-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
-
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
na dzień 22 sierpnia mieliśmy +175,72zł Otrzymaliśmy 20zł od Zuanna W tym czasie na jedzenie wydałem 165,13zł Zatem nasz stan na dzisiaj to: +30,59zł -
A ja zaproszę na drugi sezon mojego cyklu bazarkowego: https://www.dogomania.com/forum/topic/350466-bazarek-ptasi-sezon-2-odcinek-1-do-30-września-2019/ W tym roku startuję z wyprzedzeniem, aby można było odpowiednio wcześniej kupić, zanęcić i potem już tylko dokarmiać i cieszyć się widokami..... :-) Zapraszam gorąco do zakupów i do podnoszenia.
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Nędza już osiągnięta. Przy poziomie ujemnym Banda zwyczajnie nie będzie żreć. Pieniędzy nie umiem niestety czarować. Jak ktoś ma możliwość zapraszam do pomocy. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Z bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350319-rozliczony-zakonczony-dołożone-od-5zł-rozkoszny-bazarek-cz4-z-kosmetykami-do-17082019-do-godz-2000/?page=9 uzbierałem kwotę 145zł i obecny stan konta Bandy to +175,72zł -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Nie jest to moim ulubionym zajęciem, ale w końcu już odwlekać nie sposób. Usiadłem do paragonów i zsumowalem wydatki i wpływy. Mieliśmy na plusie 183,07zł w tym czasie wydałem 182,35zł wpłynęły dwie wpłaty od Agnieszka103 (10) i Zuanna (20) na łączną kwotę 30zł Zatem w chwili obecnej mamy stan +30,72zł Na koniec tygodnia rozliczę ostatni mój bazarek (planowana kwota 145zł), co wystarczy na trochę więcej niż pół miesiąca życia. Więcej kosmetyków na chwile obecną już nie mam, wiec pomysły na bazarki moje się skończyły. Jeśli ktoś chciałby nam pomóc to bardzo poprosimy. Mi chwilowo pomysłów brak. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Faliks zostaje w nowym domu. Zdecydowanie odmawiają oddania. Oby tak dalej. :) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Na chwilę obecną zwrotu nie będzie. Rozmawiałem, mówią że dają radę i na razie jest Ok. Jak będą zdjęcia to przy okazji wkleję. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Udało się mi wydać do dzisiaj 210zł, co daje stan na chwilę obecną +183,07 -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Ja też.:-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Potwierdzam, Feliks został już w nowym domu. Mam nadzieję, że zwrotu nie będzie. :) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Witamy zaglądających i nie. Stał się cud i zadzwonił telefon w sprawie Feliksa. Dziś jedziemy na wizytę bo to z okolic Kozienic. Trzymajcie kciuki i jutro powiem czy coś z tego wyszło. :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Mieliśmy 140,09zł , od Gusiaczka dostaliśmy 300zł, Zuanna wpłaciła 20zł, Agnieszka103 wpłaciła 10zł. Z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350087-zakończony-rozkoszny-bazarek-do 5072019 do-godz 2000/ uzbierało się 290zł W tym czasie wydaliśmy 366,23zł Zatem nasz stan to +393,86zł -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
-
Zapraszam na bazarek kosmetyków z Francji na potrzeby Bandy ROZKOSZNY BAZAREK PEŁEN ROZKOSZNYCH KOSMETYKÓW :-) będzie miło nam Was gościć
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
korekta: 6x10zł (od początku roku) od Agnieszka103, czyli 60zł doliczam do rachunku, co daje 186,67zł :-) Znalazłem brakujące dwa paragony na kwotę 46,58zł Czyli nasz stan na dziś to 140,09zł -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
W końcu usiadłem do rozliczenia. 11 maja mieliśmy 115,94zł 25 zł od Aldrumki z bazarku 431zł z mojego bazarku Bądź .... część3 w tym czasie udało nam się wydać kwotę 342,28zł zakupiliśmy dla całej Bandy Frontline 250ml i wypryskaliśmy wszystko jak leci przy wyraźnym proteście, manifestacji jawnej niesubordynacji i totalnym braku jakiejkolwiek współpracy ze strony większej części Bandy. koszt 102,99zł W sumie mamy na koncie +126,67zł Zatem trzymamy się cały czas na plusie. Nie mogę chwilowo znaleźć dwóch rachunków, jak w końcu się znajdą to kwota ulegnie jeszcze zmianie -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
wysłałem PW :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Potwierdzam wpłynięcie 25,00zł Dziękujemy. Uzupełnię rozliczenie razem z bazarkiem kosmetycznym w ciągu kilku dni. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
liczy się chęć i poświęcenie czasu i takie tam... Sam wiem ile to zajmuje energii i czasu robiąc bazarki. Tym bardziej dziękujemy.... A kwota z bazarku to już wynik wielu czynników. Czasem jest słońce a czasem deszcz... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Jestem zaskoczony. Nie wiem co powiedzieć. :-) Dziękujemy. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
22 kwietnia mieliśmy na stanie 47,64zł Z bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349681-rozliczony-zakonczony-bazarek-bądź-jeszcze-piękniejsza-na-wiosnę-do-7-kwietnia-2019/ uzbieraliśmy 264zł W tym czasie wydaliśmy 195,70zł. Zatem nasz stan na dzień dzisiejszy wynosi: 115,94zł Idziemy w dobrym kierunku... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Mam prośbę o pomoc w ogłoszeniu kocurka Feliksa. Przygotowałem nieudolnie tekst i jakby ktoś miał ochotę pozmieniać i ogłosić to będziemy wdzięczni: Uroczy kocurek podrzucony w listopadzie jako maluch ssący mleko szuka kochającego domku. Wygląd niczym Felix z reklamy karmy dla kotów. Nazwany został Feliks i na to imię reaguje (szczególnie jak coś broi).Rozrabiaka, niskolatający kot niczym batman o świcie i zmierzchu. Każdy paproch jest dobry aby się zabawiać. Nie zrzuca przedmiotów ze stołu. Stara się dominować w stosunku do innych kotów ale robi to w formie zabawy ale konsekwentnie. Korzysta z kuwety i umie przechodzić (a raczej przelatywać) przez przejścia dla kotów. Je zarówno puszki i suche. Waży koło 3 kg i nie chce przytyć za bardzo. Kocur bez namolności i zbytniego mruczanda. Pojawia się jak chce się przytulić najczęściej przy wolnych kolanach albo jako kompan na kanapie prze oglądaniu telewizji. Wykastrowany i wstępnie zaszczepiony na wściekliznę. Odrobaczony. Odpchlony. Przyzwyczajony do psów i traktuje je jako kompany do zabawy. Wszystko latające jest do upolowania - dom musi byc dobrze zabezpieczony, bo nie jest dla niego nic nowego próba polowania na latające ptaki przelatujące obok okna. Nie jest to kot wychodzący. Oddam w dobre ręce. Do Warszawy jest możliwy dowóz po wcześniejszej wizycie przedadopcyjnej kontakt: 5163267zero2" Zdjęcia poniżej