Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Wiejskie kotki mają ofertę domu tymczasowego w Warszawie, mam też ogarnięty transport w sobotę oraz w przyszłą środę (nie wiem jeszcze jak będzie, jutro się okaże) Rodzinka przyjedzie do mnie i kilka dni posiedzi, miały jechać do Izbicy ale jest pewne ryzyko pp dla takich maluchów, są w głupim wieku, nie mają już za bardzo przeciwciał od mamy ani swojej odporności.
  2. Dziś miałam telefon o Perełkę, ale pani trochę niezbyt fajna. Chciała po pierwsze poznać kotkę osobiście, a właściwie zapoznać ją ze swoim kotem rezydentem. Zaiste ów rezydent po kilku, kilkunastu minutach spotkania stwierdziłby, czy lubi Perełkę, czy nie Pani po usłyszeniu jakiegokolwiek pytania o warunki twierdziła, że nie ma zasięgu i nie rozumie, o co pytam. Nie ogarniała też do końca o co chodzi, bo kotka jest ogłaszana na Kraków, a nie da się jej w tym Krakowie obejrzeć.
  3. 05.06.2022 wpłacone 100 zł (50 zł. p Agata z FB i 50 zł p. Danusia z FB) dla Pelagii
  4. 05.06.2022 wpłacone 100 zł (50 zł. p Agata z FB i 50 zł p. Danusia z FB)
  5. Skrzypek miał kastrację w ubiegłym tygodniu, czuje się już lepiej, możliwe że na dniach opuści lecznicę. Możliwe że opuści ją również Rózia. Pojawiła się opcja domu tymczasowego dla rodzinki, ale jeszcze niewiele wiadomo.
  6. 05.06.2022 do DS w Grodzisku Mazowieckim pojechał Zefirek
  7. Podziękowania dla Toli za pomoc związaną z transportem kotka do Warszawy
  8. 01.06.2022 - 220 zł, w tym: 160 zł - dług za Rózię maj - spłacony 60 zł - dług ogólny
  9. Bieżące rozliczenie (kopiuję z postu lecznicowego, strona 1, post 2) MAJ 2022 Zaległości tj. długi za koty już zabrane z lecznicy: Pelagia na dzień 30.04 823 zł długu w maju wpłacone: 449.46 zł (23) na dzień 31.05. dług wynosi 373.54 zł Dług zbiorczy ogólny na dzień 30.04 2321 zł długu w maju wpłacone: 1550 zł (25) na dzień 31.05. dług wynosi 771 zł ---- Koty bieżące - Zefirek od 21.04.2022, z przeniesienia 135 zł długu z kwietnia, spłacone dnia 06.05.2022 - brak zaległego długu za maj: 31x15 = 465 zł na dzień 31.05. dług wynosi 465 zł - Rózia od 08.05.2022 za maj: 24x15 = 360 zł w maju wpłacone: 200 zł od p. Joli 09.05.2022 na dzień 31.05. dług wynosi: 160 zł - Rodzinka tj. Delma i 4 dzieci: Dossi, Diana, Dzidzia, Deser od 17.05.2022 do końca maja rodzinka liczona jest jako 1 kot z uwagi na wiek maluchów za maj: 15x15 = 225 zł w maju wpłacone: na dzień 31.05. dług wynosi: 225 zł - Skrzypek od 21.05.2022 za maj: 15x 11 = 165 zł w maju wpłacone: na dzień 31.05.2022 dług wynosi: 165 zł Biorę na siebie dług majowy Skrzypka + będzie wpłata dla Pelasi z bazarku na FB i może uda się już ją zamknąć
  10. Bieżące rozliczenie (kopiuję z postu 2, strona 1) MAJ 2022 Zaległości tj. długi za koty już zabrane z lecznicy: Pelagia na dzień 30.04 823 zł długu w maju wpłacone: 449.46 zł (23) na dzień 31.05. dług wynosi 373.54 zł Dług zbiorczy ogólny na dzień 30.04 2321 zł długu w maju wpłacone: 1550 zł (25) na dzień 31.05. dług wynosi 771 zł ---- Koty bieżące - Zefirek od 21.04.2022, z przeniesienia 135 zł długu z kwietnia, spłacone dnia 06.05.2022 - brak zaległego długu za maj: 31x15 = 465 zł na dzień 31.05. dług wynosi 465 zł - Rózia od 08.05.2022 za maj: 24x15 = 360 zł w maju wpłacone: 200 zł od p. Joli 09.05.2022 na dzień 31.05. dług wynosi: 160 zł - Rodzinka tj. Delma i 4 dzieci: Dossi, Diana, Dzidzia, Deser od 17.05.2022 do końca maja rodzinka liczona jest jako 1 kot z uwagi na wiek maluchów za maj: 15x15 = 225 zł w maju wpłacone: na dzień 31.05. dług wynosi: 225 zł - Skrzypek od 21.05.2022 za maj: 15x 11 = 165 zł w maju wpłacone: na dzień 31.05.2022 dług wynosi: 165 zł
  11. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie Dla Julka też coś się kroi, dzisiaj powinno być wiadomo na 100%. Może jeszcze w tym tygodniu kociaki pojadą do siebie (Julek wprawdzie do kolejnego DT, ale...)
