-
Posts
4196 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maxishine.
-
TOZ Złotoryja szuka domów dla kotów!
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
[COLOR=#000080][SIZE=5]Czesio[/SIZE][/COLOR] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q75/s720x720/1376558_565970533450404_1145654059_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q77/s720x720/1395343_565970553450402_187737262_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1377210_565971273450330_1380191812_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q77/s720x720/1381849_565970963450361_219485625_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1393963_565970910117033_2073258405_n.jpg[/IMG] TOZ w Złotoryi szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla Czesio. Czesio ma 9 mc. Został skrzywdzony przez człowieka, więc pomału się przekonuje do dotyku człowieka. Jak przekona się, to chwilami się mizia i mruczy. Lubi jeść, umie korzystać z kuwety i z drapaka. Bez problemu pije też wodę. Kot dostanie wydany tylko na umowę adopcyjną. Będzie tez przeprowadzana wizyta przedadopcyjna :) Prawdopodobnie zostanie wykastrowany przed adopcją. Jeśli jednak nie zdążymy, przyszły właściciel będzie do tego zobowiązany. -
TOZ Złotoryja szuka domów dla kotów!
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
[SIZE=5][/SIZE][SIZE=5]Baron[/SIZE] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1374935_565969893450468_540321107_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q77/s720x720/1383429_565969103450547_1691622243_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q80/s720x720/1003786_565969753450482_1505445247_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q75/s720x720/1392751_565969746783816_1259911809_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q83/s720x720/1392782_565969660117158_565177866_n.jpg[/IMG] Opis identyczny jak u Bazyla :) Jedynie co się różni to imię. -
[COLOR=#ff0000][SIZE=5]Bazyl[/SIZE][/COLOR] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q80/s720x720/1379411_565969070117217_332552763_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1383177_565970113450446_655288979_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q80/s720x720/1382358_565148543532603_1607698768_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/s720x720/1380217_565148850199239_767840668_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q88/s720x720/1374249_565968893450568_1356992956_n.jpg[/IMG] TOZ w Złotoryi szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla Bazyla. Bazyl ma 3 mc, kocha człowieka, lubi jeść, umie korzystać z kuwety i z drapaka. Bez problemu pije też wodę. Przekonuje się do suchej karmy. Kot dostanie wydany tylko na umowę adopcyjną. Będzie tez przeprowadzana wizyta przedadopcyjna :) kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 534909753 608596879
-
jak dla mnie to nie jest husky tylko hmm może shiba?
-
Piękna.:)\ Zapraszam do moich psów, w tym hasiorów
-
Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler
maxishine. replied to Sonka95's topic in Galeria
Ślicznie :) -
Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler
maxishine. replied to Sonka95's topic in Galeria
No i gdzie te zdjęcia? :cool3: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
maxishine. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
No a dlaczego na spacerach ma inne rzeczy na szyi? raz to, raz tamto? -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
maxishine. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ale kolczatka to narzędzie dla starych psich szkół pracy. Ona nie służy do codziennych spacerów. proszę: [URL]http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art6907,dlaczego-nie-kolczatka.html[/URL] -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
maxishine. replied to Amber's topic in Foto Blogi
kurczę zdecyduj się co psu zakładasz. raz szelki, raz obroża, raz kolce, raz łańcuszek...Nie możesz wybrać jedno? np. obroży? tak ładnie w niej wygląda. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
maxishine. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
to powodzenia ze szkoleniem psa na kolczatce... jak dobrze że nie masz huskiego albo innego psa zaprzęgowego, bo nie wyobrażam sobie żeby taki pies miał się dusić na kolcach:shake: -
niestety w polsce nigdy. Ale za granicą ludzie wolą brać starsze psy, niż młode.
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
maxishine. replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Piękne fotki, ładniejsze od moich jesiennych :) -
Jak przekonać psa do budy, jak karmić psa zimą?
maxishine. replied to Marcepankowa's topic in Wszystko o psach
może buda kojarzy się jej z czymś złym? A do domu nie możesz jej wziąć? co do jedzenia, to spróbuj jej gotować. Ale o tym to musi się wypowiedzieć ktoś kto karmi psa domowym jedzeniem. Ja nie karmię więc ci nie powiem. -
UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY SZCZENIAKA napisana przez prawnika
maxishine. replied to Cybulka's topic in Hodowla
okej, w takim razie co z suką? Nie ma mozliwości odebrania suczki? przecież widać że trafiła do pseudohodowli. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
maxishine. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Franca81']Zeby psy byly tak przywolywalne.... :diabloti:[/QUOTE] moje są, a przynajmniej Figa (zawsze wraca) i hasior Kena. Juny nie spuszczam bo we krwi ma uciekanie.