Jump to content
Dogomania

wiolhelm170

Members
  • Posts

    1255
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiolhelm170

  1. Przychodzę żeby pomóc Fince.A czy można ją umieścić u Murki?
  2. Nie wchodzę na wszystkie wątki i nie wiem o co chodzi, ale jako laik napiszę że szkoda, bo dajesz nadzieje na życie z psem po przejsciach.
  3. A ja uważam że to decyzja Wiosny.Skoro napisała że chce go adoptować , to myślę, że to świadoma decyzja, bo nikt nie podejmuje takiej decyzji z powodu honoru.A przynajmniej nie powinien. wiosna nie poprosiła zdecydowanie o przeniesienie Marcela np do Jamora lecz o adopcję. nie naszym zadaniem jest dociekanie intencji, tylko wybór odpowiedniego domu dla psa .Z relacji Wiosny wynika że dom jest znakomity, dlatego ja się ucieszyłam.Nie dlatego , że bagatelizuje problemy Marcela tylko uważam Wiosnę za osobę poważna , która wie , co proponuje .
  4. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale moich znajomych świnka morska dostała zawału, gdy zobaczyła psa.
  5. A to małe czarne to Amely?
×
×
  • Create New...