Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. ... i już na swoim :-D
  2. dopiero wróciliśmy. Pewnie za chwilę mestudio coś napisze. Generalnie jest Ok.
  3. w uchwale [url]http://www.kgkkozienice.pl/zalaczniki/rpdzk.pdf?PHPSESSID=24b904e14c4f4f8d5de050ba5d3e3c32[/url] (z 2001 roku) był zapis punkt 1 i 2. Ta Uchwała jest powieszona na stronie KGK jako obowiązująca. Nie widzę podstaw w tej uchwale do zastosowania punktu 4 o ile nie zabiera się psa w celach handlowych. Wydaje mi się, że przytulisko chce uniknąć sytuacji posądzenia, ale wystarczy wyrazić chęć adocji i zastosować przepis, że II. Zadania Przytuliska (..) 7. Przekazywanie zwierząt osobom zainteresowanym ich posiadaniem (...)
  4. To jest moim zdaniem klucz do sukcesu: "[COLOR=#000000]Postaraj sie Inka tak bardzo nie przejmowac,to i pies sie wyluzuje" Jak Owca złapie wasz rytm (kiedy wstajecie, kiedy idzie na dwór, kiedy znów idzie na dwór, kiedy dostaje jeść, kiedy idziecie spać) to się sama dostosuje. Ilość kup nigdy nie kontrolowaliśmy bo ona nigdy nam tej niespodzianki nie zrobiła w domu. Sikań też nie zanotowałem. Ona ma swój rytm i jest to rytm inny niż większości znanych mi psów. Taka dystyngowana (stara) panna. [/COLOR]
  5. [quote name='sleepingbyday']jak ci sie udało takie wielkie sygnatury zrobić? mi zawsze system pokazuje, ze za duże i nie zgadza się na akceptacje. układy masz z programem, czy jak?[/QUOTE] cicho bo się wyda ! ;-)
  6. Proponuję flexi i do parku na pół godziny. Powinno być dużo lepiej. I unikać samochodów, bo u nas na wsi tak dużo ich nie ma. :-) Jej wystarczy wyjść co 3-4 godziny. A co do uszu to musisz nam wybaczyć. A w zasadzie mi (to moja działka)- zwyczajnie nie widziałem.
  7. [quote name='mestudio']Alfy nie zawieźliśmy dziś z przyczyn masakrycznie nieprzyjemnych, zrobimy to jak tylko będziemy mogli. Mam nadzieję, że w tym tygodniu.[/QUOTE] Uspokoję w razie czego: nic Alfie się nie stało, po prostu nie mogliśmy dziś pojechać zawieźć. Może się uda to zrobić "na dniach".
  8. [quote name='inka33']Jest już lepiej. Oswajamy się. :)[/QUOTE] smaczki przełamują nieśmiałość....
  9. Hmm... powinienem zmienić???? [IMG]http://w-kartki.eu/kartki/358/7/d/739.gif[/IMG]
  10. [quote name='mestudio']Ok, a teraz chwila zadumy nad rzeczywistością. Dostaliśmy 200 zł na psy tymczasowe od Pani Małgosi Sz. (TZ wstaw tu jakieś graficzne cudo dziękczynne, bo same klepanie słów to za mało) (...) [/QUOTE] Wstawiam cudo dziękczynne: [IMG]http://www.miastorybnik.pl/p17/userfiles/image/Halina/calus.gif[/IMG]
  11. [quote name='Ewa Marta']Jakim cudem te białe kwiatki są jeszcze na posłanku? Moje trzy ogony natychmiast by się z nimi rozprawiły:-)[/QUOTE] terroryzujemy wszystkie psy i się boją je zjeść....:evil_lol:
  12. [quote name='mestudio']No za długo był spokój. Jakieś półtora tygodnia temu przewidziało mi się, że Sańka jest taka spokojniejsza i mniej jada, ale nie widziałam innych objawów więc tylko ją obserwowałam. Dziś rano Sańka podeszła do TZ-a i ten nogą podrapał ja po brzuchu. Sańka strasznie zapiszczała no i już mamy rozwiązanie zagadki. Pies ma guzy wzdłuż listwy mlecznej w dodatku bolące. TZ pojechał już do pracy, a lecznica od 10 więc muszę z nią dotrzeć sama, a to kawał psa, waży prawie 40 kg. No i jednak miałam nosa niestety podejrzewając, że coś się święci. A wczoraj u naszej potworzycy Lady zauważyłam nawrót narośli pod powieką, jest większa niż latem kiedy oglądała to pani weterynarz, no i psiakowi oko mętnieje - zbiera się sporo takiego śluzu. Starość psia się kłania.[/QUOTE] Niestety u Briny też tak się zaczęło. A potem to już szybko poszło. Mimo naszych prób. Na poniedziałek jest szykowany zabieg. Potem czekanie na wynik wycinka. I ... dalej niewiadoma. Czy ktoś w razie czego (odpukać) wie jak się leczy nowotwór u psów? I jak to jest czasowe i kosztowe?
