-
Posts
862 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Raczyna
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']temu co mu ten śrut zafundował sama bym w dupę wstrzeliła...[/QUOTE] w tyłek nie poczuje, szpilką w to samo miejsce.... zdjęcia słodziachne, na pewno wykorzystamy je w ogłoszeniu, czekam na nr konta do bazarku i działamy Uluś, dowiedz się ile za RTG tego stawu, jak będziesz na kontroli to dla świętego spokoju można by mu zrobić -
[quote name='kiyoshi']raczyna, czy TY byłaś kiedykolwiek w schronisku?[/QUOTE] parę razy zanosiłam rzeczy, i raz kota który się do mnie przyplątał, a którego nie mogłam u siebie zostawić ale to z pewnością nie daje obrazu, osoby które pracują jako wolontariusze, nie wspominając pracowników, widzą i wiedzą więcej dlatego się o wszystko pytam, nawet jeśli pytania pozornie wydają się głupie to miło jeśli ktoś po prostu odpowie wiem że jeśli się ją wykąpie, to za chwilę znowu będzie brudna, ale nie tak bardzo widziałam na filmie, jak bardzo się boi...
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
ciągle mnie wywala :angryy: jutro przygotuje to ogłoszenie bo na dzisiaj wyczerpałam limit cierpliwości -
[quote name='Maupa4']Powiedz ale tak szczerze: mamy rozwiac wątpliwości (wetami nie jesteśmy) czy mamy dorzucic się do wizyty ?[/QUOTE] dorzucić się do wizyty, która rozwieje wątpliwości:loveu: dopiero po tej wizycie będę ewentualnie szukała dla niej domu, bo jeśli okaże się, że może mieć operację, to trzeba będzie ją najpierw wyleczyć i dopiero ogłaszać obawiam się jednak, że jeśli taka się już urodziła... ja i tak chce jej te wizytę opłacić, ale kasę będę miała za jakieś 3-4 tygodnie mam nadzieję, że uda się szybciej nazbierać, ja później tylko wyrównam
-
tutaj historia Klary http://www.dogomania.pl/forum/threads/239909-KLARA-%C5%9Blepe-onkowate-dziecko-potrzebuje-Waszej-pomocy!!! na razie nie chcę jej ogłaszać, dopóki nie będzie wiadomo co z jej oczkami zbieramy na konsultację i pierwszy miesiąc w hoteliku oraz sterylizację wspomóżcie proszę Klarcię, nawet najmniejszą kwotą szukamy też szelek dla niej, bo na obróżkę się obraża
-
może pomożecie rozwiać wątpliwości czy nasza Klara będzie widzieć czy nie i dorzucicie na konsultację okulistyczną? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239909-KLARA-%C5%9Blepe-onkowate-dziecko-potrzebuje-Waszej-pomocy[/url]!!!
-
to proszę sklecić ładne ogłoszenie i wybrać zdjęcia :cool3:
-
[quote name='Pianka']jest wanna w której kąpiemy psy, ale w zimie to nie ma sensu, bo jest za zimno w sensie czy na spacer moze iść? tak może[/QUOTE] no fakt, po kąpieli powinna być kilka godzin w cieple, a pewnie nie do końca macie takie warunki :/ o spacer i o ewentualnego psiego fryzjera, gdybyście nie mieli gdzie jej kąpnąć myślę że wykąpana bardzo by zyskała, bo możliwe że kolorek ciut by jej się zmienił no i jeśli nosi na grzbiecie darmowych pasażerów, to przy okazji by się tego pozbyło
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Bardzo będziemy wdzięczne za ogłoszenia:), dzisiaj zadzwonię do Uli żeby wypytać co jeszcze o jego zachowaniu można więcej napisać w ogłoszeniach. W 1 poście są linki do "starych" ogłoszeń gdybyś chciała się podeprzeć:) A co Ty na to żebyśmy wybrały się do Ciebie?[/QUOTE] to wykupię ogłoszenia i poczekam jeszcze na komentarz Uli (może jakieś ładne zdjęcie pozowane?) jeśli chcecie do mnie, to jak Atos wróci do siebie, bo strasznie paszczy jak ktoś jest, a był raz kurier i raz gościu odczytać gaz :/ na poprzednim mieszkaniu tak nie bronił, może nie traktował go jak czegoś wartego obrony:lol: -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
może bym mu pakiet ogłoszeń zasponsorowała (może ładniej będzie brzmiało, jeśli napiszę że otoczę go mecenatem?) i cioteczki Aguś i Myszuś (nie mogłam się powstrzymać:evil_lol:) może pod koniec tygodnia spotkamy się na chwilę na babsko-psie klachy? w Sosnowcu albo Dąbrowie w jakiejś miłej kawiarence? -
kiedy mała była ogłaszana? może wykupię jej pakiecik?
-
Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom
Raczyna replied to Merys's topic in Już w nowym domu
[quote name='warsawmoo'][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/67253_515146585202391_1978691309_n.jpg[/IMG][/QUOTE] jak zalotnie zerka z tego zdjęcia :cool3: prawdziwa czarodziejka! -
rany, w tych bazarkach taki ruch że nieźle się musiałam nakopać :mad: co myślicie o tym? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239327-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-%29-do-01-03-2013[/url] i tak będę ogłaszała jeszcze inne pieski, więc wykupiłabym pakiecik w tym jeden dla naszej bidulki:cool3: tylko ładne zdjęcia proszę i opis z wszystkimi danymi
-
śliczna jest! chociaż widać że trochę dzikuska :) mordka kochana, uwielbiam duże psy :D widziałam że wypowiadał się ktoś ze schroniska i mam pytanie, czy w schronisku dysponujecie hmmm stanowiskiem do kąpieli i strzyżenia psów? bo strzyżenie to nie, ale wykąpać by się ją przydało czy w czasie kwarantanny może opuszczać schronisko?
-
dogomaniaczki z dłuższym stażem, proszę o wprowadzenie względem ogłoszeń z tego co się zorientowałam, można wykupić komplet ogłoszeń (chyba 50)? do kogo z tym i ile to to?
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Raczyna replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
moja jeszcze nie doszła :roll: mBank schodzi na psy:razz: -
[quote name='Songo82']Napisała na priv.[/QUOTE] dzięki, będziemy w kontakcie
-
dzięki za wszystkie wskazówki, jestem dozgonnie wdzięczna! postaram się zadziałać w tym kierunku w ciągu najbliższych dni :) a z tymi balonikami to bardzo cwane :cool3:
-
[quote name='Songo82'] Kilka dni temu do sfory dołączyła kilkumiesięczna sunia w typie owczarka. Przerzucono ją przez ogrodzenie Pani Ewy. Dodam, że malutka jest niewidoma, ale ponieważ wodzi gałkami ocznymi i genialnie sobie radzi, to właściciele suni zorientowali się dopiero po kilku miesiącach, że mała nie widzi. I wtedy bach przez ogrodzenie.[/QUOTE] napisz proszę więcej o Ślepotce w jakim mieście się znajduje? możesz na priv jakby co miała konsultację psiego okulisty?