Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Okruszek vel Guciosław relaksuje się po długim spacerze Pan Michał napisał, że Gucio to pojętny uczeń i już pięknie zostaje w kenelu podczas ich nieobecności. Kciuki nadal potrzebne aby wystarczyło konsekwencji i cierpliwości️️️
  2. Kolejny znaleziony pół godziny temu kotek u mnie na osiedlu. Zdjęty z sosny rosnącej tuż przy moim oknie. Na razie jest u sąsiadki dwa piętra wyżej. Co dalej..nie wiem..
  3. Jeśli Jola W tak uznała, to znaczy, że to nie był dom dla Santy. Wypromowałam ogłoszenie suni na miesiąc na Poznań Jedyna taka, niepowtarzalna sunia do adopcji!! Poznań Dębiec • OLX.pl Nikt nie dzwonił? Są pobrania telefonu.
  4. Amelka już zaszczepiona Murka tak napisała: "Zaszczepiliśmy tego strasznie dzikiego kota, wszyscy przeżyli Ona się uspokaja przykryta kocykiem, nawet się wtedy daje głaskać" Amelka jest już w pokoju z kotkami. Jest mega zadowolona. Mruczy...
  5. Wieści z domku Gucia vel Okruszka niezbyt dobre Maluch ma lęk separacyjny. Niszczy po wyjściu państwa do pracy. Zdemolował pokój, pozrzucał doniczki, wygryzł dziurę w ścianie no i zdarł wykładzinę w sypialni. Jak tylko do mnie zadzwonili, to od razu skontaktowałam z Lidką. Są w stałym kontakcie. Pani Kasia bardzo martwi się o Gucia, że zrobi sobie krzywdę... Proszę o kciuki...
  6. W poniedziałek Jamor łapał Amelkę a ja po osiedlu ganiałam za malutkim kotkiem... W nocy z niedzieli na poniedziałek nie mogłam spać...siedziałam na balkonie i usłyszałam wrzask kotka..wrzask, krzyk rozpaczy....chodziłam, nawoływałam i namierzyłam. Był na zamkniętej posesji. Musiałam czekać do rana, aż otworzą mi bramę. Dałam jeść. Kotek uspokajał się na chwilkę jak tam byłam, a jak tylko odchodziłam to darł się wniebogłosy. Rano próbowałam go złapać, wchodził pod samochody...pomógł mi 7 letni chłopczyk Fabian. I tym sposobem Milo vel Melonik już bezpieczny. Od razu zaliczył weta. Ma 2,5 miesiąca, waży 1 kg. Ma początki kociego kataru. Dostał kropelki do oczu. Odrobaczony. Testy ujemne. Bardzo dziękuje Fundacji ZEA za pokrycie kosztów badania maluszka Do piątku kocio ma bezpłatne lokum u mojej przyjaciółki Uli. Niestety, wyjeżdża w sobotę i kitku pojedzie do Murki. Ja chyba przestanę z domu wychodzić.... Przedstawiam małego diabełka tasmańskiego
  7. Amelka zna kenel. Po sterylizacji dwa tygodnie siedziała w kenelu. Była grzeczna, nie atakowała Kasi, która dawała jej jeść, sprzątała czy cokolwiek wkładała do klatki. Amelka bawila się myszkami, korzystala z drapaka. Mam nadzieję, że wkrótce pozwoli się dotykać..że zaufa..
  8. Mam info od Murki, że Amelka spokojna, zjadła i skorzystała z kuwetki. Murka jak złapie chwilkę to na pewno nam tutaj cos więcej napisze
  9. Ok. Dopiszę, tylko za chwilę. Jak często robi się poprawki to tez usuwają. Nie podłamuj się. Ona znajdzie dom. Będziemy zmieniać i zamieniać ogłoszenia. Pomyśl o ogłoszeniu na Częstochowę i Opole. Tam mamy wizytatorów. Może ktoś jeszcze zrobi olx???
  10. Zrobiłam suni nowe ogłoszenie. Próba podmiany niestety, nie powiodła się. straciłam promowanie do 5.08...a niech ich licho.. Poker, zrobiłam na Poznań, ale tak sobie myślę, że może Częstochowa? Bliżej.. tam jest fajna wizytatorka, robiła mi wizyty, Toli też. Sunia, u mnie Nira na Poznań Jedyna taka, niepowtarzalna sunia do adopcji!! Poznań Dębiec • OLX.pl Sprawdź proszę treść.
  11. Jamor przyjedzie w poniedziałek. Proszę o kciuki i ciepłe myśli aby się udało Wpiszę tutaj deklaracje na pokrycie kosztów odłowienia Amelki przez Jamora: 1. Ewa Marta -50 zł (mam na koncie) 2. Aldrumka - 40zł (mam na koncie) 3. Limonka80 - 50 zł (mam na koncie) Łącznie 140 zł Wszystko co pojawi się na moim koncie przeleję na konto ZEA ponieważ Jamor wystawi fakturę.
×
×
  • Create New...