Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Bardzo dziękuję w imieniu Kseni :* już wysyłam konto
  2. Szarotko dywagacje dywagacjami oprocz tego chyba oczywistym jest zw kazdy dla Kseni cos robi prawda ?? chocby wysyla prosby o deklaracje dla Kseni...
  3. Elvis przeszedł pod opiekę fundacji o ile się nie mylę więc nikt za jego utrzymanie nie płaci ale fakt Ksenia przy takim układzie nie powinna mieć opłacanej całej stawki
  4. Szarotko Strona jest chyba Ladymoni o ile sie nie myle jak mozesz to promuj ja na fb trzeba pisac prosby o udostepnienia na jakis popularnych na fb
  5. Szarotko pisałam już wcześniej że potrzebuje pomocy w ogłoszeniach bo mam padnięty komputer w domu a na razie nie stać mnie na nowy Ogłoszenia trzeba odnawiać co tydzień bo spadają możesz mi pomóc? Moniko wrzuć zdjęcia z wizyty Mari u Kseni na fb na szybko kilka nowych ogłoszeń: http://wroclaw.lento...ka,3337268.html http://olx.pl/oferta...03-IDbj2FT.html http://alegratka.pl/...a-26933355.html http://ogloszenia.wp...8;vc=1290830767 http://www.przygarni...a-id103869.html http://www.pineska.pl/?controlCode=96c4ac95096b72ca2149bd1ff25d3115&id=152755&do=confirm
  6. Orzeszki walczą i proszą o głosy :) głosujemy tutaj: https://poststicker.com/pedigree2/pub wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/100510000306074/
  7. Postaram sie jutro pojsc do znajomej i zrobic troche na krakow
  8. czy Ksenia bedzie w hoteliku za 100 zł czy za 800 dom sam sie nie znajdzie.... moje ogloszenia nie dzialaja teraz mam popsuty komputer wiec co tydzien nie dam rady robic kto pomoze? nikt ..... Ksenie trzeba reklamowac reklamowac i reklamowac! pisac chocby prosby o udostepnianie na fb moze trzeba ruszyc na inne wojewodztwo? na wroclaw jest koszmar co proponujecie? Kraków czy Warszawa
  9. ile brakuje żeby zapłacić za sierpień? :( niestety nie mam w domu dłuższy czas komputera i nie wspomogę żadnym bazarkiem :( nie ma żadnych telefonów o Ksenię? ma wyróżnione olx wejść sporo pobrań telefonów tez nawet kilka osób obserwuje ale jak widać nic z tego :(
  10. Donka - w typie ONka Sunia jest młodziutka, niespełna roczna, mega przyjacielska i bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Kochana 'przylepa', bardzo chce się bawić a zamknięta w kojcu przeżywa mega stres - bardzo "płacze". ... próbuje wydostać się z kojca, kopie w betonową podmurówkę, aż uszkodziła opuszki ... :( Ona nie rozumie dlaczego tu jest ..za jakie "grzechy" - przecież nic nie zawiniła .. Nie wykazuje agresji do innych psów. Na smyczy chodziła dość dobrze jak na pierwszy spacer (wyprowadzanie z kojca będzie miała tylko max raz w tygodniu- taki urok życia psów w Punktach Przetrzymań). Dlatego szukamy POMOCY, domu, gdzie miałaby dobrą opiekę. Donka - to taki "mini" owczarek, większa już raczej nie urośnie, szczuplutka - ok. 20 kg, powinna nieco przybrać na wadze. PROSIMY O UDOSTĘPNIENIA BO IM WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE TYM WIĘKSZE SZANSE NA ZNALEZIENIE DOMU :) Obecnie przebywa w : https://www.facebook.com/PunktPrzetrzymanSzydlowiec Kamila 533 323 567 / 604 322 515 [email protected] wydarzenie suni: https://www.facebook.com/events/1624719144453927/
  11. Kejciu zrobila Kseni nowe ogloszenia bardzo jej dziekuje za pomoc
  12. chyba zamówię na bazarku ogłoszenia dla Kseni bo nie odnawiałam już na tych mniej popularnych portalach bo tam były z tym tekstem o wilczaku i chyba wszystkie już powinny być wygaszone więc trzeba pilnie ruszyć z nowymi, nie wiecie czy jest jakiś ogłoszeniowy teraz? i czy ktoś by mógł udostępnić swój adres e-mail do aktywacji ogłoszeń bo ja będę mieć przez jakiś czas bardzo utrudniony dostęp do komputera a z telefonu raczej nie dam rady tego zrobić
