Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Radek robi plamki? Nawet nie wiem jak to skomentować :)
  2. Ale ze widzisz faldę u Radka?? Patrzę na te zdjęcie i nic nie widzę... :-D
  3. Wlasnie tak wyobrazam sobie dzisiejszą pracę nauczyciela :) Jak udala mi sie prowokacja to poprosze o laiki :-D
  4. przytulanko w rozmiarze XXl:
  5. Tylko wtedy gdy ktoś patrzy. Ale jak nikt nie widzi......
  6. Ale Radek się boi. Chciałem mu otuchy dodać, przytulić,.....
  7. Minister mówił, że nawet do lasu możesz, ale ..... samotnie. Bez osób towarzyszących. Sam czytałem. Czyli możesz z psem, ale bez sąsiadki..... i nauczycielki biologii. :-)
  8. Zapraszamy bardzo bardzo na bazarek Aldrumki w naszym celu aby spłacić ten ogromny minus.: https://www.dogomania.com/forum/topic/351557-czarne-białe-czy-zielone-dla-bandy-z-dtmestudio-do-5-kwietnia-godz-2100/ Będziemy radzi już za samo podnoszenie. Do zobaczenia :)
  9. Radek, jak już wylaszczyłeś Gajkę to dawaj trochę zdjęć, bo to posucha i nawet nie ma co oglądać :)
  10. Radek, śmiało możesz stwierdzić z całą stanowczością i nawet publicznie to powtarzać że na pewno nie jesteś suką alfa. :-D Powiedziałbym nawet że to żaden wstyd :))
  11. Ala123 z chęcią bym ci cegiełki sprzedał, ale na watku tego robić nie wolno. Jakbyś mogła napisać to tutaj: https://www.dogomania.com/forum/topic/351513-dziecięce-i-nie-tylko-dla-starzejącej-się-i-chorującej-bandy-z-dt-mestudio-do-23-marca-do-2100/ to Aldrumka Ci z przyjemnością sprzeda i będzie gitara (jak mówi moja znajoma z Dogo)
  12. Tresurą jest np. rzucanie patyków aby pies przyniósł. Zapewniam, ze nawet bieg za piłką jest fajną tresurą. Jak chcesz mogę zmienić nazewnictwo na "wychowanie". W sumie będzie ono bliższe Radkowi :-D
  13. A to dziwne. Bo to jest rasa która akurat nadaje się do szkolenia. No, ale może jeszcze treser powinien być wyszkolony :-) To pies typowy na szerokie tereny, najlepiej zalewowo - wodne. Kiedyś służył aby wyganiać zwierzynę z szuwarów. No i wodę ma wypisaną na czole. A w domu to on pewno się nuuuuuuuuuuuuuuudzi. Bardzo lubię tą rasę. :) Ma wszystkie cechy frywolnego, radosnego dzieciaka.
  14. Kliknij link w moim podpisie (ten drugi), aby móc popyskować, a jednocześnie nie zaśmiecić za bardzo jego wątku..... I tak wiemy, że jego lepsza polowa nie pozwoli na odrobinę szaleństwa. :-D Nie wspominając o blokadzie nauczyciela '-)
  15. I nie pozwala na psie ekscesy. :)
  16. no i generalnie to nie jest dobry moment na chodzenie po kosmetyczkach i salonach odnowy..... :-/
  17. W Sosnowcu nawet prezydent miasta mówił aby nie wywalać zwierząt, ale ludzie wiedzą lepiej..... (Zapraszam przy okazji do kliknięcia na banerek w podpisie)
  18. I zapraszam na bazarek zrobiony przez Aldrumke w słusznym celu: https://www.dogomania.com/forum/topic/351513-dziecięce-i-nie-tylko-dla-starzejącej-się-i-chorującej-bandy-z-dt-mestudio-do-23-marca-do-2100/ Wszystkich bardzo zapraszamy!
  19. Nie widzę niezadowolenia, raczej pytanie: dlaczego biegłeś Człowieku?
  20. Patrzajcie jakie szczęśliwe są pieski, kiedy ich ludzie rozumieją potrzeby:
  21. Cudzych czy własnych? :-D No ale w sumie można to połączyć: wszelakich :-)) Radku, nie drżyj tak, bo ktoś pomyśli żeś liść na wietrze taki kruchy i delikatny. I jużci ze swemi piersiami, z rozłożonymi ramionami niczym zatoka dla zbłąkanych statków, będą chciały Cie przytulić, pocieszyć i nie daj Bóg, dodać odwagi..... I co wtedy???? Kiedy połowica patrzy.....
  22. Jakbym czegoś nie uwzględnił proszę o info.
  23. Na dzień 1 luty 2020 mieliśmy stan -1390,31zł Z bazarku Gusiaczka dostaliśmy +335zł Nesiowata darowizna 20zł i 20zł Zuanna darowizna 20zł Agnieszka103 darowizna 10zł z bazarku desperacja uzbierało się 279zł Z bazarku ptaki5 uzbierało się 68zł z wpływów razem wyszło: 752zł Teraz liczę wypływy: Wydałem na jedzenie i weta łącznie 643,70 (tyle pokazują paragony) Czyli nasz status na dzień 2 marca 2020 wynosi: -1282,01
  24. Nie wiem, czy publiczne napisanie że jak tylko Lepsza Połowa sobie poszła to w końcu mieliście spokój i nic nie robiliście to jest dobre i bezpieczne dla Ciebie :-D
×
×
  • Create New...