Jump to content
Dogomania

zapalenie stawu biodrowego u amstaffa


axelina

Recommended Posts

[quote name='axelina']hej a może ktoś z Was zna dobrego weta-ortopede,którego mógłby polecić w Gdańsku. Mam jeszcze pytanko dotyczące tego kwasu......czy można podawac go samemu,czy musi to robic wet??[/quote]kwas hialuronowy jest o ile wiem tylko w postaci zastrzyków więc tylko wet, może go zlecić i podać ,a inne w/w też lepiej skonsultować z wetem który psa zna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wacia']kwas hialuronowy jest o ile wiem tylko w postaci zastrzyków więc tylko wet, może go zlecić i podać ,a inne w/w też lepiej skonsultować z wetem który psa zna[/QUOTE]

Napewno skonsultuje ale z ciekawości chciałam wiedzieć czy można samemu,ale jest tak jak przypuszczałam :evil_lol:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Arthroflex, który jest na bazie glukozaminy i chondroityny to sprawdza się znakomicie. Stosuję ten preparat u mojego ONka który ma dysplazję stawów biodrowych od 5,5 miesiąca życia. Pies dosłownie "powlekal" mi już nogami, po zastosowaniu początkowo dawki leczniczej już po dwoch tygodniach był widoczny efekt, potem już tylko dawka podtrzymująca i tak od prawie 4 latek:roll: Po skończeniu roku przez mojego psa RTG wykazało znaczne zmniejszenie zwyrodnienia i dysplazja jest, ale w niewielkim stopniu i co najwazniejsze nie pogłębia się.

ArthroFlex jest znakomitym i skutecznym preparatem i mogę go polecić każdemu z czystym sumieniem i nie przesadzajcie, że jest drogi, bo butelka 250 ml kosztuje 85 zł i wystarcza w dawce podtrzymującej na 3,5 miesiąca, to jest zaledwie koszt 0,85 zł dziennie, więc bez przesady. Na Allegro 250 ml można kupić za 64 zł, a 500ml za 117,00, więc to groszowa sprawa.:razz:

Do kuracji ArthroFlexem polecam równiez podawanie preparatu Cebion, który jest witaminą C w kroplach i bardzo korzystnie wpływa połączony z glukozaminą i chondroityna.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam
Wcinam się w Wasz temat, bo może Was zainteresuje to info ...
Jedna z dogomaniaczek znalazła źródełko z Bonharenem. Chętni proszeni sa o kontakt !!! Im więcej osób, tym mniejsze koszty wysyłki.
Koszty :
Bonharen dostawowy inj 3x2 ml cena 180zl + koszty przesyłki
Bonharen dostawowy inj 6x2 ml cena 396zl + koszty przesyłki
Bonharen dozylny 1% inj 3x2 ml cena 150zl + koszty przesyłki
Bonharen dozylny 1% inj 3x6 ml cena 300zl + koszty przesyłki
Bonharen dozylny 1% inj 6x2 ml cena 250zl + koszty przesyłki
Bonharen dozylny 1% inj 6x6 ml cena 500zl + koszty przesyłki
Kontakt :
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Zamówienie "poszłoby" w przyszłym tygodniu.
__________________

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mam doskonałe wyniki z kwasem hialuronowym. Można podać samemu, jeśli umiecie się wkłuć do żyły, bo podskórnie się otarbia, nie wchłania się. Tak mówią weci zagraniczni. Ja w przeciągu miesiąca sukę wyciągnęłam ze stanu niechodzącego do lokaty 2 dosk. na wystawie międzynarodowej, gdzie zagraniczny sędzia, ekspert w rasie, mówił, że w życiu nie powiedziałby, że ona ma coś z łapami. Ja podaję prewencyjnie co pół roku, mieszam to z kuracją homeopatami, Traumeel S jest boski, tzn. raz jest mieszany z kwasem i dożylnie a drugi (naprzemiennie) sam podskórnie. I jakie daje efekty!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...