Jump to content
Dogomania

Agnieszka.D

Members
  • Posts

    834
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agnieszka.D

  1. Rośnie przystojniś :-) Zostawcie sobie Empiczka! Nie chcecie? :D :D :D
  2. Bo Fara to jest pies konkret! Jasno określa warunki :D
  3. CO TO ZA POGODA PASKUDNA?!?! Pytamy się z Renatą! No dobra. Ja pytam, bo Reni ten paskudny deszcz nie przeszkadzał ani trochę :) ani trochę! Szalała na spacerku, biegała z patyczkami, ścigała się z Reksem :D szaleństwo było:) Po spacerze osuszyłyśmy się ręcznikiem, Renia pojadła chętnie obiad od ciotki :D Powroty do boksu stają się bardziej przykre z każdym wolontariatem :( próbuję ją przekupić gryzakami, ale ona zdecydowanie woli człowieka! Na spacerach pies aniołek. Bardzo posłuszna reniferka :-) Zdjęć nie było możliwości robić, no bo jak przy tych strumieniach deszczu :( Takie jedno mi się złapało. Reks i Renia śmigają sobie przodem a ciotka Patrycja ucieka Puni, która tylko by jadła parówy! :D :D :D a tutaj Renia i Ja - dwa mokrusy przemoknięte :-)
  4. Ja tu na jakieś fotki Farowe liczyłam! :D Uwielbiam jej łebol. Dobrze, że Fara ma Ciebie. Próbujesz wyeliminować jej złe zachowania nie odbierając przy tym jej poznawania świata, fajnych spacerów, towarzystwa psów.. Buduj ten dom i ją adoptuj no :D
  5. Jestem ciekawa czy z moją Renią by się dogadał, ona kocha szaleństwa :-)
  6. Oczywiście, że tak. U każdej z pań Reks znajduje coś innego :D z Renią beztrosko się bawią i ganiają za sobą :)
  7. Renia jako pies w typie renifera uwielbia śnieg. Bardzo emocjonalnie podchodzi do zabawy na białym puchu :D wydaje z siebie takie dźwięki, że ciężko mi je określić :D Zachowuje się jak dzieciak. Jest cudowna! Na wybiegu znów biegała ze swoim gumowym serkiem i zaczepiała Reksa do zabawy :-) dziś chciała za patyczek obrać sobie metalowe kije z toru, ale powiedziałam jej że ciocia choba ją skrzyczy, to zostawiła :D :D :D W sobotę znów się widzimy i Renia pohasa sobie troszkę :)
  8. Był moment grozy! :P Niech żyją krzaczki :D
  9. Tak, nie ma to jak FEJSIK :P Oby w sobotę kamień całkiem spadł nam z serca!
  10. Tak, wszystko jest. Znalazłyśmy dziewczynę na facebooku i podała swój drugi numer. Marta z nią rozmawiała, nie wiem dlaczego tem który podała w schronie jest nieaktywny... Z rozmowy wychodzi, że jest ok. W sobotę jesteśmy umówione na spotkanie ;) Podobno Abra ma się dobrze, chce się bawić, jest bardzo przytulaśna. Mają problemy bo niszczy w domu i załatwia się, ale podobno już mniej i nad tym pracują.
  11. Jako że Marta zaniemogła zdrowotnie, to byłam dziś w biurze. Mam adresy do dziewczyny, która Abrę adoptowała. Jeden na Wełnowcu, drugi na Józefowcu. Pani ula próbowała dodzwonić się do niej, ale też włączała się poczta... Pojedziemy tam z Martą za kilka dni i zorientujemy się jak sprawa wygląda. No ale co my same możemy... Masakra
  12. Jest taką pozytywną iskierką, wywołującą uśmiech na twarzy :)
  13. Dziękuję wszystkim za obecność :) Elisabeta - również mam nadzieję, że już niedługo będę mogła przestać tu opisywać nasze spotkania, a zamiast tego opowiem co słychać w jej nowym domu :) oby!
  14. Fikus i tak ma w zapasie mnóstwo uroku, więc niech sobie będzie bandytą i nawet :) pysio ma czarujący
  15. Numer podawała Pani Ula. Adresu nie podała, chociaż adres jest, a nawet 2. Jeden zamieszkania a drugi zameldowania. Mam nadzieję, że oddzwonią, chociaż sama słyszałam odrzucane połączenia dziś, bo Marta przy mnie dzwoniła :/
