Bardzo proszę o dane do wpłaty, mam dla psiaków 51 złotych z mojego bazarku:
Będą też pieniążki dla Malwiny, Hugo i Pucka z drugiego bazarku, to też poproszę konto :)
Właśnie poleciało 68 zł dla Grafiego z mojego bazarku:
Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy pieniądze już będą na koncie Grafisia.
Dziękuję :)
Dziękujemy za wieści, dobrze wiedzieć, że Henio ma się w miarę dobrze no i cały czas ma zapewnione jedzonko :) ale rzeczywiście niezły z niego Komandos, skoro dalej nikt nie jest w stanie go złapać :)