Jump to content
Dogomania

Prawie galeria prawie mudi i prawdziwego kundla


Bewarka

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chihuahua'][FONT=Century Gothic][SIZE=4]A CZY NIKI LUBI POEZJE??[/SIZE][/FONT][/quote]
A nie wiem...chyba nie :eviltong:
[quote name='Samturia']no to dziana jestes... :P ja mam 100 € xD[/quote]
O :crazyeye::-o:crazyeye: daj tloche...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]A umie czytac ?;), bo jakby umiala to znam kilku poetow ,ktorzy doskonale oddaja swe odczucia i Niki moglaby cos zacytowac, (oczywiscie pozytywne rzeczy na temat panci)[/FONT][/SIZE][/quote]Właśnie nią uczę czytać...ale uczę nią czytać po angielsku, umie już przeczytać np. takie zdanie: "Haaaaał du ju du?", "Wrrrrong!" :lol:

[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Witaj Justyś![/COLOR]

[COLOR=#4169e1]Zapraszamy do nas;)[/COLOR][/quote]
Cześć...oczywiście wpadnę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]ach, dziekujemy za wpadniecie i bry dzonek;)[/COLOR][/quote]Hehe...dzień doberek :loveu: wczoraj zadzwoniłam do pana od koni i jutro jadę z bratem :multi:

[quote name='Samturia']NIEE :eviltong:


:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Osz ty :diabloti:

[quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]I'm very happy , :diabloti::diabloti::diabloti:, because i've got a bad knee.( tez mi choroba , ale udawc trzeba , to nie musze ni robic [/FONT][/SIZE][/quote]Niki zaraz ci w zębach apteczke przyniesie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...