Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. [quote name='betkak']W razie potrzeby mam wolne miejsca;)[/QUOTE] darmowe? ;-)
  2. [quote name='Nutusia']Vanilka - dobrze się dziś wyśpij, bo jutro dłuuuuugi i emocjonujący dzień przed Tobą ;)[/QUOTE] trzymamy kciuki....
  3. [quote name='mestudio']Nie wyrażam absolutnie zgody na takie fanaberie.[/QUOTE] muszę to sobie przemyśleć....:eviltong:
  4. [quote name='Gusiaczek']Zabieramy się za kolejny bazarek - wracamy do tego, czym najbardziej kupczyć lubim, a ogrom tego mamy:multi: TZmestudo szykuj się na banerek:evil_lol:[/QUOTE] Już mam kupić piwo? :diabloti: PS Jakby ktoś się wybierał w odwiedziny do Artura to z chęcią się byśmy zabrali razem na "krzywy ryj". To tak na wypadek jakby się ktos wybierał (bo na razie nie mamy samochodu...)
  5. Bardzo radują mnie takie newsy :-D Oby ich było jak najwięcej.... Zaczynam wierzyć, że to co robimy ma sens...:cool3:
  6. bomble są niesamowicie śmieszne i takie całkiem proludzkie. Pilnują się bardzo i wiedzą po co wychodzą na dwór. Jutro ma On bąbel jechać do nowego domku. Kolejny grzdyl któremu się udało.... Trzymam kciuki i mam nadzieję że będzie mu przynajmniej tak dobrze jak u nas :diabloti: Z tego co słyszałem to i Ona bąbel ma spore szanse na nowy domek. Trzymamy w razie czego kciuki....
  7. [quote name='Gusiaczek']Okropna tu cisza .... ma nadzieję, że nic złego się nie dzieje[/QUOTE] Żyjemy. Nie wiem tylko, czy to należy to zaliczyć do "dzieje się źle", czy "dzieje się dobrze":evil_lol: mestudio była ostatnio zajęta sprawami prywatnymi, stąd trochę mniej pisała. Ale pewnie się z czasem odezwie.... :-)
  8. [quote name='sleepingbyday']o,to ja bazarek uczynię.[/QUOTE] słuszna to idea!
  9. [quote name='Mattilu']Bardzo dobrze, ze się Inka odwazyłaś :-) Trzeba rzeczywiscie przetestować na lince jej reakcję na duże psy, tak jak sugeruje 3x. A na osiedlu tez bym jej nie spuszczała - za blisko ulice i samochody.[/QUOTE] Inka ma ze 200 metrów dalej lasek. Więc ma gdzie w razie czego "trenować". Ale z tymi dużymi psami to tak na ostrożnie. To tak jak z jej bokami - naruszają jej terytorium :-D
  10. A ja jeszcze raz zaproszę na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251356"]BAZAREK[/URL] dla Ary: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251356"][IMG]http://goo.gl/zLPk1v[/IMG][/URL]
  11. Bąbel i Bąbelinina załapały wczoraj po co chodzą na smyczy na dwór tak często i w końcu zrobiły komplet atrakcji na trawie. Oczywiście zaraz po przyjściu do domu zrobiły to powtórnie na werandzie, ale i tak jest to postęp. Gdybym tyle wcinał co im mestudio pod nos podpycha to też bym tak robił... :-D
  12. [quote name='mestudio']Dziś zadzwonię do Państwa potwierdzić czy nadal są zainteresowani gdyż wczoraj prosiłam o adres mailowy aby wysłać ankietę i pan twierdził, że ma problem chwilowo z internetem. Także zadzwonię późnym popołudniem sprawdzić co i jak. Dzwoniła kolejna pani w sprawie Farta z okolic Świdnika, wszystko super piesek by miał, ale jak doszło do wizyty pa to pani ma remont i dom wygląda dziwnie, a kojec gdzie miałby czasami być pies jest zagracony więc wolałaby żeby nikt nie przychodził......ale warunki pies miałby super wg pani w tym kojcu. No i z rozmowy trudno było w końcu wywnioskować gdzie ten pies miałby mieszkać bo w domu to tak, ale potem nie, a w kojcu graty :-).[/QUOTE] Przy budzie i ma odstraszać intruzów.
