Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Już po świętach.... Rozliczenie: bilans na dzień 14 kwietnia 2019 to +168,84 W tym czasie wydałem na zwierzyniec 121,20zł Czyli nasz stan się skurczył do +47,64zł (stan na dziś). Nie mam już zaległych rachunków więc jest to stan faktyczny.
  2. z bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349681-zakonczony-bazarek-bądź-jeszcze-piękniejsza-na-wiosnę-do-7-kwietnia-2019/ wpisuję na plus kwotę 264zł Z rozliczenia wydatków wpisuję -123,63zł Zatem bilans na dzień dzisiejszy (14 kwietnia 2019) to +168,84 Chwilo trwaj! :-)
  3. Mam przyjemność zaprosić na mój bazarek "BĄDŹ JESZCZE PIĘKNIEJSZA NA WIOSNĘ 2" Jest to bazarek z kosmetykami z Francji. Oryginalne produkty. https://www.dogomania.com/forum/topic/349740-bazarek-bądź-jeszcze-piękniejsza-na-wiosnę-część-2-do-28042019/ Wszystkie zebrane pieniądze zasilą finanse bandy z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/133070-dt-mestudio-wątek-zbiorczy-tymczasów/ Zapraszam chociaż do zajrzenia :-)
  4. Na dzień 2 kwietnia 2019 mamy +28,47zł Dziękujemy. W sumie to już mniej bo część już wydaliśmy, ale do następnego rozliczenia będziemy delektowali się tą chwilą na plusie :-)
  5. Potwierdzam i nie zaprzeczam że wpłata dotarła na konto. Dziękujemy.
  6. Pogłębiona paragonowa kwerenda samochodowo-kieszeniowa ujawniła dodatkowe 83,59zł wydane na utrzymanie bandy.. I mimo mojej radości z poprzedniego postu że jesteśmy w końcu na plusie niestety musimy płynnie przejść w stronę smutku. Nasz stan na dziś to -13,53zł
  7. Zeznanie podatkowe za bandę: mieliśmy stan -203,47 Otrzymaliśmy z bazarku Gusiaczka 460zł Otrzymaliśmy wpłatę od Aga76 na kwotę 40zł. Wydaliśmy (z paragonów z pierwszej kupki) 226,47zł jutro sprawdzą drugą kupkę (kieszenie portwele i inne zakamarki w samochodzie - nic nie ginie) Stan na dziś wynosi: +70.06zł
  8. Zapraszam wszystkich na bazarek oryginalnych francuskich kosmetyków. Wejście przez banerek poniżej: ZAPRASZAM również waszych znajomych. I znajomych waszych znajomych.... :-)
  9. Bazarek oryginalnych francuskich kosmetyków. Wejście przez banerek poniżej:
  10. Potwierdzam wpłyniecie pieniędzy na konto w kwocie 460zł Bardzo dziękujemy. Wieczorem uzupełnię rozliczenie o przelewy i paragony.
  11. Skoro odwołano wiosnę zrobiliśmy trochę zdjęć :-) Zdjęcie grupowe: i personalne:
  12. No cóż.... jeszcze żyjemy :-) Czekamy na wiosnę i jakiś cud.
  13. Z bazarku Aldrumki otrzymaliśmy kwotę 160zł. Bardzo dziękujemy. W związku z tym nasz stan zmienił się na --203,44zł
  14. Z zakonczonego bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/349425-zakończony-rozliczony-bazarek-ptasi-sezon-1-odcinek-3-do-28-lutego-2019/ dopisuję in plus 50zł. Odliczam wydane pieniądze na jedzenie 223,17 mieliśmy -190,27 co daje na koniec --363,44
  15. Wszyscy żyjemy, a niektórzy nawet młodnieją jeśli chodzi o głupie pomysły i rozbrykanie. Zebrałem się w końcu i podliczyłem kupkę paragonów, które przekładałem z kąta w kat tak się do tego paliłem. I niestety uzbierało się tego 221,88zł. Od jo37 w międzyczasie dostaliśmy 12zł W związku z tym nasz stan na chwilę obecną wynosi --190,27zł Bazarki pilnie potrzebne :-(
  16. Ostatnia szansa zakupów zimowego jedzonka dla ptaków z czystym nieskażonym łojem wołowym własnej produkcji. Głównie dla wróbli i sikorek (inne też się częstują). Zapraszam choć do zajrzenia. :-)
  17. Niestety odnalazłem jeszcze kilka paragonów na kwotę 193,95zł, czyli wychodzi że jesteśmy na plusie 19,61zł (Wynik końcowy się zmieni, bo jeden bazarek jest jeszcze w rozliczaniu)
  18. Dziś mamy kiepski internet więc się wziąłem za zaległe sprawy i postanowiłem trochę się porozliczać. Bardzo dziękujemy Aldrumce za przelanie 125zł z tego bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349112-zakończony-czy-to-bajka-czy-nie-bajka-dla-tymczasów-mestudio-do-15-stycznia-godz-21/ W tym czasie )od ostatniego rozliczania) zdefraudowaliśmy na żarcie 112,07 Biorąc to pod uwagę i fakt że mieliśmy już +100,58, w chwili obecnej mamy nadwyżkę 113,51zł Bardzo dziękujemy korekta zeznania: Pominąłem Nakusiową cegiełkę w wysokosci 100zł, więc zatem mamy nadwyżkę 213,51zł W tym miejscu wyrażam swój czynny zal :-)
  19. W związku z tym, że dziś pogoda koszmarna pokażę sklepową nowość:
×
×
  • Create New...