Kochani,
w zamojskim schronisku jest taki maluch..lękusek Okruszek..
Chcemy z Ewą Martą zabrać go do Murki. Już się zgodziła
Pytanie do Was
Czy zostaniecie z Okruszkiem na tym wątku?
Ja ze swojej strony obiecuję, że znajdę mu domek i rodzinę, która go pokocha..
Oto Okruszek