[quote name='Berek'][opcja optymistyczna mode on]O, koleżanka przeczytała moją książkę! [opcja optymistyczna mode off] albo wygooglała moje teksty. :evil_lol: :multi: :multi:
BTW jak najbardziej służyć może do codziennych spacerów, ino niekoniecznie musi być wtedy jedyną obrożą. :lol:[/QUOTE]
Nie czytałam żadnej "ksiązki"
Lepiej by założyć psu porządne szelki i kaganiec maszer niż kolce.
mam na osiedlu dwa hasiory które się męczą na kolczatce.