  13. [quote name='Murka']Moglibyśmy tam pojechać razem z TZem, może od razu też z Fartem - zobaczylibyśmy jak obie strony na siebie zareagują. A ten pies to pies czy sunia? Bo z suczką nawet dominującą nie będzie problemu raczej, ale z samcem to nie wiem... Żeby się nie pokłóciły chłopaki. Od nas to Wilczopole jest ok. 80 km.[/QUOTE] Ja jestem za, ale jeszcze mestudio niech się wypowie. Tylko jeden warunek/prośba: bądźcie bardzo krytyczni. Niech w końcu Fart dobrze trafi.
  14. [quote name='mestudio']Kochani, czy kogoś sensownego do wizyty pa z Lublina mamy? Wizytę trzeba przeprowadzić w miejscowości Wilczopole-Kolonia. Pan z żoną kończą budowę domu, mają rozbrykanego psa w typie husky i chcieliby drugiego do towarzystwa. Pies do domu, ewentualnie kojec na czas nieobecności. Żona nie pracuje, jest w domu raczej cały czas. Amstafy znają bo rodzina (chyba rodzice)zawsze mieli amstafy. Co o tym myślicie? Pan może też przyjechać do hoteliku do Farta? A może Murka za zwrot kosztów by zrobiła wizytę?[/QUOTE] Murka to dobry pomysł. W końcu ona zna najlepiej Farta. Nie wiem tylko czy będzie chciała (czytaj: będzie mogła :-) ).
  15. Balbin chodzi wzorcowo na smyczy. Po prostu miodzio. Balbina trochę gorzej. W niektórych momentach za bardzo się boi. Ale pracujemy ....
  16. [quote name='Gusiaczek']Ewa, niestety bazarek ruszy w łikend (różne ważne rodzinne sprawy opóźniły strat), ale wiadomo, że szybko ew. pieniędzy z niego nie będzie. Zaraz poproszę Siwego, by już wysłał stałe moje i Jagody (marcowe), zatem dziura zmniejszy się o 40.00 zł.[/QUOTE] Wprawdzie ja nie Ewa, ale damy radę... Jak nie tak to inaczej. Przecież musimy....
  17. Nie z zazdrości tylko nie lubisz konkurencji. Nikt nie może lubić TZ w tym domu poza mestudio. [SIZE=1](to taki nasz żart :-) )[/SIZE]
  18. Widać chcą zobaczyć jak sobie radzi weterynarz. Z adopcjami włącznie.
  19. Widzę,że tylko wyjdę z domu i już psy po całym domu harcują....No no no....
  20. [quote name='Ellig']Mestudio, prosze napisz ile potrzeba pieniedzy na tę karmę, od tego jest Klub WB, zeby pomagac swoim (prosze sie nie śmiać) członkom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy-)?p=21906093#post21906093[/URL][/QUOTE] Członkiniom? :-)
  21. dziękujemy za filmy i zdjęcia. Może kiedyś i mestudio w końcu zrobi też kilka... (teraz zostawiła aparat w samocodzie :-D )
  22. [quote name='mestudio']Dzisiaj sprawdzimy jak tam gwiazda się miewa :-).[/QUOTE] ciekawe czy tym razem mestudio naładowała akumulatorki do aparatu :-D
  23. [quote name='wiosenka']Jaką czarną? Przecież ona podpalana ;)...[/QUOTE] Nie, nie... Kąpaliśmy - owszem, ale nie przypalaliśmy.... Mieliśmy wypalać??:baddevil:
×
×
  • Create New...