-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Radek robi plamki? Nawet nie wiem jak to skomentować :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ale ze widzisz faldę u Radka?? Patrzę na te zdjęcie i nic nie widzę... :-D -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wlasnie tak wyobrazam sobie dzisiejszą pracę nauczyciela :) Jak udala mi sie prowokacja to poprosze o laiki :-D -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
przytulanko w rozmiarze XXl: -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tylko wtedy gdy ktoś patrzy. Ale jak nikt nie widzi...... -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ale Radek się boi. Chciałem mu otuchy dodać, przytulić,..... -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Minister mówił, że nawet do lasu możesz, ale ..... samotnie. Bez osób towarzyszących. Sam czytałem. Czyli możesz z psem, ale bez sąsiadki..... i nauczycielki biologii. :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Zapraszamy bardzo bardzo na bazarek Aldrumki w naszym celu aby spłacić ten ogromny minus.: https://www.dogomania.com/forum/topic/351557-czarne-białe-czy-zielone-dla-bandy-z-dtmestudio-do-5-kwietnia-godz-2100/ Będziemy radzi już za samo podnoszenie. Do zobaczenia :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Radek, jak już wylaszczyłeś Gajkę to dawaj trochę zdjęć, bo to posucha i nawet nie ma co oglądać :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Radek, śmiało możesz stwierdzić z całą stanowczością i nawet publicznie to powtarzać że na pewno nie jesteś suką alfa. :-D Powiedziałbym nawet że to żaden wstyd :)) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Ala123 z chęcią bym ci cegiełki sprzedał, ale na watku tego robić nie wolno. Jakbyś mogła napisać to tutaj: https://www.dogomania.com/forum/topic/351513-dziecięce-i-nie-tylko-dla-starzejącej-się-i-chorującej-bandy-z-dt-mestudio-do-23-marca-do-2100/ to Aldrumka Ci z przyjemnością sprzeda i będzie gitara (jak mówi moja znajoma z Dogo) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tresurą jest np. rzucanie patyków aby pies przyniósł. Zapewniam, ze nawet bieg za piłką jest fajną tresurą. Jak chcesz mogę zmienić nazewnictwo na "wychowanie". W sumie będzie ono bliższe Radkowi :-D -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
A to dziwne. Bo to jest rasa która akurat nadaje się do szkolenia. No, ale może jeszcze treser powinien być wyszkolony :-) To pies typowy na szerokie tereny, najlepiej zalewowo - wodne. Kiedyś służył aby wyganiać zwierzynę z szuwarów. No i wodę ma wypisaną na czole. A w domu to on pewno się nuuuuuuuuuuuuuuudzi. Bardzo lubię tą rasę. :) Ma wszystkie cechy frywolnego, radosnego dzieciaka. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kliknij link w moim podpisie (ten drugi), aby móc popyskować, a jednocześnie nie zaśmiecić za bardzo jego wątku..... I tak wiemy, że jego lepsza polowa nie pozwoli na odrobinę szaleństwa. :-D Nie wspominając o blokadzie nauczyciela '-) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
I nie pozwala na psie ekscesy. :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
no i generalnie to nie jest dobry moment na chodzenie po kosmetyczkach i salonach odnowy..... :-/ -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
W Sosnowcu nawet prezydent miasta mówił aby nie wywalać zwierząt, ale ludzie wiedzą lepiej..... (Zapraszam przy okazji do kliknięcia na banerek w podpisie) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
I zapraszam na bazarek zrobiony przez Aldrumke w słusznym celu: https://www.dogomania.com/forum/topic/351513-dziecięce-i-nie-tylko-dla-starzejącej-się-i-chorującej-bandy-z-dt-mestudio-do-23-marca-do-2100/ Wszystkich bardzo zapraszamy! -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nie widzę niezadowolenia, raczej pytanie: dlaczego biegłeś Człowieku? -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Patrzajcie jakie szczęśliwe są pieski, kiedy ich ludzie rozumieją potrzeby: -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cudzych czy własnych? :-D No ale w sumie można to połączyć: wszelakich :-)) Radku, nie drżyj tak, bo ktoś pomyśli żeś liść na wietrze taki kruchy i delikatny. I jużci ze swemi piersiami, z rozłożonymi ramionami niczym zatoka dla zbłąkanych statków, będą chciały Cie przytulić, pocieszyć i nie daj Bóg, dodać odwagi..... I co wtedy???? Kiedy połowica patrzy..... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Jakbym czegoś nie uwzględnił proszę o info. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Na dzień 1 luty 2020 mieliśmy stan -1390,31zł Z bazarku Gusiaczka dostaliśmy +335zł Nesiowata darowizna 20zł i 20zł Zuanna darowizna 20zł Agnieszka103 darowizna 10zł z bazarku desperacja uzbierało się 279zł Z bazarku ptaki5 uzbierało się 68zł z wpływów razem wyszło: 752zł Teraz liczę wypływy: Wydałem na jedzenie i weta łącznie 643,70 (tyle pokazują paragony) Czyli nasz status na dzień 2 marca 2020 wynosi: -1282,01 -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy publiczne napisanie że jak tylko Lepsza Połowa sobie poszła to w końcu mieliście spokój i nic nie robiliście to jest dobre i bezpieczne dla Ciebie :-D