-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
na dzień 7 stycznia mieliśmy stan : +3,79zł i -920zł na weterynarza do dzisiaj wydaliśmy 172,44 na jedzenie i 123zł na weterynarza. Zatem nasz stan jest już beznadziejny: -168,65zł i -1043zł na weterynarza. Czyli -1201,65 po połączeniu. Dla nas to katastrofa. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
A tu kontrola zabawy pod czujnym okiem Poli: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
I dalej....: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Chwila przerwy: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
U nas prawie wiosna. Więc kilka zdjęć prawie wiosennych zabaw: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Wpłynęły pieniądze od Nadziejki 57zł z bazarku Agnieszka103 10zł Zuanna 20zł Aldrumka 24zł z bazarku W tym czasie wydaliśmy 153,68 zł i 180zł na weterynarza. co daje: +3,79zł i -920zł na weterynarza (stan na dzień dzisiejszy (7 stycznia) -
Zapraszam na bazarek dla tych co lubią zimą ptaki. W ofercie od małych rzeczy po prawdziwe Jumbo: Wejście przez banerek pod spodem:
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Dziś Lady wyruszyła w swoją ostatnią drogę. Tym razem bez nas. Nam zostawiła wspaniałe wspomnienia i łzy, których nie umiemy zatrzymać. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Wpłynęły pieniądze od Gusiaczka z bazarku: 380zł Aldrumki:z bazarku: 180zł MDK8 cegiełka 15zł z bazarku ptasiego: 232zł W sumie 807zł Wydaliśmy: na jedzenie: 306,16zł na weterynarza: 380zł Stan na koniec roku (31 grudnia 2019): +46,47zł i -740zł (weterynarz) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Niestety święta nie były świąteczne. Problem z Lady przyspieszył - nowotwór tak się rozwinął, że już nie sika. Kursowanie dom - lecznica to nie jest miły sposób spędzania czasu. A dodatkowo każda wizyta rujnuje naszą sytuację jeszcze bardziej. Tak jak pisałem kiedyś: dylemat czy leczyć Lady czy zrobić święta. U nas świąt nie było, leczyliśmy Lady. Wczorajsza wizyta u weta i nieudana godzinna próba cewnikowania dopełniła czarę goryczy. Wet dał kilka dni na pożegnanie i mamy nie męczyć psa. Nastał czas pożegnań. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobro wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w świętą noc. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Drontal firmy Bayer (150/144/50mg). potrzebujemy 6 opakowań na jedno odrobaczenie. Dodatkowo Drontal (250mg/20mg) dla kotów (3 opakowania) W tej chwili dostały drugą serię. Następna za miesiąc (koniec stycznia) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Tak wygląda jak się ma stare psy. Myślę, że i u ludzi by tak samo wyglądało. Człowiek patrzy na cierpienie starych psów i się zastanawia: co można odłożyć aby ulżyć im w cierpieniu. A potem siada i się okazuje minus w tysiącu złotych.... Gdybyśmy chociaż kokosy zarabiali jak te znane, że są znane występujące w telewizji..... Nie będę biadolić.... Trzeba jakoś sobie radzić. Bazarki, bazarki, bazarki.... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Paragony kieszeniowe wykazały, że wydaliśmy 130,78 Dodatkowo na weterynarza wydaliśmy 360zł Od Nadziejki wpłynęły 9zł za końcówkę bazarku. co daje -454,37zł i dodatkowo 360zł na weta -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Pierwsze paragony z biurka wskazują, że wydaliśmy 180, 49zł (jeszcze są paragony kieszeniowe, ale to później) Agnieszka103 wpłaciła 10zł Co na chwilę obecna daje - 332,59 -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Z bieżących spaw: - doszły tabletki na robaki i z końcem tygodnia trujemy u Bandy (na kolejne już nie starczy funduszy i musimy dozbierać. mamy 3 tygodnie na to) - kupkę paragonów zliczę na dniach, bo za dużo ich się uzbierało. - Lady ma szeroko rozwinięte zmiany nowotworowe i po wizycie u kolejnego weta pozbyliśmy się jakichkolwiek nadziei. Nic nie możemy zrobić. Możemy próbować leczyć objawy, a nie przyczynę. Zaczynają siadać nerki. - Fiźka - bez zmian. Każdy kolejny dzień życia jest cudem. Pan doktor określił, że "zastawka lata jak chce, we wszystkie strony" Święta szykują się wyjątkowo fatalnie. Mam trochę damskich ciuchów i butów, jeśli ktoś chciałby zrobić bazarek z myślą też o Bandzie to z chęcią wyślę. Ja nie jestem w stanie ogarnąć czasowo. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Dałabyś radę. Nie takie sprawy ogarniałaś :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Bardzo dziękujemy za bazarek. I skarcony PS kajając się naprawiłem podpis:) Bardzo, bardzo dziękujemy :) Niczym błyskawica powstał ten bazarek. Jestem pełen podziwu i bardzo dziękujemy..... :-D -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Zamówiłem kolejną dawkę odrobaczenia, bo termin niefortunnie wypada w święta i nie mam zaufania do kurierów w tym okresie. Oczywiście wykorzystałem do tego fundusze Anonimowego Darczyńcy. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Przegapione, już skorygowałem. I bardzo dziękujemy :) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Nam też. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Od Nadziejki dostaliśmy 80zł. Z bazarku Ptasiego 192zł (bez jednej wpłaty - jak dojdzie to doliczę) Niestety wydaliśmy w tym czasie 274,70 Aldrumka zasiliła nas kwotą 40zł. Stan na dziś to: -162,10 -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Jak przytrzymasz klawisz Ctrl i naciśniesz " + ' (plusik) to literki w przeglądarce staną się większe. Każde naciśnięcie powoduje powiększenie. Kombinacja Ctrl - (minus) powoduje zmniejszenie. To informacja dla ślepaków jak ja którzy jeszcze o tym nie wiedzą. :) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Dziś przyszły tabletki na robaki i melduję, że pierwsza porcja zapodana. Jeszcze raz bardzo dziękuję AD (psy i koty się nie dołączają biorąc pod uwagę ile miały do powiedzenia w trakcie podawania) :)