Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
  • Posts

    2074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kropi124

  1. U Barko stosunkowo szybko się goją rany, ale zawsze spuchnie i poleje się dużo krwi. Rana jest świeża ale trochę się już zaschło i ma popsikane to antybiotykiem na gojenie się ran więc myśle że tydzień bedzie się mu to trzymało. A biedak to z niego mniejszy niż ciapa, jest taki prosto mówiąc nie ogarnięty:roll: Na spacerach jest to sama. Smaczki, zabawki działają tylko na chwile. Nie potrafi się ostatnim czasie skupić na tym co od niego oczekuje. W domu ciągle się kręci, piszczy i nie może znaleźć sobie miejsca. Teraz ferie więc mam dużo czasu na spacery, które wydłużam i zmieniam trase codziennie na inną, a on jest ciągle taki sam. Poczytałam trochę o jeździe autobusem z psem i mam nadzieje że już niedługo wybierzemy się ze Szczecińskimi psami na wspólny spacer;) Było by fajnie bo może by się w jakiś sposób zmęczył i psychicznie i fizycznie- może to pomoże we wspólnym życiu. ****** Aż mnie trochę nerwy i zazdrość bierze jak wchodzę w inne galerie a tam psy pięknie wykonujące komendy plus idealne opisy ich szkolenia.
  2. No nie ma nie ma.... A szkoda bo na pewno dużo osób by z takiej informacji skorzystało. Dla mnie to by była pierwsza taka jazda autobusem z psem, w końcu pierwszy raz musi kiedyś nadejść:lol:
  3. No tylko ja mam wyżła a on trochę duży jest :) I nie wiem jak to czy trzeba płacić za niego czy nie?
  4. Wchodzę na galerie i widzę wszędzie zdjęcia nochali :) Takie urocze:loveu: Dużo się u was dzieje, my się nie wypowiadamy bo tylko rzucam okiem co i jak. No i cioteczki rozbujały stronami u was w wątku:razz:
  5. O jaki czarny nochal:loveu: śliczne zdjęcia:)
  6. Zobaczyłam tylko zdjęcia:) Nie jestem pewna ale do border czy assi? Ojeja nie wiem jak to jest u nas w Szczecinie za jazdę z psem autobusem, bo było by super wybrać się na przejażdżkę do Szczecina. :multi:
  7. Dzisiaj nie najlepsze wieści. Spacer miał być udany gdyż mieliśmy iść razem z buldożerkami. Jednak plany się zmieniły i poszliśmy sami na spacer w inną stronę. Spuściłam psa w bezpiecznym miejscu i przeszliśmy się nad Odrę w nasze ulubione miejsce. Gdy byliśmy już na miejscu ledwo co pies był przy mnie i zachwile słyszę głośny szczek. :shake:Barko.... Brzegiem Odry wszedł na teren fabryki gdzie przy płocie są dorobione 30cm kolce. Barko przechodząc tamtędy Bóg wie ile razy nigdy nic sobie nie zrobił. Głównie to było zaznaczenie terenu i powrót. Ale dzisiaj jeden z kolców wbił się w jego czoło. Tz. nie wbił na tyle mocno aby coś poważnego się stało, ale ma ranę na głowie. Całe szczęście że byliśmy blisko domu i ugodził się naprawdę delikatnie. ****** Przeróbki czasem trzeba zrobić. A to zdjęcie również mi się podoba, chociaż ostatnio naprawdę nie mogę się ogarnąć z czasem. Pogoda jest piękna i na spacery idealna, ale coś ostatnio Barko jest jakiś nie swój. Problem z niszczeniem się skończył to powrócił z ciągnięciem na smyczy. A już nie mówiąc o bieganiu przy rowerze. Wrzucam zdjęcie mojej sierotki : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/684/e972d25b5c657db0med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dalmatyńczyk to dobry przyjaciel i towarzysz, ale nie są szczególnie ufne,nie lubią się kontaktować z każdym napotkanym człowiekiem. Są wierne swojemu przewodnikowi oraz jego rodzinie. Z własnego doświadczenia wiem że gdy pojawi się ktoś obcy w domu długo trzeba czekać aż pies się uspokoi. Macie małe dziecko i uważam że może być wam ciężko wychować tak żywiołowego i upartego psa. Potrzeba naprawdę dużej konsekwencji i poświęcenia na wychowanie tej rasy. Nie lubią powtarzać jednej komendy kilkukrotnie.Problem tez może pojawić się na spacerach, gdyż dalmatyńczyk może nie tolerować psów szczekających lub zachowujących się w sposób agresywnie. Dalmatyńczyk to duży łakomczuch, trzeba uważać aby nie przekarmić psa i nie doprowadzić do otyłości. Zapraszam do odwiedzenia najpierw kilku hodowli i poznanie rasy na codzień oraz na stronę : [URL]http://www.sosdalmatynczyki.pl/ciekawostki/25-zanim-adoptujesz-dalmatynczyka.html[/URL]
