-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Widać strefa komfortu tłumi jego zmysły przetrwania. Mam tylko nadzieję że ryki i bomby nie są zbyt częstym repertuarem zacisza domowego. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Może kup gwizdek. Taki footbolowy z kulką w środku. To zazwyczaj przełamuje barierę selektywnej głuchoty. A co do lepszej połowy to jak to irytacji?? To Ty doprowadzasz ją do tego stanu? Twardziel jesteś :-) Nie wystarczają złowieszcze pomruki i znaczące spojrzenia? :-D -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Czy lepsza połowa też ma zdolności wokalne? Jakoś lepsza polowa robi zdjęcia bez smyczy. Musisz podpatrzeć jak to się robi :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Potwierdzam wpłynięcie pieniędzy od Aldrunki, ale ujmę już w rozliczeniu na koniec miesiąca. To tylko tydzień, a nie cierpię sumować paragonów. Zawsze sobie mówię, że będę brał osobne paragony na psy i osobne na ludzi. I tak sobie mówię i mówię..... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Dziś czyścimy zęby 9 -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
I zapomniałem podziękować w imieniu Bandy i swoim za wpłaty: bardzo dziękujemy. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Studzienka od kanalizacji chłodna jest. Szczególnie w upały: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Mina niewiniątka nr 3 (Smyrdek Szczocher). Najdroższy pies jakiego mieliśmy (dwie operacje złamanej nogi czyli pies warty ponad 3tyś). Odwdzięcza się sikaniem na podłogę jak nikt nie widzi, częstotliwość spacerów ustalił na co dwie godziny, jeśli nie..... to sik gdzieś..... A to Pola i jej zagadka: Czy to linienie spóźnione wiosenne, czy może już zimowe? -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Mina w stylu "ale o co chodzi?": Greta na słoneczku.... patrzy na wariujące psy obok. Rudy, na chwilę przed ucieczką.... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Jednak internet z komórki to porażka. Kilka zdjęć udało się wgrać: Mina na litość (najedzona, ale coś bym chciała.... Betti) Harce po jedzeniu muszą być: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Rozliczenie na dziś (20 lipca 2020) Rachunki 279,80zł Wpłaty: P.A. z Otwocka (nie napisała niku) 300zł Agnieszka 103 : 10zł Zuanna: 20zł Kamila Proc (bazarek imienny) 40zł Nesiowata: 20zł Tianku: 20zł Bakusiowa: 50zł Anula: 100zł Lida (Lidy): 50zł Od skarpety im. Talcott: 300zł Kamila Proc (z bazarku imiennego): 200zł W sumie wpływy: 1110zł Stan na 21 czerwca 2020 był -1477,25zł Zatem stan na dziś to: -1477,25+1110-279,80= - 647,05 -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja tam nic nie widzę, ale jakby to był klucz wiolinowy w pełnym wymiarze to tym od razu dostrzegł :-) Widzę Radek, że postanowiliście przy okazji dokonać manifestacji przypinając tęczową smycz :-D -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Bardzo dziękujemy, nawet nie wiem co napisać.... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Zaraz podeślę. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Poproszę na to same. Tylko w tytule proszę informacje z jakiej okazji. To jest potrzebne mi przy zestawieniu wpłat i wydatków. Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu Bandy i swoim. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
I zaległe potwierdzenie dla Anonima że też doszło :-) Wszystkie wpłaty umieszczę przy najbliższym podsumowaniu. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Przyszło 40 zł przelewem. Bardzo dziękujemy. :) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Jo37 są ważniejsze sprawy niż internet. Jakoś będę zaglądać. Ale za chwilę nie będę miał skąd wygrzebać na jedzenie dla Bandy. Dług nie chce się zmniejszyć a ja już nie mogę powiększyć go ani trochę. Ile mogłem to wyłożyłem. Tyle ile będzie internetu w telefonie , tyle mnie będzie na dogo. Reszta w rękach darczyńców i kupujących na bazarkach. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Chciałem przeprosić z tego miejsca Inkę, którą potraktowałam z przymrużeniem oka i z ogromną niewiarą w wygraną. Bardzo przepraszam i już będę grzeczny i pokorny :-D Niestety musiałem wybrać między płaceniem rachunków (w tym internet) a bytem bandy. Wybrałem byt Bandy, dlatego do odwołania mam utrudniony dostęp do internetu. Kiedyś w końcu będzie lepiej. Banda bardzo pozdrawia :) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Już wysyłam. Mam problem z internetem stąd opóźnienie. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Chyba mają ciche dni bo tak długo to pytanie trwa :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Odnalazłem jeszcze paragony na kwotę 113,87. I już więcej nie mam zaległych. Także po ich uwzględnieniu stan wygląda tak: -1363,38-113,87=--1477,25 Stan na 21 czerwca 2020 to -1477,25zł -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Bardzo nie lubię tego robić, ale wiem, że tak trzeba. Po przekopaniu się przez paragony i spisaniu kwot wydanych na Bandę wychodzi, że wydaliśmy do dziś (19 czerwca) kwotę 453,92 w tym czasie wpłynęły: 251zł Aldrumka bazarek 10zł Agnieszka103 20zł Zuanna 106zł Aldrumka bazarek 8zł Aldrumka bazarek 147zł Aldrumka bazarek 20zł Bożena Z...... darowizna 10zł Dwbem 25zł Monika z Katowic 10zł Radek W Sumie wpływy: 605zł W tym okresie wpływy były wyższe niż odpływy o 153,08zł Zatem stan na dziś na tą chwilę to -1516,46 + 153,08= -1363,38 (kwota może się jeszcze zmienić bo znajduję zazwyczaj po rozliczeniu zaginione paragony po kieszeniach i w samochodzie) Bardzo wszystkim dziękujemy za światełko w mroku za ten plusik w rozliczeniu okresu. Naprawdę wiele to dla nas znaczy. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
....