Jump to content
Dogomania

maxishine.

Members
  • Posts

    4196
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maxishine.

  1. [COLOR=#ff0000][B][SIZE=6]Golden dalej szuka domu![/SIZE][/B][/COLOR]
  2. maxishine.

    dubel

    dubel
  3. [video=youtube;mLVBHRJh3KY]http://www.youtube.com/watch?v=mLVBHRJh3KY[/video] http://forum.e-chomik.pl/topic/13040-grani/
  4. maxishine.

    dubel

    dubel
  5. maxishine.

    dubel

    dubel
  6. Może ja odpowiem, bo d_mich ostatnio jest bardzo zajęta. Jest z dolnego śląska, a konkretnie z Legnicy. :)
  7. Mychaaaaa kiedy wracasz na psy.pl? :mad: Dawno cię nie było. ;)
  8. maxishine.

    dubel

    dubel
  9. maxishine.

    dubel

    dubel
  10. ech... Czesiek stwierdził że jesteśmy dla niego szpitalem, że już zdrowy i gdzieś go wcięło... :(
  11. maxishine.

    dubel

    dubel
  12. Powyższy kociak znalazł dom, z rana do adopcji poszła jego siostra. Natomiast Czesio nawiał z balkonu... :( Nie daje się wogole złapać. Może jak mu dupa zmarznie w nocy to jutro z rana da się złapać... Teraz domu szuka Golden.
  13. Jak dla mnie to ten pierwszy psiak to jakiś kundel, mieszanka dwóch różnych ras. Nieudana mieszanka.
  14. maxishine.

    dubel

    dubel
  15. [quote name='Majkowska']Kinia wybacza ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Wwfysrz3VRg/UnedQXCo7uI/AAAAAAAAPvo/GogQOZPyWQI/s512/kinia 008.jpg[/IMG] aktualnie pomaga mamie pisac watek swojego pieska : [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aXsX3YIYW5w/UnedVU28kMI/AAAAAAAAPwQ/XTKjtZ4wLK0/s512/kinia 019.jpg[/IMG] dopóki wisi mi na nodze to jest szczesliwa, ale jak ja odłoze i chce wyjsc....[/QUOTE] Jak ja uwielbiam takie bobasy :D
  16. I ten kociak: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/FzNdHh8tiKJTI4wd6koKjMex-j8Te47LHIw3H1NfV8c=w851-h638-no[/IMG]
  17. A ja znam kilka psów które mają rany po kolcach. Niby dobrze używane, ale jednak...
  18. [quote name='Majkowska']Tak się śmiesznie złożyło że to nie kot ani pies tylko moja 4 miesieczna córeczka:grin:Kinga ;)[/QUOTE] Aaaa, to sorki :grin:
  19. [quote name='asiak_kasia']A dlaczego miałby byc? Kastracja to jakas konieczność? Wymóg?[/QUOTE] Zapytałam, coś jeszcze? Byłam ciekawa, bo na jednym zdjęciu od tyłu zobaczyłam jaja psie.
  20. Doberman chyba nie jest wykastrowany, prawda? :lol:
  21. [quote name='Berek'][opcja optymistyczna mode on]O, koleżanka przeczytała moją książkę! [opcja optymistyczna mode off] albo wygooglała moje teksty. :evil_lol: :multi: :multi: BTW jak najbardziej służyć może do codziennych spacerów, ino niekoniecznie musi być wtedy jedyną obrożą. :lol:[/QUOTE] Nie czytałam żadnej "ksiązki" Lepiej by założyć psu porządne szelki i kaganiec maszer niż kolce. mam na osiedlu dwa hasiory które się męczą na kolczatce.
  22. maxishine.

    dubel

    dubel
  23. [quote name='a_niusia']ale temu dobermanowi to akurat kolczatka sluzy do codziennych spacerow.[/QUOTE] i tak właśnie nie powinno być...
  24. W necie poszukałam tylko odpowiedniego obrazku...
×
×
  • Create New...