  9. Hej hej :) Co tutaj tak cicho?
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/677/43ac6ea55beb1944med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/676/9b8ebaff38931b22med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/677/bade214c2d235e44med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/675/8c650929bb0cca83med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/675/d6c4f98e84b2d6dfmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. Ale urosła :crazyeye: o kurna....
  12. Ohhh znowu daleko do psich znajomych:( A rasowiec czy kundelek?
  13. hej hej :) Wpadamy z wizytą i widzę że słonko też u was było:)
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/677/8eb6c124d76cd05fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/676/9684b588f7a7c1b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/676/616486cf68213908med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/676/ce31d09d4560b529med.jpg[/IMG][/URL] Idealny równy kłus :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/674/e15f0e5b6201e348med.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/674/a2cc029851b3df2fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/674/ba1c0a418bb0301bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/674/9ae297c5c51236a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/677/ebd11ac0b5ee9ce4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/676/169fbbce21a60fd7med.jpg[/IMG][/URL]
  16. Dni nam mijają w spokoju mniejszym lub większym. Barko jest trochę marudny, ale dobrze się nam spaceruje. Mamy kolejne psiska na spacery z okolicy. Niby luty a wiosna za oknem jak nic, zbierałam ostatnio bazie- bardzo duże. Baruś nie robi postępów w nauce biegania przy rowerze. Jest dużo fotek więc, muszę je gdzieś powrzucać. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/677/58645332e2a30ccamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/676/5eab4dd451fdecebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/676/fca8e42521e4bc5dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/677/53cf1cae9dfaec9dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/676/ed1e84d9411e0063med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='wilczek777']Przyjedzie szczeniak - przeczekamy kwarantannę to jakoś w ciepłe majowe dni można będzie się spotkać :diabloti:[/QUOTE] Oooo... A wy ze szczecina czy jak?
  18. Jeja ale suuper będziesz miała:loveu: Opisuj co i jak z maleństwami i powiedz jaki to duet :D Chłopcy czy dziewczęta ?:cool3:
  19. [quote name='magdabroy']Nie bałaś się, że się lód pod Żabką zarwie :diabloti:[QUOTE] Jeja ja bym już panikowała...:oops: W tamtym roku pies mi wpadł przez właśnie takie wchodzenie na lód... Ale jak ludzie wiedzą jaki lód itp. to nie ma co się bać.
  20. Witajcie Kochane :) Tylko wpadamy na chwile bo nie mamy ładowarki do lapka ;( Zły pies popsuł
  21. No dzisiaj może nie jest słonecznie, ale jeszcze nie jestem pewna co z tym spacerem. Mam dużo roboty w kuchni:oops: a tak okropnie mi się nie chce.
  22. Ale wy macie tam śniegu :) U nas dzisiaj roztopy i chlapa została:shake:
  23. Bliźnięta?:loveu: Czy szczenięta?:cool3: Cytra piękna :) A że ruchliwa to nie ma co się dziwić, mój pies też na śniegu lata jak głupi :D
  24. [quote name='agutka']pełen szał, a jak u was temperatura?[/QUOTE] Dzisiaj było ok. 1 na plusie, a wieczorem spadło tak do -1 ale było spokojnie bo bez wiatru. Więc wieczór spokojny. Szał był... Teraz psiana śpi jak zabita:loveu: Jutro jeśli pogoda nam będzie tak samo sprzyjać wybierzemy się na kolejny super spacer.
×
×
  • Create New...