  13. zaglądam do Kseni :) ja też coś wpłacę za kilka dni :)
  14. Zrobiłam kilka ogłoszeń z nowym tekstem i zdjęciami na tych najbardziej popularnych portalach tekstu lepszego nie potrafię wymyślić :( http://olx.pl/oferta/piekna-i-zarazem-niewidzialna-ksenia-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDbj2FT.html http://wroclaw.lento.pl/piekna-i-zarazem-niewidzialna-ksenia-czeka,3337268.html http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroc%C5%82aw/piekna-i-zarazem-niewidzialna-+ksenia-czeka-na-swojego-czlowieka/1001395325010910477792009 http://alegratka.pl/ogloszenie/piekna-i-zarazem-niewidzialna-ksenia-26769270.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekna-i-zarazem-niewidzialna--Ksenia-czeka-na-swojego-czlowieka-id103869.html http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,Tytul-ogloszenia,45968942.html?info64=R3JhdHVsYWNqZSEgVHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lLiBPZ8WCb3N6ZW5pZSBixJlkemllIHdpZG9jem5lIHcgY2nEhWd1IGdvZHppbnku&vc=1889367743
  15. mari a co taki tani ten czerwiec :) przelałam już wpłaty które dostałam z bazarku ranias pewnie też może za lipiec jakoś załatamy :(
  16. smutno bardzo smutno :( oby tam było Ci dobrze Tuliczku Kochany
  17. Jestem na zaproszenie yolanovi zapisuje sobie watek na.razie finansowo nie moge pomoc :( ciekawe jaka jest historia psiaka taki zadbany widac na.zdjeciach jak trafil do schronu
  18. gapa ze mnie spóźniłam się na bazarek imienny można konto prosić dorzucę grosik do skarbonki :)
  19. kurcze mam obsuwę z ogłoszeniami wybaczcie ale nie wyrabiam :( może ktoś zrobi tylko nowy tytuł i tekst trzeba pomyśleć chwilę może wieczorem chwile usiądę jak się ogarnę przynajmniej na te popularne odnowie myślę cały czas nad przykuwającym oko tytułem Ksenia- czy wreszcie się doczeka swojego domu? Ksenia 7 lat bez swojego człowieka Ksenia dlaczego nikt mnie nie chce? Piękna i mądra Ksenia szuka domu a co myślicie o tekście pisanym oczami psa? (można by kilka takich puścić ogłoszeń) typu: cześć mam na imię Ksenia. Mieszkam w hoteliku ale to nie to co prawdziwy dom :( jak byłam mała odebrano mnie od złego człowieka.............. itd itd? zbyt naiwne? proszę wymyślcie cos bo czas leci :(
  20. Zapraszam Serdecznie na bazarek z którego dochód przeznaczony będzie na opłacenie hoteliku bezdomnej Kseni która od szczeniaka tuła się po domach tymczasowych i hotelikach na bazarku misz masz :) kosmetyki, ciuchy damskie i męskie, perfumy a nawet wędka :) zapraszam serdecznie w imieniu Kseni :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147856-w%C4%99dka-yves-rocher-bryczesy-i-inne-czyli-misz-masz-dla-kseni-do-1-sierpnia/
  21. http://www.dogomania.com/forum/topic/147856-w%C4%99dka-yves-rocher-bryczesy-i-inne-czyli-misz-masz-dla-kseni-do-1-sierpnia/ zapraszam na bazarek dla Kseniulka :) Ranias jakbyś mogła rzucić okiem czy coś źle nie popisałam bo na szybko to kończyłam
  22. Ranias wiem dostalam ale mam taki sajgon w pracy ze nie mam czasu dokonczyc bazarku i jeszcze nowe ogloszenia zrobic trzeba :( byle do weekendu dotrzymac...
  23. no a ja właśnie mam największy problem z wysyłkami... jak opłaca się pocztą wysyłać paczkę to ok zrobię ale jak ten skończę co robię bo za dużego nie ogarnę adres wyślę Ci na skrzynkę edit: Ladymonia oczyść skrzynkę bo nie można Ci wysłać wiadomości
×
×
  • Create New...