  13. [quote name='mmd']Świeży Gucio rozczochraniec. Nie lubi pozować. Podobni są z chodu, bardzo podobni. No i Gustaw też taki raczej yyyy dobrze zbudowany ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/629/204d0915871b2ce1med.jpg[/IMG][/URL] A teraz ma ciepło, miękko i micha pełna :) To najważniejsze.[/QUOTE] hmmm a takie "od przodu"? Nie musi być z "dziubkiem" :biggrina: Jordan ma coś w sobie. To niekoniecznie jest uroda ale jest. Dla mnie jego uroda jest podobna do: [IMG]http://sklodowskiej.republika.pl/GLONOJAD_02.jpg[/IMG] ale i tak go lubimy. On jest ... inny. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-p4tD__rLj2U/Uu0pqp-5lJI/AAAAAAAAYLo/o-JpVq_j2a0/s640/014.JPG[/IMG]
  14. [quote name='mmd']Pewnie w stawach też go łupie. W końcu parę lat przesiedział w zimnie i wilgoci. Wywijanie orła też u nas się zdarza - jak ma się krótkie nóżki i ciężkie doopsko to tak musi być :) I nie piszę o sobie :evil_lol:[/QUOTE] Nawet nie chce mi się myśleć o ty co on przeszedł będąc przez kilka lat zjadanym przez robaki od środka na zimnie przy budzie..... A i tak dzielnie się trzyma, ale już woli miękkie i ciepłe miejsca niż bijatyki dla zasady....
  15. [quote name='mmd']Parówek mi mignął :) On tak chodzi zawsze czy tylko zmarzła łapa? Chyba na stałe... Jakbym mojego Gustawa widziała.[/QUOTE] Pokaż Gustawa :-) TZmestudio
  16. [quote name='mestudio']Kupiłam dziś karmę Josera - 151 zł. U nas cieplutko, topnieje śnieg - tego nie znoszę. Będzie straszne błoto wszędzie, wyjście na pole z ogrodu będzie niemożliwe bo kalosze będą tonęły w naszej pięknej ziemi, a psy będą koszmarnie zabłocone. Uroki pozimowe.[/QUOTE] I można dodać że chwilowo mamy popsutą pralkę co doda jeszcze trochę więcej uroku.... Jeszcze dodać
  17. [quote name='Gusiaczek']otóż to .... podziwiam Was właśnie za cierpliwość[/QUOTE] Pisałem o mestudio. Nie o sobie....
  18. [quote name='Ewa Marta']Masz się z tymi swoimi psiakami Ewuś... Mam nadzieję że Alfa w końcu załapie, że lepiej spać zamiast wyć. Może ona tęskni za siostrą i Mamą?[/QUOTE] Myślę, że bardzo tęskni. A te kradzieże to właśnie efekt próby odnalezienia się u nas.... Musi mieć substytut matki - coś co ją troszkę uspokoi i da poczucie bezpieczeństwa. Coś na wzór dzieci.... Nie ma lepszego lekarstwa jak czas.... i cierpliwość.
  19. [quote name='Ziutka']Cały czas jestem sznowny TZcie :)[/QUOTE] zauważyłem....:-) [quote name='Ziutka']Ja też jestem ale jak zwykle po cichu siedze...[/QUOTE] To jak się już ujawniłaś to jutro rzucaj czaryyyyy..... :-)
  20. [quote name='mestudio']Znowu mnie coś ominęło :-), ale to przez nocne spacery po polach. Jest fantastyczna pogoda, mnóstwo śniegu, delikatny mrozek i [SIZE=3][B]piękny księżyc prawie w nowiu (bo jutro przypada nów)[/B][/SIZE] oświetlający pola. Zero sztucznego oświetlenia, Mały Wóz, Duży Wóz - naprawdę fajnie się łazi z psami nocną porą w takim pustym miejscu. Mattilu bardzo Ci dziękuję.[/QUOTE] Ziutka!! Ziutkaaaaaaaaa!!! Jutro czary rzucasz na wszystkie nasze psy aby szybko poszły sobie do nowych domów! :-) PS tylko nie wiem czy Ziutka na tym wątku już jest, czy też dopiero wpadnie... ?:???:
  21. [quote name='Mattilu']I banerki piekne robi, i madrze prawi. Ideal TZa :loveu:[/QUOTE] Myślę że mestudio będzie miała bardzo odmienne zdanie na ten temat, ale chwilowo jest na spacerze to można mi jeszcze pokadzić.... :diabloti:
  22. wróćmy do wątku: Wiera -powodzenia! Skoro tyle Ciotek tu jest to nie jest źle.... :eviltong:
  23. [quote name='mestudio']Gacuś jest w dobrym stanie psychicznym :-), ma jeszcze różne strachy, ale są to niewielkie wahania. Jednak nigdy nie będzie to przytulak.[/QUOTE] Nigdy nie wiemy jak będzie w nowym domu bez bandy psycholi. Może własnie będzie przytulak.
  24. [quote name='dexterka']wow przepiękny ten banerek :) Najpiękniejszy jaki widziałam :)[/QUOTE] och...:B-fly:
×
×
  • Create New...