Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. 09.05.2022 wpłata od p. Joli z FB - 200 zł dla Rózi P. Jola widziała ją na żywo (jest z Warszawy) pod jednym z bloków, napisała do mnie tuż po tym jak tę samą kicię zgłosiła sąsiadka Dory. Ucieszyła się, że już szykujemy pomoc dla kotki. Pomoże nam ją ogłaszać/zyskać wsparcie finansowe jeśli będzie potrzebne. Rózia jest już po kastracji, bo... miała ropomacicze
  2. Dziękujemy za bazarek I zapraszamy
  3. Do lecznicy pojechała Rózia, rozliczenie od 08.05.2022 Widywana kilka dni na osiedlu, krew na ogonku, brzydkie oczka. Drobna, chuda. Niestety brak terminów na zabiegi - może dopiero w drugiej połowie maja.
  4. 06.05.2022 wpłata 135 zł z bazarku Dora1020 na dług za Zefirka - kwiecień (brak długu za kwiecień) 06.05.2022 wpłata 250 zł z bazarku Dora1020 na dług ogólny - kwota będzie odjęta od długu ogólnego
  5. Teraz Pelagia dostała ponownie steryd i antybiotyk o przedlużonym działaniu. Koszt wizyty i leków 45 zł (do uregulowania) Zobaczymy, czy sytuacja się poprawi i czy dziadostwo nie wróci. Od tego zależy dalsze działanie.
  6. ^ 05.05.2022 Dzięki za czujność i szybką reakcję. Mam nadzieję, że to tylko do przeleczenia i nie będzie nawracało
  7. Z przeniesienia Dług na dzień 25.04.2022 r. z wyłączeniem siwego długowłosego wynosi 3433 zł Możliwe rozbicie na dług ogólny (za kilka kotów) oraz Pelagię, która ma swój wątek, a więc: 3433 zł - 1012 zł pelasiowe = 2421 zł --- Wpłaty od 25.04: guccio 100 zł (Pelasia) ala123 100 zł (dług wcześniejszy) lunarmermaid 89,11 zł (Pelasia) Stan na 30.04. Dług ogólny (zaległość): 2321 zł Pelasia: 823 zł Zefirek za kwiecień 9 dni: 15x9 = 135 zł Razem dług: 3279 zł
  8. 29.04. wpłata ~89,11 zł od lunarmermaid
  9. Na pewno dotarła, bardzo dziękuję Wpiszę w poście tu i do Pelasi. Jeśli wiem o wpłacie to pytam czy już doszła, niestety nie dostaję informacji z lecznicy (przeważnie) o wpływach.
  10. Te pieski powyżej bardzo potrzebują pomocy Nie wiem dokładnie gdzie są, tu jest więcej https://www.facebook.com/kudlatyprzyjaciel/posts/167398212340146 "Zagrożone zdrowie i życie psów!!! Po śmierci właściciela psiaki zostały zostawione same sobie. Z tego co wiemy od ok 2 tygodni nie jadły. Wtedy też zostały zrobione te zdjęcia. Psów było 3, niestety jeden nie przeżył... Miejscowość ok 10 km od Zamościa. Jutro będziemy znali dokładny adres. Potrzebujemy osób, które zostaną domem tymczasowym dla tych biedaków!!!"
  11. Ojejku, śliczna jest ta Pelasia i bardzo fajnie wiedzieć, że rozkwitła w domu tymczasowym Nie jest już najmłodsza ale co z tego, wyniki ma lepsze niż niektóre dużo młodsze koty, apetyt dopisuje, ma mizianki na zawołanie i niech żyje sobie jeszcze wiele, wiele lat. Być może już by jej nie było, gdyby została na wsi. Jeszcze tylko spłacić dług i będzie wszystko super.
  12. 27.04. 2022 wpłata 100 zł guccio dla Pelasi (bazarek +wpłata własna od syna) wpłata 100 zł ala123
  13. To będzie Zefirek jest już po kastracji (~27.04), ogolony i pachnie, rozdarty (znaczy gaduła) na łapce ma ropnia, w trakcie leczenia
  14. Zefirek juz po kastracji i zabiegach pielęgnacyjnych polegających na doprowadzeniu do porządku tyłokocia
  15. Wielkie dzięki dla Was 26.04
×
×
  • Create New...