Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. a wiadomo czy ktoś jej szuka? Można prosić o wrzucenie info o zaginięciu na fb? nie ma tam żadnej informacji o tym
  2. no tak ale przejrzałam olx i nie ma nawet jednego ogłoszenia :( mogę wrzucić ale do kogo kontakt do schronu? wiesz kto chciał ją zabrać? ślad po niej został tylko tutaj na dogo...
  3. ciekawe czy ktoś jej szuka :( w sensie te osoby które miały ją zabrać
  4. Masakra oglupieli ostatnio z tymi cenami w lecznicach:( :( kwota porazajaca moze da sie jakos to negocjowac i obnizyc
  5. Dobrze zrobił TZ Murko a jak coś się zwierzakom dzieje to zawsze jest weekend i najlepiej późny wieczór... tez to przerabiałam wiele razy a jaki jest termin do zapłaty tej faktury? czy można w ratach wpłacać? Jo też mi podeślij konto Miłeczkowe
  6. witaj. sliczna Kokosanko:) dziekuje za zaproszenie :) obiecalam juz innnym paru psiakom grosik dlatego tym razem pokibicuje tylko Suni fajnie ze masz taka ekipe pomagaczy na fb:)
  7. http://www.grojec24.net/news-afera-z-bezdomnymi-psami-w-reportazu-tvp-w-tle-grojec,4489.html chyba jednak coś nie tak :(
  8. SENNA - jest tak bardzo, tak ogromnie przybita i przerażona, że wydaje się, iż na więcej uczuć nie ma już w niej miejsca. Fakt, jest w schronisku od bardzo niedawna, więc może ciągle w schroniskowej traumie i stuporze. Fakt, nie zna smyczy (najprawdopodobniej, bo była nią przerażona do granic możliwości - chyba, ze smycz tylko spotęgowała jej ogólną panikę). Fakt, trzyma się bliziutko ziemi; zauważyłyśmy ją właśnie wtedy, gdy leżała w głębi kojca, pod budą, rozpłaszczona jak naleśnik. Trudno nam powiedzieć, jak żyła wcześniej i co przeszła, zanim została złapana i przywieziona do schroniska. Jest przy tym typem bardzo delikatnego i wrażliwego psa, sprawia wrażenie, że wystarczy dmuchnąć - i zdmuchnie się ją psychicznie, Młoda, po przejściach, zagubiona tak, jak to tylko możliwe. Do pilnego uratowania, bo wydaje nam się, że długo tutaj nie da rady - z tym, ze nie wiemy, na ile to ratowanie jej będzie proste. Senna ma ok. 2-3 lat. W schronisku przebywa od sierpnia 2018r. KOJEC: III - 14 NR: 11567 :(
  9. na fb jest napisane że najgorzej z małym Lolusiem: Już ósmy dzień pod kroplówkami , wczoraj niestety spadła temperatura do 37, 4 stopni co w jego stanie może wywołać wstrząs, a to już poważne zagrożenie życia dla tej malizny.Dodatkowo to bardzo strachliwy psiak, musiał doświadczyć wiele złego, więc stres działa na jego niekorzyść i trudno mu walczyć o to swoje kruche życie. Goya i Lala wydaje się, że tę walkę wygrały, powoli zaczynają jeść, brak wymiotów czy biegnek.Taj walczy, dodatkowo wdało się zapalenie oskrzeli.
  10. czy ktoś ma jakieś wieści jak tam psiaki?
  11. :( nie wiem co napisać :(
  12. a Lenon jest po prostu zjawiskowy :)
  13. https://pomagam.pl/cg6a31pa jest zbiórka na pomagam (nie wiem czy był tu już podawany link) udostępniajmy znajomym Ciekawe jak minęła noc :(
  14. poproszę konto spłukana jestem ale poproszę może znajomi coś dorzucą :( walczcie psiaki :(
  15. walczcie Kochane Maluszki wszyscy tu czekamy moze Antoś i Zuzia
×
×
  • Create New...