Jump to content
Dogomania

wiolhelm170

Members
  • Posts

    1255
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiolhelm170

  1. Dobra, ten hotelik który wybrała Tola jest ok.deklaruje wsparcie szorstkiej
  2. Nie dzwonilam jeszcze, nie bardzo się znam i nie wiem o co pytać.
  3. Czy ktoś bardziej doświadczony ode mnie mógłby zadzwonić do hoteliku tam gdzie jest Toudi?i podpytać o warunki .
  4. Chciałabym pomoc tej szorstkiej suni ale gdzie ja zabrać? Gdzie teraz w ogóle będziemy umieszczać psy?
  5. Będę kontrowersyjna ale nie uważam, że Zamość to największe zło. Zawsze można je stamtąd zabrać a są zabezpieczone.
  6. Jaga bardzo współczuję tego że straciłaś tatę.
  7. Ten piesek to czytałam że ma właściciela.
  8. Myślę ciągle nad Mario ale ostatnio moje dziecko jest takie rozbrykane że nie widze w domu dorosłego kota po przejściach.Ale jakby przyszły duże mrozy a on dalej będzie na dworze to można na mnie liczyc
  9. Nie wychodziłby na początku ale nie mam możliwości izolacji od psa ani kotki.A czy załatwia się w kuwetę ?
  10. Myślalam żeby go wziąć na tymczas ale ja mam w domu psa i waleczna kotkę no i hałaśliwe dziecko.
  11. No właśnie , też czasem pisałam o pomoc fundacji.Przykre że niektóre nawet nie odpisały.
  12. Koly a dlaczego ciebie to interesuje? Dora pytała wiele razy wcześniej o pomoc , trafił do Ady i to nie jest czas na roztrząsanie. tymczasem sucharek wymaga pomocy i znowu nie ma konkretnej pomocy dla niego.A kiedy się ludzie odezwa? Jak im się nie będzie podobało l, gdzie ktoś psa umieścił.Nie chce przez to usprawiedliwiac Ady ale śmieszy mnie uaktywnianie się na wątku bez konkretnej propozycji pomocy tylko z pytaniami.Chyba że Joly chce psa adoptować, to przepraszam.
×
×
  • Create New...