Jump to content
Dogomania

Agresywne zachowanie


hudini

Recommended Posts

Witam...Mam kłopot z moją suką.Otóż w zeszły piątek oszczeniła się i od jakiegoś czasu zauważyłem,że jest dość agresywna(nie chodzi mi tu o drugiego psa)w stosunku do właścicieli.Pozwoli ona wejść do młodych, pogłaskać je, ale jeżeli już chce się wyjść samemu z podwórza to dzieje się z nią coś niedobrego...Zaczyna skakać,drapać,zdarzyło się, że nawet lekko ugryzła w rękę...Wspomnę jeszcze o tym, że gdy się ją zamyka na noc to zaczyna skakać na drzwi,warczeć,szczekać co wcześniej(zanim miała młode)nie miało miejsca.Wychodzi na to,że nie chce ona być sama(choć to tylko moje przypuszczenia)...Ma ktoś może pomysł jak postępować z tego rodzaju zachowaniem?? Od razu mówię,że uśpienie nie wchodzi w grę...Proszę o poważne odpowiedzi.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hudini']Witam...Mam kłopot z moją suką.Otóż w zeszły piątek oszczeniła się i od jakiegoś czasu zauważyłem,że jest dość agresywna(nie chodzi mi tu o drugiego psa)w stosunku do właścicieli.Pozwoli ona wejść do młodych, pogłaskać je, ale jeżeli już chce się wyjść samemu z podwórza to dzieje się z nią coś niedobrego...Zaczyna skakać,drapać,zdarzyło się, że nawet lekko ugryzła w rękę...Wspomnę jeszcze o tym, że gdy się ją zamyka na noc to zaczyna skakać na drzwi,warczeć,szczekać co wcześniej(zanim miała młode)nie miało miejsca.Wychodzi na to,że nie chce ona być sama(choć to tylko moje przypuszczenia)...Ma ktoś może pomysł jak postępować z tego rodzaju zachowaniem?? Od razu mówię,że uśpienie nie wchodzi w grę...Proszę o poważne odpowiedzi.Pozdrawiam[/QUOTE]

Nikt by Ci nie zaproponował uśpienia, człowieku o nikłej wyobraźni. W drugim swoim temacie pisałeś o tym, że sucz rzuca sie na drugiego psa, samca. Po co w takim razie rozmnażacie psy, skoro nie macie o nich pojęcia?

Link to comment
Share on other sites

"Prosiłem o poważne odpowiedzi,a a dostałem g*****...Po co się wtrącasz jeśli nie masz nic do powiedzenia??"

hej hej opanuj swoją wulgarną osobowosc. To nie twoja stodoła i nie twoje forum abyś ubliżał.
Przychodzisz pytac i jak widze zmieniasz wersję zależnie od tematu jaki zakładasz.
Chciałem odpowiedziec ci wyczerpująco ale twój atak wręcz odpycha.


Jest tu moderator ?
Mod byłby tu bardzo na miejscu aby chamstwo się nie szerzyło jak plaga!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hudini']Prosiłem o poważne odpowiedzi,a a dostałem g*****...Po co się wtrącasz jeśli nie masz nic do powiedzenia??[/QUOTE]

Mam bardzo wiele do powiedzenia na temat ludzi, którzy bezsensownie rozmnażają psy bez uprawnień, a potem zakładają tematy na forum, bo sobie nie radzą. A Ty taką jesteś właśnie osobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hudini']Widzę,że niektórzy zamiast pomocy oferują tylko swoje poglądy nawet jeśli nie mają pojęcia o sytuacji...Przepraszam też tych, który mogli zostać dotknięci moją ''wulgarnością''[/QUOTE]

Człowieku - suka się oszczeniła, ma szczeniaki, których pilnuje. Jest z nimi zamykana - może nie chce być zamykana, bo nie może zareagować na to, co słyszy na zewnątrz? Wszystko zmieniło się, bo suka ma szczyle i ich pilnuje. Dopóki ich nie wychowa, musicie przecierpieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hudini']Dobrze,już nie kłóćmy się....nie chcę waśni na początku mojego korzystania z tego forum....[/QUOTE]

Ja się kłócę? Powiedziałam Ci, z jakiego powodu suka się tak zachowuje - raczej nie ma szans, żeby przestała, zanim szczyle podrosną.

Link to comment
Share on other sites

Nie obchodzi mnie że jesteś na forum nowy, wymagam kultury jako użytkownik, nie obchodzi mnie przykładowo: regulamin jest zle spisany a ty masz kiepski wzrok...itd
Nie obchodzi mnie czy masz problemy emocjonalne czy zły dzień. Ty na forum przychodzisz, nie forum do ciebie.
Zawodowo układam psy, głównie bardzo problemowe i jest to moją prawdziwą pasją ale nie jestem przyzwyczajony do takiego chamstwa. Z takim klientem jak ty musiłbym porównac moją pracę do rynsztoka. A tak nisko nikt dobrowolnie nie upada.
Odpowiedz do ladyswallow mnie zniesmaczyła i zraziła, a faktycznie odpowiedziała ci dobrze choć nie pełnie. Od gówna jej pojechałeś.
Praca z psami wymaga opanowania i pokory - pracuj nad sobą. Jak Ci przejdzie zapytaj jeszcze raz kulturalnie, zawsze daje się szanse ale trzeba być pewnym że ktoś na nią zasługuje i komuś zależy wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

bierzesz się za rozmnażanie kundli bez PODSTAWOWEJ wiedzy na ten temat? suka broni młodych i stąd jej zachowanie i póki ich nie odchowa to tak będzie się zachowywała. było pracować z nią zanim urodziła to by wam pozwalała podchodzić do maluchów a takto masz to co masz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...