Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Świata Agility 2007


Robull

Recommended Posts

[quote name='Flaire']Tego nie sprawdzałam - natomiasst na liście indywidualnych Large nie ma Marty Kordos - może dlatego nie ma drużyny? [/quote]
Wczoraj była na pewno. Kryśka występowała jako Christine, bez przydomka. Nie wiem, czemu dziś jej nie ma :niewiem:.

[quote name='Flaire']A Magda biega z dwoma psami z bardzo malutkim odstępem... (tylko dwa psy pomiędzy Maczkiem a Grendelką).[/quote]
Grendelka wciąż ma cieczkę? Numer startowy ma 8, a biegnie ostatnia...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']Są już pierwsze wyniki... Ale jakieś dziwne, bo podają tylko całe sekundy, bez dziesiątych czy setnych... Więc jest dużo takich samych czasów.

[URL]http://results.agility-wc2007.no/index.php?id=1&tpl=1[/URL][/quote]

Podejrzewam, że te setne części są mierzone, ale nie podane na stronie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Dziękuję szanownym paniom, ale z czytaniem postów nie mam problemów:diabloti:. Mój post znaczył, że nadal nie widzę ich na listach, więc albo ktoś się pomylił i nie ma ich na listach w necie albo coś się zadziało i dziś nie startują:roll:[/quote]

Skoro nie było jej na liscie to znaczy ze nie ma jej. Tym bardziej ze nie ma druzyny w Largach. Wiec chyba juz nie zobaczymy ani dzisiaj ani jutro czy pojutrze.
Nie ma takze druzyny w smallach.
Wiec pytanie co sie stało. Moze nie dojechał ktoś.

Link to comment
Share on other sites

Lista zawodników, na której była Kryśka, to była lista zgłoszonych z góry zawodników. Lista startowa to już lista tych psów, które pokazały się na miejscu. Więc ja zakładam, że Kryśka się tam nie pokazała. A dlaczego - nie wiem.

Może jednak warto mieć co najmniej jednego rezerwowego zawodnika do teamu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']Ale co się stało :-([/quote]

Mogę Wam tylko powiedzieć że nic złego się im nie stało -a w zasadzie to w ogóle się nic nie stało.

Oraz uprzejmie się zapytuję Was czy ktoś, oprócz mnie dostał priva od [B]Atn[/B] z wiad. dlaczego to niby Kryśka nie jedzie??/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']Mogę Wam tylko powiedzieć że nic złego się im nie stało -a w zasadzie to w ogóle się nic nie stało.

Oraz uprzejmie się zapytuję Was czy ktoś, oprócz mnie dostał priva od [B]Atn[/B] z wiad. dlaczego to niby Kryśka nie jedzie??/[/quote]
A kto to jest [B]Atn[/B]?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...