Jump to content
Dogomania

wiolhelm170

Members
  • Posts

    1255
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiolhelm170

  1. Nie , nie żałowałabym , bo wiem , że zrobiłam więcej niż inni ,żeby ją uratować z ulicy.Mam czyste sumienie, jednak jest mi przykro , że płacę a nikt ze mną nie konsultuje typu domu ani miejscowości. Widzę ją również w mniejszych miejscowościach, w parterowym domu, takim jak mój, gdzie moje kotki żyją już 12 lat . jeśli nie jestem osobą decyzyjna i moje zdanie nie jest brane pod uwagę , zapłacę za grudzień i jeśli nie znajdzie domu, od nowego roku zmuszona jestem zaprzestać wpłat. Oczywiście szanuję wasze odmienne zdanie na temat typu domu.
  2. Dzięki Isabel.Chodzilo o coś innego.Obawiam się , że doszło do nieporozumienia z mojej strony.Zaoferowalam najpierw DT a potem opłacenie hoteliku dla Puszki.Jednak koszty rosną, wydałam już na Puszkę ponad 800 zł, utrzymuję ja sama i myślałam, że w związku z tym mam coś do powiedzenia w kwestii domu dla niej. Otóż ja jestem również za szukaniem domu wychodzacego i uważam, że wtedy znalazła by dom szybciej .Jeśli ma szukać jedynie niewychodzacego, zapłacę jeszcze za grudzień, bo nie chce żeby była prezentem gwiazdkowym i kończę wpłaty.Prosze osoby na wątku o wypowiedzenie się, czy Puszka może szukać domu wychodzacego, bo tak naprawdę nie wiem, kto o tym decyduje.
  3. Szczerze mówiąc , jest w tej sytuacji pełno znaków zapytania.Dora mówisz,żebym mowila o umowie, ale kto ja podpisze? Na kogo jest ten kot, kto jest jego opiekunem?
  4. Puszka to chyba nie ma żadnych ogłoszeń, ja miałam dorobić i ciągle coś.Gdybys mogła zrobić, to bym była megawdzieczna.
  5. Nie chce zabierać Blance miejsca, więc ostatni wpis mój.Moja suczka jest bardzo mądra i dostaje wtedy smaczki ale wydaje mi się że ona teraz widzi w tym sposób żeby dostać je.
  6. Sowo, Braszka to kundelek, lat 6. Reaguje tak również na kota, nie można go pogłaskać, bo też podbiega i trzeba ją.Reaguje na słowa,idź do siebie,ale ma wtedy taki smutny wzrok... A Blance życzę powodzenia w nowym miejscu.
  7. A moja chce być ciągle głaskana i wtedy nas liże.Kazdy ma tego dosyć i nikt już nie chce jej głaskać bo ciągle mało, jak się zacznie głaskać, to potem wskakuje na człowieka i domaga się więcej, więcej .Przepraszam za dygresje, ale może ktoś wie jak to opanować?
  8. No cóż, sytuacja tego wymaga i tyle.Ja akurat miałam kiedyś rudego spaniela.Byl mega łagodny,ale strasznie uciekał.Wystarczylo lekkie uchylenie bramy i już go nie było.Nie reagował w ogóle na wołanie.Biegl przed siebie.Co więcej zawsze znalazł się jakiś pies, który na niego wskakiwał i traktował jak suczkę. była to scenka, znana całemu osiedlu.
  9. Już kiedyś był taki pies na dogo z Zamościa.Rambo chyba, dwa razy wracał z adopcji.W koncu trafił się dom chyba w Krakowie, który sobie z nim poradzil.
  10. Ja kupiłam super plecaczek od Poker dla córki i ubrania od Agat.Corka się cieszy, pies dostał wsparcie. I super.
  11. Tylko że tamte zdjęcia już Dora wykorzystała.Cos tu czytałam że nie można drugi raz tych samych.
  12. Murko, gdzie można zrobić ogłoszenie Puszce, może na Rzeszów? Wyślij mi nowe zdjęcia, to jej zrobię ogłoszenie
  13. Poker bardzo dobrze mówi i jolantina też.Watek zamknąć bo nic nie wnosi
  14. Jak się ktoś ugotował, to niech woła o pomoc. zawsze jednak na wątku danego psa jest co najmniej dwie osoby, które interesują się danym psem.Watek bez sensu Rozi.Ja np. będę pomogą psu, którego ja wybiorę, z różnych względów, niekoniecznie tego, który ma długi.
×
×
  • Create New...