-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Pelagia będzie wymagała wizyty u weta, jej zachowanie i to jak je wygląda trochę niepokojąco. Mamy zamiar zrobić ogólne oględziny i chyba badanie krwi. Wygeneruje to nowe koszty ale kicia być może ma jakiś problem w pysiu lub inny.
-
Dzięki, zjadłam kwotę ale uwzględniłam ją w podsumowaniu
-
Przeklejam ze strony 1 Aktualny dług za pobyt i leczenie Pelagii: Pelagia w lecznicy od 30.11.2021 do 26.03.2022 Razem 115 dni x 15 zł = 1725 zł - 513 zł = 1212 zł Wpłaty: 23.12.2021 guccio 10 zł (wpłata własna) 03.01.2022 pyra 100 zł (wpłata własna) 18.01.2022 Nadziejka 70 zł (bazarek) 18.01.2022 guccio 63 zł (bazarek) 02.02.2022 Nadziejka 46 zł (bazarek) 21.02.2022 guccio 50 zł (bazarek) 17.03.2022 lunamermaid 94 zł (wpłata własna) 24.03.2022 guccio 50 zł (bazarek) 24.03.2022 znajoma guccio 30 zł (wpłata własna) = 513 zł Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Jak coś to krzyczcie!
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Niestety okazało się, że Julek nie został adoptowany i wciąż siedzi w lecznicy. Plus jest taki, że się trochę oswoił. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
26.03 Do domu w Krakowie szykuje się Bójka (Lila) i dzisiaj opuszcza lecznicę Do DT u guccio jedzie również Pelasia Na chwilę obecną nie mamy kotów w lecznicy za wyjątkiem burasi z Deszkowic, ale ona jest wyjęta z naszego długu. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
24.03.2022 50 zł z bazarku guccio dla Pelasi 24.03.2022 30 zł od koleżanki guccio Dziękuję bardzo -
Dziś przed południem zadzwoniłam tam, fajne wrażenia, co do tych zdjęć się trochę obawiam, ale może niektórym się takie spodobają albo właśnie można poprosić o normalne. Pani obiecała regularne informacje dot. pieska i ogarnięcie go u weta. Znalazło się miejsce na niedużego psa, z większym byłby problem. Wygląda dość przystępnie. Spróbujemy, psu trzeba pomóc a nie ma dokąd go zabrać. Gdyby pojawiły się kłopoty z zachowaniem będziemy szukać innej opcji, ale z tego co wiem, pies jest przyjaznie nastawiony (wyszedł do innych psów).