PP- formacika to właśnie ten komp mi odmawia ;) mam go 1,5 roku i jest w nim jakiś myk że wciskam f8 to powinno się formatować. Niestety nawet czary znajomego informatyka cudów nie zdziałały , system naprawczy także nic nie pomaga a awaryjnym zrobić co kolwiek to porażka:shake: tak w ogóle to rano pisałam obszernego posta i teraz widzę że go niema:angryy:
Aluś Sagat już wiekiem prawie jak Ozzul, pogod masakra ale ja lubię upały :razz: Wilk w tym roku także źle przechodzi ciepło, męczy się strasznie,Ledzin to już w zeszle lato wiedziałam że zawodnik z niej słaby.
Samolocików mam kilka jeszcze do wstawienia no ale nie na awaryjce;)