  16. gapa ze mnie, zapomniałam :) 534 877 984
  17. Tak czułam, że ciocia choba tak powie :D ale nie, to nie Renia :P ona użyczyła sobie kijaszek gdy już wszystko było rozłożone na części pierwsze przez kogoś innego :D
  18. Opis Reni: Suczka ok 5-6 lat 20kg odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana średniej wielkości Wyjątkowo urocza, pozytywnie nastawiona do świata, owczarkowata sunia. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, uwielbia wspólne zabawy, szybko przywiązuje się do opiekuna. Renia jest energicznym psem, uwielbia ruch na świeżym powietrzu. Na spacerach posłuszna, przybiega na zawołanie. Chętnie zaczepia inne psy do zabawy, nie pogardzi rzucaniem patyczków czy zabawek. Siada i podaje łapę na komendę. Jest delikatna, niełapczywa. Kocha życie i widać było to już przy pierwszym spotkaniu z wolontariuszem. Ważne, aby znalazła dom, zanim jej radość zacznie znikać za kratami schroniskowego boksu. I bardzo proszę o zmianę zdjęcia na stronkach na poniższe :)
  19. Razem z Renią, zapraszamy na jej wątek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144824-renia-renatka-potrzebna-chata-na-d%C5%82ugie-lata/
  20. Poznajcie Rrrreeenięęę! - 20 kg chodzącej poczciwości... :) Do schroniska trafiła na 2 dni przed Mikołajkami - 4.12.2014 Ściągnięta z ulicy przez straż miejską. Ma czipa, który nie jest zarejestrowany w żadnej bazie... Jest kochana! Ma ok 5-6 lat, na spacerach bawi się jak dzieciak. Patyczki, zabaweczki, zaczepianie kolegów. To jest TO! Dziś pierwszy raz biegała bez smyczy z Reksem i Punią i była bardzo posłuszna. Spuszczenie jej ze smyczy równało się z eksplozją radości u naszej RENIFERKI. W mig zaczęła reagować na swoje nowe imię. Pięknie siada i podaje łapkę na komendę. :smile: Zaczynamy wspólne perypetie :) marzymy o adopcji. Nie jest specjalnie przepadzita, ale z pewnością spacerowe towarzystwo ją rozkręci w tej kwestii i w jej oczach będą migały parówki... Właściwie to już zaczęli... Oto dzisiejszy zezik "DAJ PARÓWKĘ CIOCIU MI! MI! MI!" Cóż jeszcze mogę powiedzieć o przytulaśnej Renacie... Kocha ludzi. Bardzo szybko załapuje kontakt, chętnie się wita i przyjmuje przytulaski . Dwa spacery a ona już piszczy i rozgląda się za ciotkami, gdy któraś się oddali. Z psami dogaduje się bardzo ładnie, chociaż raz czy dwa zdarzyło się, że kłapała zębami, ale raczej gdy druga strona pokazała ząbki jako pierwsza. Generalnie jest bardzo otwarta na nowe psie znajomości. :D no jak tam na tyłach? halo halo?! idzieta? witam Cię ciociu! znalazłam seer, znalazłam ser! Za dobry to on nie jest. No naprawdę. Jakiś keczup masz? hę? Coo tam mówisz? Coo się z tym nie robi? No jak nie patyczek, jak patyczek!? numer schroniskowy Reni: 890/14 waga: ~20kg cm: - wiek: 5-6 lat zaszczepiona,odrobaczona,zaczipowana
  21. Zdjęcie tygodnia :D Punia borajstwo wiecznie przepychana przez Reksa :-)
  22. Jaki z niego cudny maluch :-) Trzymam kciuki za jego słuch!
  23. Uśmiałam się :D Bronka pod nieobecność swojej rodzinki dorwała się do adwentowego kalendarza Szymka. Karą za owy czyn było 2dniowe zatwardzonko :D aaale sze co, sze ten kalendaSZ? Zupełnie nie wiem dlaczego mnie podejrzewaSZ. JA BYM NIGDY! zamiast w biodra, poszło Broni w łapki :D Nie wpuszczono Bronisławy do łóżka. NIE-TO-NIE! Prześpię się w pudełku :D :D Domek cudny się Broni trafił, bez dwóch zdań :) Wszyscy bardzo ją kochają i o nią dbają!
×
×
  • Create New...