Jump to content
Dogomania

Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184


ewatr

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzisiaj raczej niczego sie nie dowiemy, w schronisku jest tylko dyzur.
O zdjecia mamy bialego juz poprosilam.

Szczeniaki czarne podpalane sa ponad 2 miesieczne, czesc jest znalezionych w Ostrowcu (4 maluchy), inne te czarne juz oddzielone od matki (tek). Ten maly bialy jest mlodszy, jeszcze jest z matka.

Tutaj wklejam zdjecie mamy szczeniakow jamnikowatych brazowych
[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00281.JPG[/img]

[url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=1756[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam zdjęcie tego maluszka do dziewczyny z Warszawy. Po rozmowie tel. prosiła go już zarezerwować, bez oglądania. Być może i inne chłopaki też znajdą domek. Mam jeszcze parę tel. Dobrzeby było zabrać je wszystkie za jednym razem, jeśli się domki znajdą.

Ten transport płatny to pewniak? Czy jest on płatny w dwie strony np. Katowice - Mielec - Katowice?

Link to comment
Share on other sites

Niestety nikt teraz nie jedzie na Slask, kilka dni temu jechal Szerman z colliem Fresco z Janowa do Gliwic, ale wtedy nie wiedzielismy, ze bedzie potrzebny transport na Slask.

Do Warszawy jezdzi p.Rafal z Tarnobrzega, zapytam czy jest na urlopie czy pracuje i kiedy ew. jedzie, jesli domy beda pewne, to mozna zarezerwowac szczeniaki w schronisku (mail : [email][email protected][/email], tel. +17 583 15 32, p.kierownik Andrzej Skowron).

Link to comment
Share on other sites

Ja ewentualnie mogłabym się pokusić o transport przez Mielec do Warszawy. To jednak ok 500 km (Sosnowiec - Mielec - Warszawa). Taka trasa to spory wydatek. Myślę, że ok. 200 zł. Czy Ci ludzie z Wrocławia są w stanie przeznaczyć na ten cel tyle kasy?

Z Warszawy do Katowic wiozę za free.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DogMaster']Szkoda że tak daleko mieszkają ci ludzie co chcą psiaka :shake: ale może się uda jakoś je dowieść tam:loveu:[/QUOTE]
Z tego co wiem Jogi wraca 25.sierpnia z urlopu. Wtedy moze bedziemy wiedziec cos nt. transportu do Wrocka.

Do Warszawy mozna szczeniaki zawiezc z pomoca P.Rafala. Przewaznie jezdzi w niedziele wieczorem lub w pon rano. Trzeba psiaki odebrac w Jankach k. Wawy. Rezerwacja jak pisalam wczesniej. Dane do karty adopcyjnej trzeba by podac p.kierownikowi.Konieczny jest zwrot kosztow na trasie Mielec-Tarnobrzeg-Mielec, bo p.kierownik musi dowiezc psiaki do Tarnobrzega do p. Rafala.

Link to comment
Share on other sites

Państwo od xmartix raczej adoptują szczeniaka z Łodzi, ziele77 adoptowała wczoraj psa ze schroniska w Łomiankach k. Warszawy. Ja nie mam deklaracji za zwrot kosztów paliwa... Źle to wygląda. Kolejne pieski zostaną w schronisku tylko dlatego, że nie ma transportu. Jeśli ktoś będzie jechał do Warszawy od Was, dajcie mi znać. Może zorganizuję DT dla kilku piesków (lub chociaż jednego).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Państwo od xmartix raczej adoptują szczeniaka z Łodzi, ziele77 adoptowała wczoraj psa ze schroniska w Łomiankach k. Warszawy. Ja nie mam deklaracji za zwrot kosztów paliwa... Źle to wygląda. Kolejne pieski zostaną w schronisku tylko dlatego, że nie ma transportu. Jeśli ktoś będzie jechał do Warszawy od Was, dajcie mi znać. Może zorganizuję DT dla kilku piesków (lub chociaż jednego).[/quote]
No szkoda że nie mogę wam pomóc :shake: najgorsze jest to że przez transport szczeniaki nie znajdą domu:-(

Link to comment
Share on other sites

Maluszki co z Wami? Tego maleńkiego białego z łatkami na oczach nie widzę na allegro. To pewnie przez to zamieszanie z domkiem z Wrocławia... Ta psina powinna być w miniaturce - gdyby tylko świat ją zobaczyć, znalazłaby domek.

Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony, ale zauważyłam, że większą uwagę zwraca allegro piesków gdzie w miniaturce widać pyszczek zwierza, jego oczka i nochal. Nawet najpiękniejsze zdjęcie pieska, który jest dość daleko jest niewyrażne, niewidoczne i nie zwraca uwagi. Jest tam też zwrot dotyczący jednego pieska (chyba czekoladki-w sekwencji o znalezieniu najlepszego domku). Fajnie, że tak dużo zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula'] Tego maleńkiego białego z łatkami na oczach nie widzę na allegro. [/quote]

O ktorym mowisz ? O tym? Bo wszystkie pieski były wstawione na allegro :roll:

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8ca051ac9f8c8911.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/340/8ca051ac9f8c8911med.jpg[/IMG][/URL]


A co do miniaturki to zmienie ja najwyżej jak sie ta aukcja skonczy - dzięki za sugestie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Państwo od xmartix raczej adoptują szczeniaka z Łodzi, ziele77 adoptowała wczoraj psa ze schroniska w Łomiankach k. Warszawy. Ja nie mam deklaracji za zwrot kosztów paliwa... Źle to wygląda. Kolejne pieski zostaną w schronisku tylko dlatego, że nie ma transportu. Jeśli ktoś będzie jechał do Warszawy od Was, dajcie mi znać. Może zorganizuję DT dla kilku piesków (lub chociaż jednego).[/QUOTE]
a ile za transport potrzeba Zulugula? mogé pomóc choc troché.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...