Jump to content
Dogomania

Wiza uciekła z DS w Łaziskach Górnych! Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z tą panią z Rycerki. Ona jednak nie zgłosi tych 3 zagłodzonych psów do żadnego TOZu (zresztą - żadnego nie ma! W Żywcu, ani w Rajczy nie ma oddziału). Mąż ją przekonał żeby się nie angażowała, bo to sąsiedzi, tylko kłopoty z tego będą, a skoro psy żyją, to jednak coś tam jeść dostają. Mam adres tej pani i kupię jej w lutym wór karmy. Ona tam przez płot przerzuca dla tego jednego co jest w kojcu, bo dwa na łańcuchach i tak nie dojdą do jedzenia, no chyba że jej się akurat uda do nich dojść - jak np. sąsiadów nie ma. No i tyle.

A ogłoszenie Wizy do Gazety Łaziska muszę dziś wysłać, bo jutro składają numer.

Link to comment
Share on other sites

Takie wysłałam ogł ze zdjęciem (ciekawe ile mnie skasują...)

3 miesiące temu zaginęła czekoladowa, długowłosa suczka z posiwiałym pyszczkiem. Jest niższa niż do kolana. Jeżeli ktoś ją przygarnął - nie będziemy jej odbierać! Chcemy tylko wiedzieć co się z nią stało. tel. 601-748-728

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Takie wysłałam ogł ze zdjęciem (ciekawe ile mnie skasują...)

3 miesiące temu zaginęła czekoladowa, długowłosa suczka z posiwiałym pyszczkiem. Jest niższa niż do kolana. Jeżeli ktoś ją przygarnął - nie będziemy jej odbierać! Chcemy tylko wiedzieć co się z nią stało. tel. 601-748-728[/QUOTE]

Chetnie sie dołoże do tego ogłoszenia, z tym,ze po 30 jak będzie wypłata :-)Prosze o konto :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...