Jump to content
Dogomania

Patrycja96

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patrycja96

  1. Potem też postaram sie wspierać maluszki i mamusię
  2. Proszę o numer konta mogę skromne 30 zl wpłacić dla kociaków
  3. Wysłałam Mimi 15 zl deklaracje za październik a dziś 10 zl od mojego syna.Pozdrawiam wszystkich cieplutko
  4. Wysłałam Mimi 25 z15 -moja deklaracja za wrzesień a 10 to od mojego syna dla Mimi.Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
  5. Jestem u suni dam skromne 20 jednorazowo.A potem postaram sie wspierać sunieczke
  6. Przybiegłam tu z bazarku .Mogę zadeklarować skromne 15 zl miesięcznie dla Mimi.Numer konta mam od Tysi .Teraz wysłałam 25 .15 ode mnie za sierpień i 10 jednorazowo od mojego syna.Mimi strasznie przypomina suczkę moich sąsiadów na wsi której pomagamy.
  7. Dziękuję za zaproszenie stałej dac nie mogę ale jednorazowo mogę dac 35 zl.Prosze o numer konta.Pozniej też postaram sie wspierać maleństwo.
  8. Jestem u dziadziusia . Mogę dac jednorazowo 20zl
  9. Dziękuje za zaproszenie. Stałej nie dam rady dac ale mogę dac 20 jednorazowo.Potem też postaram sie wspierać psiaczka
  10. Dziękuje za zaproszenie. Śliczna psinka.Stalej dac nie dam rady ale jednorazowo wpłacę 25 zl.Potem zobaczę jak będzie z kasą ale postaram sie wspierać choć trochę malutką.Prosze o numer konta.
  11. Mam pytanie konto to samo na które wpłacam deklaracje za DOLARka?
  12. Dziękuję za zaproszenie Mogę skromne 20 zl jednorazowo dac
  13. Dziękuje za zaproszenie.Stalej deklaracji nie mogę dać ale jednorazowo mogę dać 30 zl
  14. Ja mogę dać 20 stałej deklaracji .
  15. Witam wszystkich.Nie mogę się pogodzić ze śmiercią Pana Mariana.To byl dobry czlowiek.Jeszcze trzy tygodnie temu z nim rozmawiałam (później nie mogłam się już dodzwonić)pan mówił mi że dostał pozytywną decyzję o przyznaniu emerytury (1300zl) i że jest najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.Pan Marian zawsze za wszystko BARDZO dziękował nigdy o nic nie prosił raz tylko jak się go zapytałam co wysłać to powiedział że jak mogę to ciastka dla bo mu smakują.Pan Marian zawsze mówił że dba o Rexsa lepiej niż o siebie że Rex jest jego najlepszym przyjacielem.Pan powiedział że jak uzbiera sobie trochę pieniędzy to przyjedzie do mnie , zawsze bardzo go zapraszałam.Nigdy na nic się nie skarżył, czasem tylko mówił że został sam ją mu mówiłam że nie jest sam bo wokół niego jest dużo dobrych ludzi którzy o nim pamiętają.Pan Marian zawsze czekał na kontakt z drugim człowiekiem.Zawsze mówiłam mu kiedy będę dzwonić kiedyś mi powiedział że telefonu nie nosi z sobą ale że miałam dzwonić to zabrał.Bardzo miło mi się z panem Marianem zawsze rozmawiało.Pan więcej pytał o mnie niż mówił o sobie .Jeżeli go nie zapytałam o o swoich problemach nie mówił.Nie mogę się pogodzić z tym że już do niego nie zadzwonie . Myślę że trzeba zrobić wszystko żeby znaleźć jakieś schronienie dla Rexa.Jak tylko już coś będzie to ja deklaruje że swojej strony pomoc.
  16. Dziękuje za zaproszenie. Śliczna mała oby szybko opuściła schron. Mogę dać jednorazowo 35 zł.I będę zaglądać do sunieczki.
  17. Mogę dać 20 zł jednorazowo dla Foxika
  18. Dziękuje za zaproszenie jestem u psiaczka . Będę mogła jednorazowo dać 30 zł Będę zaglądać do Foxika.
×
×
  • Create New...