Jump to content
Dogomania

Gizmo w typie Siberian Husky - łagodny, 3 letni, wychowany z kotami


Journey

Recommended Posts

Kolejny pies potrzebujący pomocy...

Mail od właścicieli:

"Witam
Jesli chodzi o psa,zacznę od początku.Nazywa się Gizmo,ma ok.3lat.Trafil do nas przez przypadek [b]prawie 2lata temu,znaleźliśmy go pod Warszawą[/b].Nie wiemy czy komus uciekł,czy ktoś poprostu go wyrzucił,ale wszelkie próby odnalezienia właściciela spełzły na niczym.Nie ma tatuażu ani chipa,więc pewnie nie ma rodowodu,choć hodowczyni malamutów stwierdziła,że wygląda jak rasowy.Jest naprawdę piękny,umaszczenie ma wyjątkowe jak na husky,zresztą widać na zdęciach:).Jeśli chodzi o charakter,to tak:przyjazny dla dzieci(wiemy z doświadczenia), nauczony podstawowych komend,zero agresji(mamy w domu 2koty zktórymi dobrze się dogaduje) a na inne psy reaguje z ciekawością(no chyba że któryś nie jest do niego przyjaźnie nastawiony-potrafi się bronić).Lubi długie spacery a my w tej chwili nie możemy mu tego zapewnić,gdyż mamy dwu miesięczne dziecko z którym ja siędzę w domu a narzeczony pracuje prawie całymi dniami.Gizmo ma trzy wady-1.niestety wychodzi na dwór tylko na smyczy(puszczalismy go tylko w grupie innych psów-ale często uciekał) 2. nie zostaje sam w domu (ta rasa lubi towarzystwo i zostawiony sam zjadł nam trochę rzeczy i niesamowicie wył) a 3.jest to pies który ma naprawde duuużo sierści i nie czesany codziennie zostawia jej nadmiar w całym mieszkaniu,więc osoba która go weźmie musi się z tym liczyć.Szkoda nam go oddawać bo zdążyliśmy się do niego przyzwyczaić,ale malutkie dziecko wymaga takiej uwagi,że nie jesteśmy wstanie zajmować się psem.Mieszkamy w kawalerce i brakuje nam miejsca.Próbowaliśmy szukać mu miejsca u rodziny,ale to już dorosły pies,a wiadomo że każdy woli szczeniaka.No i ze względu na te jego wady jesteśmy zmuszeni szukać mu domu.No właśnie-najlepiej by było gdyby trafił do ogrodzonego domu,z podwórkiem no i może z innym psem? Takie jest nasze marzenie . "

Kontakt w sprawie adopcji : [email][email protected][/email]

[img]http://img716.imageshack.us/img716/338/gizmo1m.jpg[/img]
[img]http://img822.imageshack.us/img822/3646/gizmo2.jpg[/img]
[img]http://img88.imageshack.us/img88/3238/gizmo3.jpg[/img]

:roll:

Szkoda psa... :| Znowu ten sam powód ''urodziło się dziecko''... Czemu ludzie nie myślą o tym zanim wezmą psa ?

Link to comment
Share on other sites

Nuka jest już u mnie drugi raz.. Raz znalazłam ją porzuconą w lesie, potem adoptowała ja pewna kobieta..
Dzis rano do mnei przyjechała z Nuką, żeby ja oddać.. Najpierw mówiłą, że Nuka "ugryzła" ich szczeniaka, potem się wykręała ze jest zbyt szczekliwa aż wkońcu powiedziała, że kupili rasowegoo psa i już jej nie chcą :shake:
Dokładnie tak.. pies to zobowiązanie na wiele lat.. A wiele ludzi myśli "aa.. znudzi mi się to dam do schroniska.. albo uwiąze w lesie.. napewno jakiś ekolog z dobrym serduszkiem mu pomoże"... "przeciez to pies - zwierze.. poradzi sobie w lesie..upoluje coś.. " :shake:

Link to comment
Share on other sites

Śliczny psiak :) pewnie szybko znajdzie dom tylko fakt trzeba uważać bo te psy są chyba teraz w modzie :(:(.
Sami mamy od 4 miesięcy znalezioną sunię w typie husky która podobno całą zimę błąkała się po wsiach :(:( i nikt jej na dłużej nie trzymał bo za drobiem latała :(.

Te psy są śliczne i dużo ludzi je bierze z tego powodu nie znając rasy a to są psy ze swoim charakterem .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...