Jump to content
Dogomania

Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184


ewatr

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pisałam już na wątku szczeniaków rzeszowskich i kieleckiej Kropki, wkleję i tu.
Dostałam maila w sprawie psiaka, sunia znalazła już domek ale pani wyraziła chęć przygarnięcia innego, więc to może szansa dla którejś biedy. Oto co mi napisała pani:
" Witam,
Mamy małe mieszkanie w bloku, więc szukamy małego pieska. Małego w sensie młodego (do roku)i małego w sensie wielkości. Ważne,żeby było w miarę wiadomo co z niego wyrośnie.
Najchętniej chcielibyśmy pieska, ale może te być sunia.Chcielibyśmy żeby piesek był wesoły i chętnie cjodził na spacery, ale też żeby spokojnie czekał w domu zanim córka wróci ze szkoły (jeśli piesek jest przyzwyczajony, ze ma swój ogródek, to my niestety takiego nie mamy).
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedż.
Iwona"

Jbc telefon i mail na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Pisałam już na wątku szczeniaków rzeszowskich i kieleckiej Kropki, wkleję i tu.
Dostałam maila w sprawie psiaka, sunia znalazła już domek ale pani wyraziła chęć przygarnięcia innego, więc to może szansa dla którejś biedy. Oto co mi napisała pani:
" Witam,
Mamy małe mieszkanie w bloku, więc szukamy małego pieska. Małego w sensie młodego (do roku)i małego w sensie wielkości. Ważne,żeby było w miarę wiadomo co z niego wyrośnie.
Najchętniej chcielibyśmy pieska, ale może te być sunia.Chcielibyśmy żeby piesek był wesoły i chętnie cjodził na spacery, ale też żeby spokojnie czekał w domu zanim córka wróci ze szkoły (jeśli piesek jest przyzwyczajony, ze ma swój ogródek, to my niestety takiego nie mamy).
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedż.
Iwona"

Jbc telefon i mail na PW.[/quote]
Może jakiś kolejny maluch znajdzie domek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiadomosc od p.kierownika :
[QUOTE]Re: Pytanie o przedmiot: Szczeniaki czekają na domy (numer: 432 900790)
16 września 2008 19:01 od Profil1 <[email protected]>

[B][COLOR="DarkGreen"]Te kluski wszystkie poszły do adopcji. [/COLOR][/B][B]Są inne, ale nie ma jak zrobić zdjęć, bo leje.[/B][/QUOTE]

[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/rjkjktkjyk.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...