocha;)
[IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA53461.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Daisy i Mielecka Nela ma domy tymczasowe w Niemczech. Teraz tylko przygotowac i czekac aż niemcy beda znowu w Polsce.
dea-fundacja niemiecka wie o Klarnecie, ale dla samców jest gorzej domy tymczasowe znaleźć.

Słuchajcie! Sprawa psa, którego wam wczoraj wysłałam zaczyna byc bardzo poważna-jest możliwośc, że go uspią. Pies Daffi, z Tychów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM'][B]SCHRONISKO w JELENIEJ GORZE [/B]


[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1831/pa200003ye3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9674/pa200010ae1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7999/pa200013xf0.jpg[/IMG]


Sunka ma okolo 6 lat, moze troszke wiecej, wiec juz nie pierwszej mlodosci. Jest bardzo dobrze ulozona, posluszna, umie "siad" i "daj lape". Pieszczocha.
Spokojna.
Starsznie lagodna.
[/quote]

WLASNIE JA USPILI .... :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graszka']Boshe, czemu ją uśpili, co się stało?[/quote]

Polityka cholerna, zeby jakos sie krecilo....
Jak bylam ostatnio po psiaka , to napisalam w naszych watkach, ze psow jest ogromna ilosc.... jeszcze czegos takiego nie widzialam :shake:....a ona .... nie byla juz mloda, wiec ... kto by ja zaadoptowal ? ? ?:-(
Czulam, ze to sie musi zle skonczyc .... i to nie tylko dla niej ....
Psy siedzialy w klateczkach 1 x 1 m na dworze po dwa , bo kojce przepelnione ....:placz:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jaki los spotkałby w tym schronie trójłapka i Pabianicką sunię z guzem? To tez teoretycznie były psy nieadopcyjne. Co za głupota, boshe, ręce opadają, moja Melka też ma 6 lat, i jeszcze pewnikiem drugie tyle przed nią, kto może decydować w jakim wieku pies jest "za stary" na adopcję? Ciekawe ile lat miał wet, który ją uśpił, może też postanówmy, że usypiamy ludzi po 40, bo już nie rokują na przyszłość kur..a mać:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

graszka masz rację, jak się zbliża taki do emerytury to co, usypiać bo już się nie nadaje:angryy: Ode mnie ze schronu ludzie adoptowali 10 letniego wyżełka i są najszczęśliwsi na świecie, i oni i pies. Kto daje prawo im decydować, że nikt takiego zwierzaka już nie pokocha???:mad: Ryczeć się chce jak patrzę na jej zdjęcia:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']WLASNIE JA USPILI .... :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]


Dziewczyny my z zuzią żeśmy sie nie zrozumiały do końca:roll:, suńka jest w schronie, ja jej allegro też założyłam; sprawa wygląda tak, że tam rzeczywiście psiaki ostatnio usypiają, a ja w kontekście tej wiadomości napisałam o dobci, no i wyszło tak że się wiadomości skompatybilowały:roll: sorki za taką pomyłkę:oops:

Link to comment
Share on other sites

ja wiem, własnie weszłam na neta i dostałam wieści od zuzi na gg, więc szybko prostowałam jej, a ona dzwoniła do mnie, więc na tym wątku sprawę szybko wyjaśniam, bo suńka piękna i szkoda jej na schron.
na allegro tez zaznaczyłam, że sterylka być musi, żeby się jakiś hodowca nie zgłosił:angryy:ale jak przyjedzie do schronu to przecież mu dadzą psa bez pytania, a hotel w którym dziewczyny psy trzymały tak ceny podniósł, że nie ma gdzie tych psiaków przetrzymywać:shake:

a uśpili wyżełka, któremu też zaczęłyśmy szukać domu, tylko dlatego że stary, a nawet jeszcze z izolatki nie wyszedł:shake:i nie wiemy ile jeszcze:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...