Jump to content
Dogomania

maxishine.

Members
  • Posts

    4196
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maxishine.

  1. maxishine.

    dubel

    dubel
  2. [COLOR=#000080][SIZE=5]Czesio[/SIZE][/COLOR] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q75/s720x720/1376558_565970533450404_1145654059_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q77/s720x720/1395343_565970553450402_187737262_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1377210_565971273450330_1380191812_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q77/s720x720/1381849_565970963450361_219485625_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1393963_565970910117033_2073258405_n.jpg[/IMG] TOZ w Złotoryi szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla Czesio. Czesio ma 9 mc. Został skrzywdzony przez człowieka, więc pomału się przekonuje do dotyku człowieka. Jak przekona się, to chwilami się mizia i mruczy. Lubi jeść, umie korzystać z kuwety i z drapaka. Bez problemu pije też wodę. Kot dostanie wydany tylko na umowę adopcyjną. Będzie tez przeprowadzana wizyta przedadopcyjna :) Prawdopodobnie zostanie wykastrowany przed adopcją. Jeśli jednak nie zdążymy, przyszły właściciel będzie do tego zobowiązany.
  3. [SIZE=5][/SIZE][SIZE=5]Baron[/SIZE] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1374935_565969893450468_540321107_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q77/s720x720/1383429_565969103450547_1691622243_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q80/s720x720/1003786_565969753450482_1505445247_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q75/s720x720/1392751_565969746783816_1259911809_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q83/s720x720/1392782_565969660117158_565177866_n.jpg[/IMG] Opis identyczny jak u Bazyla :) Jedynie co się różni to imię.
  4. [COLOR=#ff0000][SIZE=5]Bazyl[/SIZE][/COLOR] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q80/s720x720/1379411_565969070117217_332552763_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1383177_565970113450446_655288979_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q80/s720x720/1382358_565148543532603_1607698768_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/s720x720/1380217_565148850199239_767840668_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q88/s720x720/1374249_565968893450568_1356992956_n.jpg[/IMG] TOZ w Złotoryi szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla Bazyla. Bazyl ma 3 mc, kocha człowieka, lubi jeść, umie korzystać z kuwety i z drapaka. Bez problemu pije też wodę. Przekonuje się do suchej karmy. Kot dostanie wydany tylko na umowę adopcyjną. Będzie tez przeprowadzana wizyta przedadopcyjna :) kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 534909753 608596879
  5. maxishine.

    dubel

    dubel
  6. jak dla mnie to nie jest husky tylko hmm może shiba?
  7. Piękna.:)\ Zapraszam do moich psów, w tym hasiorów
  8. No i gdzie te zdjęcia? :cool3:
  9. maxishine.

    dubel

    dubel
  10. Podbijam, mam nadzieję że uda ci się. Możesz jeszcze interweniować w uwadze, albo na polsacie. może ktoś się znajdzie.
  11. No a dlaczego na spacerach ma inne rzeczy na szyi? raz to, raz tamto?
  12. Ale kolczatka to narzędzie dla starych psich szkół pracy. Ona nie służy do codziennych spacerów. proszę: [URL]http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art6907,dlaczego-nie-kolczatka.html[/URL]
  13. kurczę zdecyduj się co psu zakładasz. raz szelki, raz obroża, raz kolce, raz łańcuszek...Nie możesz wybrać jedno? np. obroży? tak ładnie w niej wygląda.
  14. to powodzenia ze szkoleniem psa na kolczatce... jak dobrze że nie masz huskiego albo innego psa zaprzęgowego, bo nie wyobrażam sobie żeby taki pies miał się dusić na kolcach:shake:
  15. niestety w polsce nigdy. Ale za granicą ludzie wolą brać starsze psy, niż młode.
  16. Piękne fotki, ładniejsze od moich jesiennych :)
  17. maxishine.

    dubel

    dubel
  18. może buda kojarzy się jej z czymś złym? A do domu nie możesz jej wziąć? co do jedzenia, to spróbuj jej gotować. Ale o tym to musi się wypowiedzieć ktoś kto karmi psa domowym jedzeniem. Ja nie karmię więc ci nie powiem.
  19. maxishine.

    dubel

    dubel
  20. maxishine.

    dubel

    dubel
  21. okej, w takim razie co z suką? Nie ma mozliwości odebrania suczki? przecież widać że trafiła do pseudohodowli.
  22. [quote name='Franca81']Zeby psy byly tak przywolywalne.... :diabloti:[/QUOTE] moje są, a przynajmniej Figa (zawsze wraca) i hasior Kena. Juny nie spuszczam bo we krwi ma uciekanie.
  23. maxishine.

    dubel

    dubel
  24. maxishine.

    dubel

    dubel
×
×
  • Create New...