Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Jutro usiądę i pouzupełniam wpłaty i wypłaty. Mam trochę zaległości w związku z chorobą i odejściem Fiźki.
  2. W dniu dzisiejszym odeszła Fizia. Nie dało się po raz kolejny oszukać czasu.....
  3. To jeszcze nie prałeś i już wpadasz w histerię?? No, Radek...... :-D "OK, nie mam co na siebie założyć"
  4. Jak rurki, albo nie daj Boże zwężane u dołu to rzeczywiście nie warto prać. :-D
  5. Wytrzymamy jeszcze jeden dzień bez abażuru na Radku, Dobrze, że się goi. A spodnie się zazwyczaj pierze. Nawet jak nie za pierwszym, to za trzecim z błota się wypiera. Także poćwiczyć jeszcze możesz. Bo od jutra wieczorem nie będziesz miał na kogo zwalić swoich (nieudanych) występów :-D
  6. Radek jeszcze nie opanował akrobacji "piruet w objęcia kałuży". Jeszcze się musi podszkolić.
  7. ... i założy Radkowi. :)
  8. Inni bazarek znaleźli. :) Jakoś :) A ten klosz, to rzeczywiście duży. Moje miały jakoś bardziej "smukłe" te klosze.
  9. I jak postępy z gojeniem? I przy okazji zapraszam na bazarek.
  10. No i znów przegapiłeś ;-)
  11. Chyba w tej pracy o to chodzi? :-) jedno brzydactwo już widziałem :-) a gdzie zdjęcie drugiego? Może być zdjęcie zbiorowe. :-D
  12. W pracy byliby zachwyceni ....
  13. Sto razy? Pewnie wygląd lichy a i wzrok niezbyt ogarnięty. Jak chcesz to mogę pożyczyć taki spory abażur, jeśli tylko waszmość sobie życzysz :-D Zawsze można sobie zrobić samemu np. z kartonu.
  14. Jak się szwy na powiece uszkodzą to naprawdę jest wtedy problem. Lepiej się pomęczyć z abażurem. A swoją drogą spróbujcie kiedyś założyć sobie taki abażur i wytrzymać choć jedną godzinę z nim robiąc to co zwykle w domu. Polecam to doświadczenie! Ono wiele daje do myślenia.
  15. Radek zaslabl z emocji i go cucą. A Gaja biego wokół inie wie o co chodzi. Taką mam wizję.
  16. Radek, bądź dzielny! :)
  17. Raczej zabieg. :) Dluzej będzie trwało usypianie i wybudzanie niż samo wycinanie.
  18. No cóż. Nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej. Ostatnimi czasy to motto jest najbardziej aktualne. Fiźka jest szprycowana lekami (ośmioma) i jeszcze żyje. w tej chwili waży 7,5kg. Czyli mniej niż połowa jej normalnej wagi. Mimo tego, że dostaje jeść czasem trzy razy dziennie. Z każdym dniem nasz dług się powiększa, weterynarz, leki,... ale to już pisałem. Nie ma sensu się powtarzać.
  19. A gdzie brykający Radek w śniegu? Może wtedy Gaja by wiedziała co się robi na śniegu :)
  20. Ten post będzie smutny. Wpłynęło 90zł od AnonimowegoDarczyńcy za co dziękujemy Od Nadziejki z bazarku dostaliśmy 30zł za co również dziękujemy Anna4 zasiliła nas 90zł za ciasteczka Wydaliśmy na jedzenie 323,66zł i 65zł na weta Mieliśmy: "-168,65zł i -1043zł na weterynarza. Czyli -1201,65 po połączeniu. " W chwili obecnej to -282,31 i -1108 na weterynarza. Czyli -1390,31 Fiźka miała wczoraj zawał co spowodowało pęknięcie przedsionka lewego. Krew rozlała się w worku okalającym serce co powoduje ucisk na całe serce. Czas jej się właśnie skończył. Mamy mało czasu aby się pożegnać. To zdecydowanie nie jest dobry czas dla nas.
  21. Doleciało i dziękujemy bardzo, bardzo.
  22. Zapraszam na bazarek na potrzeby Bandy. Musimy zmniejszyć dług. https://www.dogomania.com/forum/topic/351267-bazarek-w-akcie-desperacji-do-16-lutego-2020-g-2000/ Trochę książek, trochę kosmetyków, trochę taki miszmasz I kartki walentynkowe GIGANT:
  23. Zapraszam na bazarek na nasze potrzeby: https://www.dogomania.com/forum/topic/351267-bazarek-w-akcie-desperacji-do-16-lutego-2020-g-2000/
  24. Czyli taka sprzedaż bezpośrednia :) Bardzo dziękujemy :-D
×
×
  • Create New...