wiolhelm170
Members-
Posts
1255 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiolhelm170
-
Nie , nie żałowałabym , bo wiem , że zrobiłam więcej niż inni ,żeby ją uratować z ulicy.Mam czyste sumienie, jednak jest mi przykro , że płacę a nikt ze mną nie konsultuje typu domu ani miejscowości. Widzę ją również w mniejszych miejscowościach, w parterowym domu, takim jak mój, gdzie moje kotki żyją już 12 lat . jeśli nie jestem osobą decyzyjna i moje zdanie nie jest brane pod uwagę , zapłacę za grudzień i jeśli nie znajdzie domu, od nowego roku zmuszona jestem zaprzestać wpłat. Oczywiście szanuję wasze odmienne zdanie na temat typu domu.
-
Dzięki Isabel.Chodzilo o coś innego.Obawiam się , że doszło do nieporozumienia z mojej strony.Zaoferowalam najpierw DT a potem opłacenie hoteliku dla Puszki.Jednak koszty rosną, wydałam już na Puszkę ponad 800 zł, utrzymuję ja sama i myślałam, że w związku z tym mam coś do powiedzenia w kwestii domu dla niej. Otóż ja jestem również za szukaniem domu wychodzacego i uważam, że wtedy znalazła by dom szybciej .Jeśli ma szukać jedynie niewychodzacego, zapłacę jeszcze za grudzień, bo nie chce żeby była prezentem gwiazdkowym i kończę wpłaty.Prosze osoby na wątku o wypowiedzenie się, czy Puszka może szukać domu wychodzacego, bo tak naprawdę nie wiem, kto o tym decyduje.
-
No cóż, sytuacja tego wymaga i tyle.Ja akurat miałam kiedyś rudego spaniela.Byl mega łagodny,ale strasznie uciekał.Wystarczylo lekkie uchylenie bramy i już go nie było.Nie reagował w ogóle na wołanie.Biegl przed siebie.Co więcej zawsze znalazł się jakiś pies, który na niego wskakiwał i traktował jak suczkę. była to scenka, znana całemu osiedlu.