  12. Skrzypek poczynił poprawę, na dniach będzie kastrowany, bo pachnie
  13. Mam widmo transportu na trasie Zamość-Warszawa w ten weekend, ale jeszcze do potwierdzenia. Jadą rodzice pani, która kiedyś wiozła Brawurkę.
  14. Dostałam na stronie prośbę o pomoc dla kolejnych kociaków z mamą Są w miejscowości Suchowola, na działkach przy domkach, matka dzika, w zeszłym roku nie udało się jej odłowić. Już widzą, nie wiadomo jak z samodzielnym jedzeniem. Kotka ma na razie zapewnioną karmę, a osoba, która zgłosiła małe i jest tam przejazdem, zrobiła im prowizoryczne schronienie. Osoba ta wyjeżdża ok. 9 czerwca i nie może zabrać kotów, bo sama ma dużo zwierząt i nie wciśnie kolejnych. Może ktoś, coś...?
  15. Dziękujemy A czemu bezsenności? Pelasia poluje nocami na pożywienie? Oby jej smakowało
  16. Świeże wieści z lecznicy Rózia ma się super, może pędem gonić do nowego domu Skrzypek niestety ma giardię, dostaje lek na to i jeśli nie pomoże jeszcze dostanie antybiotyk, więc trochę go tam jeszcze pomęczą Rodzinka - mama znowu trochę biegunkuje, ale ogólnie ok (może też giardia?), dzieciaki fajne, jest rudy kocurek i trzy bure baby Zefirek ma ujemne testy, nie lubi pań z lecznicy bo się go czepiajo i z wielką chęcią pojedzie do domu (co być może będzie miało miejsce po 02.06)
  17. Na dzień dzisiejszy sytuacja długów przedstawia się następująco: Dług ogólny (maj) - chodzi o dług, który wygenerowały różne koty jeszcze przed Pelagią, m.in. dzieci Bianki (w tym Julek) na dzień 30.04 dług wynosił 2321 zł Po wpłatach majowych zmniejszył się do: 2321-250-1300 = 771 zł Dług Pelasi (maj) 30.04 dług wynosił 823 zł Po wpłatach majowych 449.46 zł (łącznie) zmniejszył się do: 373.54 zł Poza tym będą niestety koszty za majowe pobyty kotów tj Rózia, Mama z 4 maluszkami, Zefirek, Skrzypek.
  18. Czekam na potwierdzenie z lecznicy
  19. Wpłata z bazarku cegiełkowego bakusiowej 25.05.2022 - 1300 zł
  20. Napisalam o nim na miau Jest też post na naszej stronie (poza wcześniejszymi ogłoszeniami) na FB, prosimy o udostępnianie jeśli ktoś może https://www.facebook.com/104228247943086/posts/pfbid02RJk4oNHhUBtS1ioPDd6x7DEvcdjDAE9GLGtfYuzcFBXmJke8vcU85zf16L77Vgxbl/
×
×
  • Create New...