Jump to content
Dogomania

Piękna, starsza oneczka- AISZA ZA TM:(


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarodziejka']Isia piska słodko i dziś pierwszy raz zobaczyła Julkę, którą przywiozłam od mamy. Troszkę skakała na nią, żeby się ukochać, że jest fałdzista, to ciężkie to było doświadczenie dla mojego dziecka ;)[/QUOTE]

Isia wcale nie jest fałdzista, wypraszam sobie, zgrabna, szczuplutka, modelka po prostu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Oczywiście, wiem, że zostały pieniążki do odmieszkania ;) Wolałabym początek miesiąca.
Isia jest tak podobna do Carmen, że Julka tytułuje ją per Carmisia. Zawsze to jakaś Isia ;)[/QUOTE]

Czarodziejko, ok. To ja policzę ilość dni jakie była w sierpniu Aisza u Ciebie. Uwzględnię te 170,00 zł do odmieszkania no i wrzesień. Będę płaciła na początku miesiąca z góry za każdy miesiąc. Miałabym jednak prośbę aby sierpień i wrzesień rozliczyć 15? Może tak być. Mam 6 egzaminów w dwa dni i zaraz po pierwszych (14-go) przeleję za miesiąc (połowa sierpnia i połowa września) plus koniec września dobrze?


02.09.2011 wpłynęło łącznie 50,00 zł dla Aiszy:
- 30,00 zł i taki tytuł "Rednia55 Aisza od Fredziu 123"
- 20,00 zł deklaracja od Renci42

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Oczywiście. Powodzenia na egzaminach ;)
Isia ma ten sam zwyczaj, co Carmisia. Kładzie łeb na wybrańcu i każe nosić uszy niżej. Przekopała już tunel pod płotem żeby przeczołgać się z wybiegu do ogrodu. Bejowi się udało, więc Isi też musiało ;)[/QUOTE]

No to masz wesoło:) ja też na zajęciach byłam i w prawy. Taki weekend;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Oczywiście. Powodzenia na egzaminach ;)
Isia ma ten sam zwyczaj, co Carmisia. Kładzie łeb na wybrańcu i każe nosić uszy niżej. Przekopała już tunel pod płotem żeby przeczołgać się z wybiegu do ogrodu. Bejowi się udało, więc Isi też musiało ;)[/QUOTE]

To super Czarodziejko. I dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patrycja Poszwa']Słuchajcie mam pyt co do tej sunieczki, bo bardzo przypomina mi moją Czikę, skradzioną z podwórka lata temu. czy suńka ma łatki na języku, czy ma problemy z widzeniem i czy ma białe pazurki na tylnych łapkach (na prawej jeden a na lewej 2). Pozdrawiam.[/QUOTE]

to juz musi wypowiedzieć się Czarodziejka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patrycja Poszwa']Słuchajcie mam pyt co do tej sunieczki, bo bardzo przypomina mi moją Czikę, skradzioną z podwórka lata temu. czy suńka ma łatki na języku, czy ma problemy z widzeniem i czy ma białe pazurki na tylnych łapkach (na prawej jeden a na lewej 2). Pozdrawiam.[/QUOTE]
A może ma tatuaż?
Mi przypomina moją zaginioną (?) Skradzioną (?) sunię.

Link to comment
Share on other sites

Isia wzrok ma sokoli. Okruszek dostrzeże z odległości kilku metrów i leci piskając na żebvry. Jęzor raczej czysty, pazury raczej ciemne ;)
Wczoraj były wetki i przejrzały Isiowy zadek. Prawdopodobnie to niedoleczone APTS. Przemywam jej różowym płynem kilka razy dziennie. Dostała zastrzyk przeciwświądowy, a ja receptę na Encorlon - tabletki przeciwświądowe. Dzis postaram się zakupić. Będzie je miała na spółkę z Reksiem od Berkano. Koszt wizyty wraz z zastrzykiem 15 zł + tabletki na spółkę - nie wiem jeszcze ile.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Isia wzrok ma sokoli. Okruszek dostrzeże z odległości kilku metrów i leci piskając na żebvry. Jęzor raczej czysty, pazury raczej ciemne ;)
Wczoraj były wetki i przejrzały Isiowy zadek. Prawdopodobnie to niedoleczone APTS. Przemywam jej różowym płynem kilka razy dziennie. Dostała zastrzyk przeciwświądowy, a ja receptę na Encorlon - tabletki przeciwświądowe. Dzis postaram się zakupić. Będzie je miała na spółkę z Reksiem od Berkano. Koszt wizyty wraz z zastrzykiem 15 zł + tabletki na spółkę - nie wiem jeszcze ile.[/QUOTE]

Czarodziejko więc przelewam zaraz 15,00 zł. Po podaniu tutaj kosztu tabletek przeleję resztę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...