-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Jutro usiądę i pouzupełniam wpłaty i wypłaty. Mam trochę zaległości w związku z chorobą i odejściem Fiźki. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Wspominki: Fizia -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
W dniu dzisiejszym odeszła Fizia. Nie dało się po raz kolejny oszukać czasu..... -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To jeszcze nie prałeś i już wpadasz w histerię?? No, Radek...... :-D "OK, nie mam co na siebie założyć" -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jak rurki, albo nie daj Boże zwężane u dołu to rzeczywiście nie warto prać. :-D -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wytrzymamy jeszcze jeden dzień bez abażuru na Radku, Dobrze, że się goi. A spodnie się zazwyczaj pierze. Nawet jak nie za pierwszym, to za trzecim z błota się wypiera. Także poćwiczyć jeszcze możesz. Bo od jutra wieczorem nie będziesz miał na kogo zwalić swoich (nieudanych) występów :-D -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Radek jeszcze nie opanował akrobacji "piruet w objęcia kałuży". Jeszcze się musi podszkolić. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
... i założy Radkowi. :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Inni bazarek znaleźli. :) Jakoś :) A ten klosz, to rzeczywiście duży. Moje miały jakoś bardziej "smukłe" te klosze. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
I jak postępy z gojeniem? I przy okazji zapraszam na bazarek. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No i znów przegapiłeś ;-) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Chyba w tej pracy o to chodzi? :-) jedno brzydactwo już widziałem :-) a gdzie zdjęcie drugiego? Może być zdjęcie zbiorowe. :-D -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
W pracy byliby zachwyceni .... -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Sto razy? Pewnie wygląd lichy a i wzrok niezbyt ogarnięty. Jak chcesz to mogę pożyczyć taki spory abażur, jeśli tylko waszmość sobie życzysz :-D Zawsze można sobie zrobić samemu np. z kartonu. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jak się szwy na powiece uszkodzą to naprawdę jest wtedy problem. Lepiej się pomęczyć z abażurem. A swoją drogą spróbujcie kiedyś założyć sobie taki abażur i wytrzymać choć jedną godzinę z nim robiąc to co zwykle w domu. Polecam to doświadczenie! Ono wiele daje do myślenia. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Radek zaslabl z emocji i go cucą. A Gaja biego wokół inie wie o co chodzi. Taką mam wizję. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Radek, bądź dzielny! :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Raczej zabieg. :) Dluzej będzie trwało usypianie i wybudzanie niż samo wycinanie. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
No cóż. Nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej. Ostatnimi czasy to motto jest najbardziej aktualne. Fiźka jest szprycowana lekami (ośmioma) i jeszcze żyje. w tej chwili waży 7,5kg. Czyli mniej niż połowa jej normalnej wagi. Mimo tego, że dostaje jeść czasem trzy razy dziennie. Z każdym dniem nasz dług się powiększa, weterynarz, leki,... ale to już pisałem. Nie ma sensu się powtarzać. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
A gdzie brykający Radek w śniegu? Może wtedy Gaja by wiedziała co się robi na śniegu :) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Ten post będzie smutny. Wpłynęło 90zł od AnonimowegoDarczyńcy za co dziękujemy Od Nadziejki z bazarku dostaliśmy 30zł za co również dziękujemy Anna4 zasiliła nas 90zł za ciasteczka Wydaliśmy na jedzenie 323,66zł i 65zł na weta Mieliśmy: "-168,65zł i -1043zł na weterynarza. Czyli -1201,65 po połączeniu. " W chwili obecnej to -282,31 i -1108 na weterynarza. Czyli -1390,31 Fiźka miała wczoraj zawał co spowodowało pęknięcie przedsionka lewego. Krew rozlała się w worku okalającym serce co powoduje ucisk na całe serce. Czas jej się właśnie skończył. Mamy mało czasu aby się pożegnać. To zdecydowanie nie jest dobry czas dla nas. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Doleciało i dziękujemy bardzo, bardzo. -
Zapraszam na bazarek na potrzeby Bandy. Musimy zmniejszyć dług. https://www.dogomania.com/forum/topic/351267-bazarek-w-akcie-desperacji-do-16-lutego-2020-g-2000/ Trochę książek, trochę kosmetyków, trochę taki miszmasz I kartki walentynkowe GIGANT:
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Zapraszam na bazarek na nasze potrzeby: https://www.dogomania.com/forum/topic/351267-bazarek-w-akcie-desperacji-do-16-lutego-2020-g-2000/ -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Czyli taka sprzedaż bezpośrednia :) Bardzo dziękujemy :-D